LAJMI I FUNDIT:

Elbasan

222 Artikuj

Aksidenti i frikshëm në Qafë-Thanë, arrestohet drejtuesi i mjetit që u përplas me autobusin

Aksidenti i frikshëm në Qafë-Thanë, arrestohet drejtuesi i mjetit që u përplas me autobusin

Shqipëri
Vrau kunatën me sëpatë, autori nuk pendohet: Më ofendoi!

Vrau kunatën me sëpatë, autori nuk pendohet: Më ofendoi!

Shqipëri
Ngjarje e rëndë në Elbasan, kunati vret kunatën, arrestohet teksa vraponte me sëpatë në dorë

Ngjarje e rëndë në Elbasan, kunati vret kunatën, arrestohet teksa vraponte me sëpatë në dorë

Shqipëri
Mashtroi të riun nga Maqedonia e Veriut dhe i mori 10 mijë euro, arrestohet 46-vjeçarja në Elbasan

Mashtroi të riun nga Maqedonia e Veriut dhe i mori 10 mijë euro, arrestohet 46-vjeçarja në Elbasan

Maqedonia e Veriut
Zgjedhjet lokale në Shqipëri, votim elektronik në Vorë, Kamëz dhe Elbasan

Zgjedhjet lokale në Shqipëri, votim elektronik në Vorë, Kamëz dhe Elbasan

Shqipëri
Shpallet në kërkim 34-vjeçari në Elbasan, në banesë iu gjet kallashnikov dhe dinamit

Shpallet në kërkim 34-vjeçari në Elbasan, në banesë iu gjet kallashnikov dhe dinamit

Shqipëri
Përndoqi për një vit të miturën, arrestohet 24-vjeçari në Elbasan

Përndoqi për një vit të miturën, arrestohet 24-vjeçari në Elbasan

Shqipëri
Liqenet e Funarit në Elbasan, destinacion i preferuar për vizitorët vendas e të huaj

Liqenet e Funarit në Elbasan, destinacion i preferuar për vizitorët vendas e të huaj

Shqipëri
I dënuar në mungesë për dhunë në familje, arrestohet 35-vjeçari në Elbasan

I dënuar në mungesë për dhunë në familje, arrestohet 35-vjeçari në Elbasan

Shqipëri
Tentoi të vrasë biznesmenin me tritol në Elbasan, konfirmohet dënimi 25 vjet burg për Astrit Sinanajn

Tentoi të vrasë biznesmenin me tritol në Elbasan, konfirmohet dënimi 25 vjet burg për Astrit Sinanajn

Shqipëri
Refuzohet kërkesa e Rusisë për ekstradimin e ruses të akuzuar për spiunazh në Shqipëri

Refuzohet kërkesa e Rusisë për ekstradimin e ruses të akuzuar për spiunazh në Shqipëri

Shqipëri
Dënohet me burg ish-shefi i krimeve në Policinë e Elbasanit

Dënohet me burg ish-shefi i krimeve në Policinë e Elbasanit

Shqipëri
Kërcënuan drejtuesin e kompanisë private të tërhiqej nga gara për tender, arrestohen tre persona në Elbasan

Kërcënuan drejtuesin e kompanisë private të tërhiqej nga gara për tender, arrestohen tre persona në Elbasan

Shqipëri
Aksident me dy viktima në rrugën Elbasan-Librazhd, makina përfundon në përrua

Aksident me dy viktima në rrugën Elbasan-Librazhd, makina përfundon në përrua

Shqipëri
Shpërthen një granatë e vjetër në Prrenjas, plagosen banorët që po punonin tokën

Shpërthen një granatë e vjetër në Prrenjas, plagosen banorët që po punonin tokën

Shqipëri
Festa e Ditës së Verës, pesë kilometra radha e makinave në hyrje të Elbasanit

Festa e Ditës së Verës, pesë kilometra radha e makinave në hyrje të Elbasanit

Shqipëri
Dita e pranverës, Rama: Elbasani feston me koleksionin shqiptar të mjeteve RETRO

Dita e pranverës, Rama: Elbasani feston me koleksionin shqiptar të mjeteve RETRO

Shqipëri
Ngjarje e rëndë në Elbasan, bie nga ballkoni dhe vdes 13-vjeçari që vuante nga somnambulizmi

Ngjarje e rëndë në Elbasan, bie nga ballkoni dhe vdes 13-vjeçari që vuante nga somnambulizmi

Shqipëri
Tërmet mes Elbasanit dhe Lushnjës, lëkundja ndihet edhe në Tiranë

Tërmet mes Elbasanit dhe Lushnjës, lëkundja ndihet edhe në Tiranë

Shqipëri
Policia parandalon atentatin në Elbasan, dy të dyshuar në pranga

Policia parandalon atentatin në Elbasan, dy të dyshuar në pranga

Shqipëri
Arrestohet 50-vjeçari në Peqin, goditi dy infermiere

Arrestohet 50-vjeçari në Peqin, goditi dy infermiere

Shqipëri
Rama publikon pamje nga punimet për zgjerimin e aksit Elbasan-Qafë Thanë

Rama publikon pamje nga punimet për zgjerimin e aksit Elbasan-Qafë Thanë

Shqipëri
Përplaset me trafikndarësen, shpërthen në flakë automjeti në Elbasan

Përplaset me trafikndarësen, shpërthen në flakë automjeti në Elbasan

Shqipëri
Foto ilustruese

Digjet për të dytën herë banesa në ndërtim në Elbasan

Shqipëri