LAJMI I FUNDIT:

Elton John

76 Artikuj

“Cold Heart” e Elton John dhe Dua Lipës kryeson tabelën e “The Official Big Top 40”

“Cold Heart” e Elton John dhe Dua Lipës kryeson tabelën e “The Official Big Top 40”

Muzikë
Elton John njofton albumin e ri

Elton John njofton albumin e ri

Muzikë
Publikohet “Cold Heart” nga Dua Lipa dhe Elton John

Publikohet “Cold Heart” nga Dua Lipa dhe Elton John

Muzikë
Dua Lipa jep performancë të mrekullueshme me Elton John në “Oscars 2021”

Dua Lipa jep performancë të mrekullueshme me Elton John në “Oscars 2021”

Yjet
Nëntëmbëdhjetë artistët që kanë ndryshuar emrat e tyre për famë

Nëntëmbëdhjetë artistët që kanë ndryshuar emrat e tyre për famë

Yjet
Yjet që shpërndanë fotografi të rralla nën shoqërinë e Princeshës Diana

Yjet që shpërndanë fotografi të rralla nën shoqërinë e Princeshës Diana

Yjet
Publikohet lista e 25 muzikantëve më të paguar të vitit – Kanye West, Elton John dhe Ariana Grande në krye të saj

Publikohet lista e 25 muzikantëve më të paguar të vitit – Kanye West, Elton John dhe Ariana Grande në krye të saj

Muzikë
Dymbëdhjetë të famshmit që nuk do t’ua trashëgojnë pasurinë fëmijëve të tyre, por do ta japin për bamirësi

Dymbëdhjetë të famshmit që nuk do t’ua trashëgojnë pasurinë fëmijëve të tyre, por do ta japin për bamirësi

Yjet
Koncertet e Elton John shtyhen për vitin 2021 për shkak të sëmundjes

Koncertet e Elton John shtyhen për vitin 2021 për shkak të sëmundjes

Muzikë
Elton John largohet nga koncerti me lot në sy pasi i shteret zëri për shkak të sëmundjes

Elton John largohet nga koncerti me lot në sy pasi i shteret zëri për shkak të sëmundjes

Muzikë
Bleona sërish tërheq vëmendjen me veshjen transparente në ndejën pas ‘Oscars 2020’

Bleona sërish tërheq vëmendjen me veshjen transparente në ndejën pas ‘Oscars 2020’

Yjet
Lista e plotë e fituesve në ‘Oscars 2020’

Lista e plotë e fituesve në ‘Oscars 2020’

TV / Film
“Joker” ka kolonën më të mirë zanore, Elton John këngën më të mirë

“Joker” ka kolonën më të mirë zanore, Elton John këngën më të mirë

TV / Film
‘Oscars 2020’, çfarë duhet të dini

‘Oscars 2020’, çfarë duhet të dini

TV / Film
Elton John dhuron një milion dollarë për të prekurit nga zjarret në Australi

Elton John dhuron një milion dollarë për të prekurit nga zjarret në Australi

Yjet
Filmat më të mirë të vitit 2019 të bazuar në ngjarje të vërtetë

Filmat më të mirë të vitit 2019 të bazuar në ngjarje të vërtetë

TV / Film
‘Golden Globes 2020’, fituesit kryesorë

‘Golden Globes 2020’, fituesit kryesorë

TV / Film
Dhjetë yjet më të paguar të dekadës

Dhjetë yjet më të paguar të dekadës

Muzikë
Forbes publikon listën e 10 artistëve më të paguar për vitin 2019

Forbes publikon listën e 10 artistëve më të paguar për vitin 2019

Magazina
Elton John zbulon se kishte veshur pelenë, ndërsa performoi në Las Vegas

Elton John zbulon se kishte veshur pelenë, ndërsa performoi në Las Vegas

Yjet
Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme që dëshmojnë se dy baballarë janë më të mirë se një

Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme që dëshmojnë se dy baballarë janë më të mirë se një

Yjet
Elton John thotë se Michael Jackson ishte i ‘sëmurë mendor’

Elton John thotë se Michael Jackson ishte i ‘sëmurë mendor’

Yjet
Rrëfimi i Elton John për zënkën ndërmjet Stallone dhe Gere për princeshën Diana që flirtonte me aktorët

Rrëfimi i Elton John për zënkën ndërmjet Stallone dhe Gere për princeshën Diana që flirtonte me aktorët

Po Flitet
Mjeshtri Terry O’Neill, për fotot e gjigantëve të pop-kulturës: David Bowie ishte njëshi!

Mjeshtri Terry O’Neill, për fotot e gjigantëve të pop-kulturës: David Bowie ishte njëshi!

Fotografia