LAJMI I FUNDIT:

Elbasan

221 Artikuj

Zbardhet aksidenti që i mori jetën 20-vjeçarit në Elbasan, vihet në pranga autori

Zbardhet aksidenti që i mori jetën 20-vjeçarit në Elbasan, vihet në pranga autori

Shqipëri
Përplasi këmbësorin dhe u lagua nga vendngjarja, humb jetën 20-vjeçari në Elbasan

Përplasi këmbësorin dhe u lagua nga vendngjarja, humb jetën 20-vjeçari në Elbasan

Shqipëri
Gjendet një person i pa jetë brenda tunelit në Elbasan

Gjendet një person i pa jetë brenda tunelit në Elbasan

Shqipëri
Automjeti bie në lumin Shkumbin, lëndohet shoferi

Automjeti bie në lumin Shkumbin, lëndohet shoferi

Shqipëri
Zbardhen katër raste të vjedhjeve në Elbasan, arrestohet 30-vjeçari

Zbardhen katër raste të vjedhjeve në Elbasan, arrestohet 30-vjeçari

Shqipëri
Zjarr i madh në fabrikën e sfungjerit në Elbasan, tymi mbulon qytetin

Zjarr i madh në fabrikën e sfungjerit në Elbasan, tymi mbulon qytetin

Shqipëri
Kanosi me armë një person për t’i marrë tre mijë euro, arrestohet 26-vjeçari në Elbasan

Kanosi me armë një person për t’i marrë tre mijë euro, arrestohet 26-vjeçari në Elbasan

Shqipëri
Aksident me vdekje në rrugën Elbasan-Peqin, shoferi largohet nga vendgjarja

Aksident me vdekje në rrugën Elbasan-Peqin, shoferi largohet nga vendgjarja

Shqipëri
Makina del nga rruga dhe bie në humnerë, aksident me vdekje në Elbasan

Makina del nga rruga dhe bie në humnerë, aksident me vdekje në Elbasan

Shqipëri
Po transportonin 10 kg drogë nga Korça në Elbasan, arrestohen tre persona, mes tyre një vajzë

Po transportonin 10 kg drogë nga Korça në Elbasan, arrestohen tre persona, mes tyre një vajzë

Shqipëri
Gjykata vendos për ekstradimin e biznesmenit të kriptovalutave Faruk Ozer drejt Turqisë

Gjykata vendos për ekstradimin e biznesmenit të kriptovalutave Faruk Ozer drejt Turqisë

Shqipëri
Kultivonin kanabis, arrestohen katër persona në Elbasan

Kultivonin kanabis, arrestohen katër persona në Elbasan

Shqipëri
Prokuroria e Elbasanit rihap hetimin për zhdukjen e këngëtarit, pas gjetjes së eshtrave në një varr në Babje të Librazhdit

Prokuroria e Elbasanit rihap hetimin për zhdukjen e këngëtarit, pas gjetjes së eshtrave në një varr në Babje të Librazhdit

Shqipëri
Zhvarroset një kufomë në Elbasan, dyshohet se i përket të riut të zhdukur tetë vjet më parë

Zhvarroset një kufomë në Elbasan, dyshohet se i përket të riut të zhdukur tetë vjet më parë

Shqipëri
I kërkonin 3,000 euro për të mos i publikuar lidhjen intime, arrestohen tre persona në Elbasan

I kërkonin 3,000 euro për të mos i publikuar lidhjen intime, arrestohen tre persona në Elbasan

Shqipëri
Lëkundje tërmeti në Shqipëri, epiqendra 8 km larg nga Elbasani

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, epiqendra 8 km larg nga Elbasani

Shqipëri
Del video e vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan

Del video e vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan

Shqipëri
Të dënuar me burg, kapen dy persona në kërkim në Elbasan

Të dënuar me burg, kapen dy persona në kërkim në Elbasan

Shqipëri
Aksidentoi rëndë policin, arrestohet 51-vjeçarja në Elbasan

Aksidentoi rëndë policin, arrestohet 51-vjeçarja në Elbasan

Shqipëri
Humb jetën në llixhat e Elbasanit 34-vjeçari nga Tirana

Humb jetën në llixhat e Elbasanit 34-vjeçari nga Tirana

Shqipëri
Dalin pamjet e arrestimit të bosit turk në Shqipëri

Dalin pamjet e arrestimit të bosit turk në Shqipëri

Shqipëri
Mbërrijnë në gjykatë dy rusët dhe ukrainasi

Mbërrijnë në gjykatë dy rusët dhe ukrainasi

Shqipëri
Arrestimi i rusëve, policia: Përfundon hetimi, po ekzaminohen mjetet e sekuestruara

Arrestimi i rusëve, policia: Përfundon hetimi, po ekzaminohen mjetet e sekuestruara

Shqipëri
​Sulmi në Gramsh, shtetasit rusë do të dalin para gjykatës për tri akuza që lidhen me spiunazh

​Sulmi në Gramsh, shtetasit rusë do të dalin para gjykatës për tri akuza që lidhen me spiunazh

Shqipëri