LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda

86 Artikuj

Elgit Doda: Kush po mbetet pa punë po bënë këngë

Elgit Doda: Kush po mbetet pa punë po bënë këngë

Yjet
Elgit Doda sjell në treg projektin e ri muzikor “Thare”

Elgit Doda sjell në treg projektin e ri muzikor “Thare”

Muzikë
Elgit Doda sot publikon këngën “Thare”

Elgit Doda sot publikon këngën “Thare”

Muzikë
Elgit Doda me mesazh për reperët që po bëjnë ‘diss’ ndaj njëri-tjetrit: Më vjen keq që i shikoj në këtë gjendje, bëni artin që iu takon

Elgit Doda me mesazh për reperët që po bëjnë ‘diss’ ndaj njëri-tjetrit: Më vjen keq që i shikoj në këtë gjendje, bëni artin që iu takon

Yjet
Elgit Doda publikon këngën e re “Vetëm”

Elgit Doda publikon këngën e re “Vetëm”

Muzikë
Elgit Doda paralajmëron lansimin e këngën “Vetëm”

Elgit Doda paralajmëron lansimin e këngën “Vetëm”

Muzikë
Pesëmbëdhjetë të famshmit shqiptarë që u bënë prindër në 2020

Pesëmbëdhjetë të famshmit shqiptarë që u bënë prindër në 2020

Yjet
Alban Skënderaj dhe Elgit Doda publikojnë këngën e re “Parajsa ime”

Alban Skënderaj dhe Elgit Doda publikojnë këngën e re “Parajsa ime”

Muzikë
Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë

Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë

Yjet
Alban Skënderaj dhe Elgit Doda së shpejti sjellin këngën “Parajsa ime”

Alban Skënderaj dhe Elgit Doda së shpejti sjellin këngën “Parajsa ime”

Muzikë
Martohen Elgit Doda dhe Klea Huta

Martohen Elgit Doda dhe Klea Huta

Yjet
Elgit Doda dhe Noah vijnë me këngën e re “Nuk jam si ti”

Elgit Doda dhe Noah vijnë me këngën e re “Nuk jam si ti”

Muzikë
Klea Huta flet për lidhjen e saj me Elgit Dodën

Klea Huta flet për lidhjen e saj me Elgit Dodën

Po Flitet
Pas një kohe të gjatë, Afërdita Dreshaj po i rikthehet muzikës

Pas një kohe të gjatë, Afërdita Dreshaj po i rikthehet muzikës

Muzikë
“Larg”, kënga më e re nga Elgit Doda

“Larg”, kënga më e re nga Elgit Doda

Muzikë
Besa lanson klipin e këngës “La La La”

Besa lanson klipin e këngës “La La La”

Muzikë
Elgit Doda të hënën publikon bashkëpunimin me Ilger

Elgit Doda të hënën publikon bashkëpunimin me Ilger

Muzikë
Noizy po punon në projekte të reja me Elgit Dodën

Noizy po punon në projekte të reja me Elgit Dodën

Muzikë
Elgit Doda paralajmëron këngën e re

Elgit Doda paralajmëron këngën e re

Muzikë
Fifi publikon dy videoklipe të njëpasnjëshme të këngëve “Nanush 1” dhe “Nanush 2”

Fifi publikon dy videoklipe të njëpasnjëshme të këngëve “Nanush 1” dhe “Nanush 2”

Muzikë
E mohuan lidhjen, tash Klea Huta dhe Elgit Doda konfirmojnë romancën (Foto)

E mohuan lidhjen, tash Klea Huta dhe Elgit Doda konfirmojnë romancën (Foto)

Yjet
Më në fund Klea Huta dhe Elgit Doda pranojnë lidhjen, shfaqen të dashuruar në një imazh në Instagram (Foto)

Më në fund Klea Huta dhe Elgit Doda pranojnë lidhjen, shfaqen të dashuruar në një imazh në Instagram (Foto)

Yjet
Urimet e kolegëve për ditëlindjen e Noizyt (Foto)

Urimet e kolegëve për ditëlindjen e Noizyt (Foto)

Yjet
“Pa ty jetoj”, duet nga Çiljeta dhe Alores (Video)

“Pa ty jetoj”, duet nga Çiljeta dhe Alores (Video)

Muzikë