LAJMI I FUNDIT:

Elche

63 Artikuj

Lewandowski ylli i ndeshjes: Notat e lojtarëve, Elche 0-4 Barcelona

Lewandowski ylli i ndeshjes: Notat e lojtarëve, Elche 0-4 Barcelona

La Liga
Barcelona vazhdon me hapa të sigurt drejt titullit, fiton bindshëm ndaj Elches

Barcelona vazhdon me hapa të sigurt drejt titullit, fiton bindshëm ndaj Elches

La Liga
Barcelona synon fitoren e radhës ndaj Elches, formacionet zyrtare

Barcelona synon fitoren e radhës ndaj Elches, formacionet zyrtare

La Liga
U godit nga treni, ndërron jetë ish-futbollisti spanjoll në moshën 32 vjeçare

U godit nga treni, ndërron jetë ish-futbollisti spanjoll në moshën 32 vjeçare

Ligat tjera
Real Madrid 4-0 Elche: Benzema vlerësohet lartë  

Real Madrid 4-0 Elche: Benzema vlerësohet lartë  

La Liga
Real Madridi fiton me lehtësi ndaj Elches

Real Madridi fiton me lehtësi ndaj Elches

La Liga
Real shpreson në pikë të plota ndaj Elches – formacionet zyrtare

Real shpreson në pikë të plota ndaj Elches – formacionet zyrtare

La Liga
Cadiz kërkon ri-luajtjen e nëntë minutave të fundit të ndeshjes së fundit, kërcënon me veprime ligjore

Cadiz kërkon ri-luajtjen e nëntë minutave të fundit të ndeshjes së fundit, kërcënon me veprime ligjore

La Liga
Atletico fiton ndaj Elches fal golave në pjesën e dytë

Atletico fiton ndaj Elches fal golave në pjesën e dytë

La Liga
Formacionet zyrtare, Atletico Madrid – Elche: Simeone kërkon të rikthehet të fitoret

Formacionet zyrtare, Atletico Madrid – Elche: Simeone kërkon të rikthehet të fitoret

La Liga
Notat e lojtarëve: Elche 0-3 Real, veçohen Benzema dhe Rodrygo

Notat e lojtarëve: Elche 0-3 Real, veçohen Benzema dhe Rodrygo

La Liga
Reali me fitore të sigurt ndaj Elches

Reali me fitore të sigurt ndaj Elches

La Liga
Fitorja është objektivi i qartë i Realit ndaj Elches – formacionet startuese

Fitorja është objektivi i qartë i Realit ndaj Elches – formacionet startuese

La Liga
Vedat Muriqi barazoi rezultatin për Mallorcan, por ndëshkohet me karton të kuq

Vedat Muriqi barazoi rezultatin për Mallorcan, por ndëshkohet me karton të kuq

La Liga
Notat e lojtarëve, Barcelona 3-0 Elche: De Jong, Pedri, Lewandowski e Balde shkëlqyen

Notat e lojtarëve, Barcelona 3-0 Elche: De Jong, Pedri, Lewandowski e Balde shkëlqyen

La Liga
Barcelona kryen detyrën ndaj Elches, Lewandowski shënon dy gola

Barcelona kryen detyrën ndaj Elches, Lewandowski shënon dy gola

La Liga
Barcelona pret Elchen e fundit në tabelë, formacionet zyrtare

Barcelona pret Elchen e fundit në tabelë, formacionet zyrtare

La Liga
Shtohet numri i skuadrave që duan Manaj, sulmuesi shqiptar kërkohet në Spanjë, Angli dhe Itali

Shtohet numri i skuadrave që duan Manaj, sulmuesi shqiptar kërkohet në Spanjë, Angli dhe Itali

La Liga
Barcelona i cakton çmimin e largimit, Manaj ka tri alternativa për të ardhmen

Barcelona i cakton çmimin e largimit, Manaj ka tri alternativa për të ardhmen

La Liga
Atletico Madrid fiton në udhëtim dhe siguron një vend në Ligën e Kampionëve për edicionin e ardhshëm

Atletico Madrid fiton në udhëtim dhe siguron një vend në Ligën e Kampionëve për edicionin e ardhshëm

La Liga
Atletico synon tri pikët ndaj Elches – formacionet startuese

Atletico synon tri pikët ndaj Elches – formacionet startuese

La Liga
Alba më i miri: Elche 1-2 Barcelona, notat e lojtarëve

Alba më i miri: Elche 1-2 Barcelona, notat e lojtarëve

La Liga
Barca fiton me përmbysje në udhëtim te Elche

Barca fiton me përmbysje në udhëtim te Elche

La Liga
Barcelona synon fitoren e radhës ndaj Elches, formacionet zyrtare

Barcelona synon fitoren e radhës ndaj Elches, formacionet zyrtare

La Liga