LAJMI I FUNDIT:
Elseid Hysaj

Elseid Hysaj

457 Artikuj

Nuk mbyllet me kaq për Hysajn: Lazio përfshihet për t’i qetësuar gjakrat e tifozëve

Nuk mbyllet me kaq për Hysajn: Lazio përfshihet për t’i qetësuar gjakrat e tifozëve

Serie A
Ende pa e filluar mirë, Elseid Hysaj përplaset keq me tifozët e Lazios

Ende pa e filluar mirë, Elseid Hysaj përplaset keq me tifozët e Lazios

Serie A
“Më bëtë mua dhe familjen time të ndihemi si në shtëpinë tonë”, Elseid Hysaj falënderon tifozët e Napolit pas kalimit te Lazio  

“Më bëtë mua dhe familjen time të ndihemi si në shtëpinë tonë”, Elseid Hysaj falënderon tifozët e Napolit pas kalimit te Lazio  

Serie A
Mungon ende zyrtarizimi, por Hysaj po udhëton me Lazion për fazën përgatitore

Mungon ende zyrtarizimi, por Hysaj po udhëton me Lazion për fazën përgatitore

Serie A
Hysaj gjithnjë e më afër Lazios, kontratë katër vjeçare dhe pagë e lartë për mbrojtësin shkodran

Hysaj gjithnjë e më afër Lazios, kontratë katër vjeçare dhe pagë e lartë për mbrojtësin shkodran

Serie A
Jo vetëm Messi, këta janë 30 lojtarët e njohur që u skadojnë kontratat në mesnatë

Jo vetëm Messi, këta janë 30 lojtarët e njohur që u skadojnë kontratat në mesnatë

Ndërkombëtare
Futbollisti Elseid Hysaj bëhet me Ferrari?

Futbollisti Elseid Hysaj bëhet me Ferrari?

Yjet
Elseid Hysaj afër transferimit te Lazio

Elseid Hysaj afër transferimit te Lazio

Serie A
Sarri mund t’i marrë te Lazio dy yje të Napolit, Hysaj njëri nga ta

Sarri mund t’i marrë te Lazio dy yje të Napolit, Hysaj njëri nga ta

Serie A
Fiorentina dhe Milan dy skuadrat favorite për të nënshkruar me Hysajn

Fiorentina dhe Milan dy skuadrat favorite për të nënshkruar me Hysajn

Serie A
Milani shënjestëron tre transferime, në mesin e tyre edhe Elseid Hysaj

Milani shënjestëron tre transferime, në mesin e tyre edhe Elseid Hysaj

Serie A
Agjenti flet për të ardhmen e Hysajt: Jemi në kontakt me disa klube, por mund të flasim edhe me Napolin

Agjenti flet për të ardhmen e Hysajt: Jemi në kontakt me disa klube, por mund të flasim edhe me Napolin

Serie A
Lajm bombastik nga Spanja, Elseid Hysaj mund të transferohet te Real Madridi

Lajm bombastik nga Spanja, Elseid Hysaj mund të transferohet te Real Madridi

La Liga
Elseid Hysaj bëhet shënjestra kryesore e Atletico Madridit

Elseid Hysaj bëhet shënjestra kryesore e Atletico Madridit

Serie A
Agjenti Mario Giuffredi: Hysaj do të luajë në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm

Agjenti Mario Giuffredi: Hysaj do të luajë në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm

Serie A
Menaxheri i Elseid Hysajt për interesimin nga Milani: Shumë klube janë vënë pas lojtarit

Menaxheri i Elseid Hysajt për interesimin nga Milani: Shumë klube janë vënë pas lojtarit

Serie A
Hysaj: Të mos e nënvlerësojmë San Marinon

Hysaj: Të mos e nënvlerësojmë San Marinon

Kombëtarja e Shqipërisë
Elseid Hysajt i ofrohet Milanit

Elseid Hysajt i ofrohet Milanit

Serie A
Hysaj: E mbajta mirë Sterlingun – por nuk i shfrytëzuam rastet

Hysaj: E mbajta mirë Sterlingun – por nuk i shfrytëzuam rastet

Kombëtarja e Shqipërisë
Agjenti i Hysajt konfirmon largimin e shqiptarit nga Napoli

Agjenti i Hysajt konfirmon largimin e shqiptarit nga Napoli

Serie A
Tare do ta shtojë numrin e shqiptarëve te Lazio, Hysaj goditja e radhës

Tare do ta shtojë numrin e shqiptarëve te Lazio, Hysaj goditja e radhës

Serie A
Milan 0-1 Napoli, nota e Elseid Hysajt dhe lojtarëve të tjerë

Milan 0-1 Napoli, nota e Elseid Hysajt dhe lojtarëve të tjerë

Serie A
Agjenti i Elseid Hysajt: Kam biseduar me Leonardon, PSG është një mundësi

Agjenti i Elseid Hysajt: Kam biseduar me Leonardon, PSG është një mundësi

Ligue 1
Nënshkrime të jashtëzakonshme falas: 25 yje që janë jashtë kontratës këtë verë, prin Messi – në listë edhe një shqiptar

Nënshkrime të jashtëzakonshme falas: 25 yje që janë jashtë kontratës këtë verë, prin Messi – në listë edhe një shqiptar

Ndërkombëtare