LAJMI I FUNDIT:

Elita Rudi

261 Artikuj

Gjiko fjalë dashurie Elitës për ditëlindje: Vështirë me gjet si ti, je melmesa sekrete që krejt gjërat në jetë mi bën më të shijshme

Gjiko fjalë dashurie Elitës për ditëlindje: Vështirë me gjet si ti, je melmesa sekrete që krejt gjërat në jetë mi bën më të shijshme

Yjet
Elita Rudi feston ditëlindjen e 30-të në Japoni: Fundi i një dekade

Elita Rudi feston ditëlindjen e 30-të në Japoni: Fundi i një dekade

Yjet
Gjiko dhe Elita Rudi shijojnë pushimet në Japoni

Gjiko dhe Elita Rudi shijojnë pushimet në Japoni

Yjet
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Yjet
Elita Rudi reagon pas tensioneve dhe debateve të forta në Post BBVK: Mbeta pa fjalë nga paedukata dhe sjellja e tyre

Elita Rudi reagon pas tensioneve dhe debateve të forta në Post BBVK: Mbeta pa fjalë nga paedukata dhe sjellja e tyre

Yjet
Alaudin Hamiti tregon datën e finales së BBVK dhe pyetet për numrin e finalistëve

Alaudin Hamiti tregon datën e finales së BBVK dhe pyetet për numrin e finalistëve

TV / Film
“Shëndet e lumturi” – të famshmit shqiptarë urojnë Vitin e Ri 2023

“Shëndet e lumturi” – të famshmit shqiptarë urojnë Vitin e Ri 2023

Yjet
Rikthehet në ekran pas tri vitesh, Elita Rudi me kreacion në shenjë kujtimi për Arlind Gjikollin: Ti do të jesh gjithmonë me ne

Rikthehet në ekran pas tri vitesh, Elita Rudi me kreacion në shenjë kujtimi për Arlind Gjikollin: Ti do të jesh gjithmonë me ne

Yjet
Elita Rudi kujton Arlind Gjikollin: Qëllimet dhe mësimet e njerëzve të mëdhenj nuk vdesin kurrë

Elita Rudi kujton Arlind Gjikollin: Qëllimet dhe mësimet e njerëzve të mëdhenj nuk vdesin kurrë

Yjet
“Do të na mungosh, pusho në paqe Gjikla” – Të famshmit shqiptarë reagojnë për vdekjen e drejtorit menaxhues të Telegrafit dhe artistit Arlind Gjikolli

“Do të na mungosh, pusho në paqe Gjikla” – Të famshmit shqiptarë reagojnë për vdekjen e drejtorit menaxhues të Telegrafit dhe artistit Arlind Gjikolli

Yjet
Tragjedia në Himarë, Elita Rudi: Zemra më është bërë copë, nuk arrita të gjeja qetësi për të fjetur nga gjendja emocionale

Tragjedia në Himarë, Elita Rudi: Zemra më është bërë copë, nuk arrita të gjeja qetësi për të fjetur nga gjendja emocionale

Yjet
Elita Rudi inspirohet nga Kim – shfaqet me fustan dhe dukje të ngjashme sikurse të Kardashian në “Met Gala 2018”

Elita Rudi inspirohet nga Kim – shfaqet me fustan dhe dukje të ngjashme sikurse të Kardashian në “Met Gala 2018”

Yjet
“Shëndet e begati” – të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

“Shëndet e begati” – të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

Yjet
Gjiko i drejtohet Elita Rudit: Sfidat e jetës shkojnë e vijnë, e ty të kam gjithmonë në krahun tim

Gjiko i drejtohet Elita Rudit: Sfidat e jetës shkojnë e vijnë, e ty të kam gjithmonë në krahun tim

Yjet
Gjiko befason me tortë në shtrat Elitën për ditëlindjen e 29-të, teksa ndodhen me pushime në Turqi

Gjiko befason me tortë në shtrat Elitën për ditëlindjen e 29-të, teksa ndodhen me pushime në Turqi

Yjet
Elita Rudi mahnit me fotografitë e reja në bikini

Elita Rudi mahnit me fotografitë e reja në bikini

Yjet
Elita Rudi duket e mahnitshme në një nga paraqitjet e fundit me fustan dypjesësh e syze

Elita Rudi duket e mahnitshme në një nga paraqitjet e fundit me fustan dypjesësh e syze

Yjet
Elita Rudi emocionohet nga kënga e re e Gjikos: Çdo herë që e kam dëgjuar, më kanë shoqëruar edhe lotët

Elita Rudi emocionohet nga kënga e re e Gjikos: Çdo herë që e kam dëgjuar, më kanë shoqëruar edhe lotët

Muzikë
Gjiko shfaqet i lumtur në krahët e Elitës gjatë udhëtimit të tyre në Milano

Gjiko shfaqet i lumtur në krahët e Elitës gjatë udhëtimit të tyre në Milano

Yjet
Elita Rudi shfaq elegancën dhe stilin unik të veshjes në fotosesionin e ri

Elita Rudi shfaq elegancën dhe stilin unik të veshjes në fotosesionin e ri

Yjet
Elita Rudi me dedikim të veçantë për të birin në ditëlindjen e tretë: Më ndryshove jetën dhe më bëre të kuptoj që sa kot pa ty kisha jetuar

Elita Rudi me dedikim të veçantë për të birin në ditëlindjen e tretë: Më ndryshove jetën dhe më bëre të kuptoj që sa kot pa ty kisha jetuar

Yjet
Elita Rudi i bën dedikim dashurie Gjikos për Shën Valentin: Në miliona herë, gjithmonë do të zgjidhja ty

Elita Rudi i bën dedikim dashurie Gjikos për Shën Valentin: Në miliona herë, gjithmonë do të zgjidhja ty

Yjet
Elita Rudi shfaqet atraktive në imazhet e reja, merr vëmendje me elegancën dhe sharmin

Elita Rudi shfaqet atraktive në imazhet e reja, merr vëmendje me elegancën dhe sharmin

Yjet
Elita Rudi duket mahnitëse në veshjen tradicionale shqiptare: Nuse Dukagjini

Elita Rudi duket mahnitëse në veshjen tradicionale shqiptare: Nuse Dukagjini

Yjet