LAJMI I FUNDIT:

Elbasan

222 Artikuj

Zjarr në Fier, Lushnje e Elbasan

Zjarr në Fier, Lushnje e Elbasan

Shqipëri
I nxehti përvëlues, shfaqen 11 vatra zjarri në vend

I nxehti përvëlues, shfaqen 11 vatra zjarri në vend

Shqipëri
Vazhdon ende numërimi i votave në Durrës dhe Elbasan, prinë PS

Vazhdon ende numërimi i votave në Durrës dhe Elbasan, prinë PS

Shqipëri
Vlahutin në Elbasan për ecurinë e procesit të votimit

Vlahutin në Elbasan për ecurinë e procesit të votimit

Shqipëri
Temperatura në Elbasan arrin në 41,5 gradë

Temperatura në Elbasan arrin në 41,5 gradë

Shqipëri
Elbasan, vëllezërit i shpëtojnë ekzekutimit

Elbasan, vëllezërit i shpëtojnë ekzekutimit

Kronika e Zezë
Njihuni me mjeshtrin nga Elbasani i cili rindërton veturat e vjetra (Video)

Njihuni me mjeshtrin nga Elbasani i cili rindërton veturat e vjetra (Video)

Auto Lajme
Sherr për dyqanin e byrekut, 38-vjeçari u qëllua tri herë me thikë (Foto)

Sherr për dyqanin e byrekut, 38-vjeçari u qëllua tri herë me thikë (Foto)

Kronika e Zezë
Prindërit i kërkojnë çfarë dhurate do për 1 qershor, tetëvjeçari nga Elbasani i përlot me kërkesën e tij (Foto)

Prindërit i kërkojnë çfarë dhurate do për 1 qershor, tetëvjeçari nga Elbasani i përlot me kërkesën e tij (Foto)

Sociale
Del nga makina, e qëllon me grusht dhe i vë prangat shqiptarit në sy të fëmijëve (Video)

Del nga makina, e qëllon me grusht dhe i vë prangat shqiptarit në sy të fëmijëve (Video)

Kronika e Zezë
Elbsan, tenton t’i jep ryshfet policit, arrestohet

Elbsan, tenton t’i jep ryshfet policit, arrestohet

Kronika e Zezë
Kalaja e tri feve në Elbasan (Video)

Kalaja e tri feve në Elbasan (Video)

Shqipëri
Elbasan: Zjarr në barakë, vdes 80-vjeçarja

Elbasan: Zjarr në barakë, vdes 80-vjeçarja

Kronika e Zezë
Elbasan, vritet me thikë emigranti

Elbasan, vritet me thikë emigranti

Kronika e Zezë
Hapet tregu i dytë ekologjik në Rostushë

Hapet tregu i dytë ekologjik në Rostushë

Venhar Ramadani
Përfiton Mavrova nga fondet BE-së për bashkëpunim ndërkufitar Shqipëri-Maqedoni

Përfiton Mavrova nga fondet BE-së për bashkëpunim ndërkufitar Shqipëri-Maqedoni

Venhar Ramadani
Sherr i rëndë mes gjimnazistëve në Elbasan, vajzat masakrojnë djalin (Video, +18)

Sherr i rëndë mes gjimnazistëve në Elbasan, vajzat masakrojnë djalin (Video, +18)

Shqipëri
Rast shokues në Elbasan, babai bën seks në prani të fëmijës

Rast shokues në Elbasan, babai bën seks në prani të fëmijës

Kronika e Zezë
Emigranti vret dhe gropos kushëririn – për një fjalë goje!

Emigranti vret dhe gropos kushëririn – për një fjalë goje!

Kronika e Zezë
I riu shqiptar i jep fund jetës, shokët mesazh prekës në Facebook (Foto)

I riu shqiptar i jep fund jetës, shokët mesazh prekës në Facebook (Foto)

Kronika e Zezë
Gjermania miratoi 50 milionë euro për ndërlidhjen Shqipëri-Maqedoni

Gjermania miratoi 50 milionë euro për ndërlidhjen Shqipëri-Maqedoni

Emir Hamzai
Njihuni me elbasanliun që “zhvesh” vajzat në plazh (Foto)

Njihuni me elbasanliun që “zhvesh” vajzat në plazh (Foto)

Fun Lajme
Çapjat qëllojnë ndaj policisë, dy të arrestuar

Çapjat qëllojnë ndaj policisë, dy të arrestuar

Kronika e Zezë
Breshëri automatiku në Elbasan

Breshëri automatiku në Elbasan

Kronika e Zezë