LAJMI I FUNDIT:
Einxhel Shkira

Einxhel Shkira

121 Artikuj

Kim Kardashian shfaqet me dukje të ngjashme që Einxhel Shkira kishte një vit më parë, ironizon moderatorja: Kur i veshim ne nuk dukemi aq bukur

Kim Kardashian shfaqet me dukje të ngjashme që Einxhel Shkira kishte një vit më parë, ironizon moderatorja: Kur i veshim ne nuk dukemi aq bukur

Yjet
Einxhel Shkira reagon ashpër për hyrjen e Sabianit në BBVA: Kontroll i frikshëm i fëmijës

Einxhel Shkira reagon ashpër për hyrjen e Sabianit në BBVA: Kontroll i frikshëm i fëmijës

Yjet
Einxhel Shkira uron të birin e saj për Pavarësinë e Kosovës: Ta duash e ta mbrosh si gjënë më të çmuar identitetin tënd

Einxhel Shkira uron të birin e saj për Pavarësinë e Kosovës: Ta duash e ta mbrosh si gjënë më të çmuar identitetin tënd

Yjet
Bënë akuza të mëdha ndaj njëri-tjetrit në BB VIP, Einxhel Shkira: Do të bashkëpunoja sërish me Donaldin nëse do ta shihja kontratën dhe sa është pagesa

Bënë akuza të mëdha ndaj njëri-tjetrit në BB VIP, Einxhel Shkira: Do të bashkëpunoja sërish me Donaldin nëse do ta shihja kontratën dhe sa është pagesa

Yjet
U përfolën për një konflikt disa vite më parë, Einxhel flet për Kejvinën dhe skandalin e modeles në Big Brother VIP Albania

U përfolën për një konflikt disa vite më parë, Einxhel flet për Kejvinën dhe skandalin e modeles në Big Brother VIP Albania

Yjet
Pas lindjes së djalit, Einxhel Shkira planifikon të zhvendoset në Kosovë për të qenë me DJ Dagzin

Pas lindjes së djalit, Einxhel Shkira planifikon të zhvendoset në Kosovë për të qenë me DJ Dagzin

Yjet
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz zbulojnë kuptimin e djalit të tyre, Trev: Është bashkimi në një ‘Kosovë-Shqipëri’

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz zbulojnë kuptimin e djalit të tyre, Trev: Është bashkimi në një ‘Kosovë-Shqipëri’

Yjet
Einxhel Shkira shfaqet në formë të mirë pas lindjes teksa publikon imazhe përkrah DJ Dagzit dhe djalit të tyre

Einxhel Shkira shfaqet në formë të mirë pas lindjes teksa publikon imazhe përkrah DJ Dagzit dhe djalit të tyre

Yjet
Einxhel me dedikim për Dagzin në njëvjetorin e lidhjes: Të dua është pak nga çfarë ndjen shpirti im për ty

Einxhel me dedikim për Dagzin në njëvjetorin e lidhjes: Të dua është pak nga çfarë ndjen shpirti im për ty

Yjet
Personazhet publike që u bënë prindër gjatë 2022-tës

Personazhet publike që u bënë prindër gjatë 2022-tës

Egzona Shigjeqi
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz u bënë prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz u bënë prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Yjet
Beniada Nishani flet për raportin me Einxhel Shkirën: Nuk jemi zënë e sharë ndonjëherë, gjërat do të ndryshojnë në të ardhmen

Beniada Nishani flet për raportin me Einxhel Shkirën: Nuk jemi zënë e sharë ndonjëherë, gjërat do të ndryshojnë në të ardhmen

Yjet
Në festën e ‘baby shower’, DJ Dagz ulet në gjunjë dhe i propozon martesë Einxhelit

Në festën e ‘baby shower’, DJ Dagz ulet në gjunjë dhe i propozon martesë Einxhelit

Yjet
Einxhel Shkira ndan momente të tjera romantike me DJ Dagzin kur kuptuan se po bëhen prindër: Sa shpejt fluturon koha kur je e lumtur

Einxhel Shkira ndan momente të tjera romantike me DJ Dagzin kur kuptuan se po bëhen prindër: Sa shpejt fluturon koha kur je e lumtur

Yjet
Einxhel Shkira kujton takimin e parë me DJ Dagzin: Dita kur jeta jonë ndryshoi

Einxhel Shkira kujton takimin e parë me DJ Dagzin: Dita kur jeta jonë ndryshoi

Yjet
Einxhel Shkira shfaqet me kostum të ngjashëm si të Dua Lipës për Halloween

Einxhel Shkira shfaqet me kostum të ngjashëm si të Dua Lipës për Halloween

Yjet
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz planifikojnë të bëjnë edhe dasmë

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz planifikojnë të bëjnë edhe dasmë

Yjet
Einxhel Shkira: Në emisionin e Donaldit do të pranoja të shkoja vetëm kundrejt një pagese të caktuar

Einxhel Shkira: Në emisionin e Donaldit do të pranoja të shkoja vetëm kundrejt një pagese të caktuar

Yjet
Einxhel Shkira flet për herë të parë për prishjen e shoqërisë me Beniadën dhe arsyet pse nuk kanë më kontakt me njëra-tjetrën

Einxhel Shkira flet për herë të parë për prishjen e shoqërisë me Beniadën dhe arsyet pse nuk kanë më kontakt me njëra-tjetrën

Yjet
Një vit nga hyrja në Big Brother VIP, Einxhel Shkira: Gjithçka ndryshoi për të mirë në jetën time

Një vit nga hyrja në Big Brother VIP, Einxhel Shkira: Gjithçka ndryshoi për të mirë në jetën time

Yjet
Einxhel publikon imazhe romantike përkrah DJ Dagzit: Dita kur kishim zënkën tonë të parë

Einxhel publikon imazhe romantike përkrah DJ Dagzit: Dita kur kishim zënkën tonë të parë

Yjet
Einxhel mori dhuratën e parë për fëmijën kur sapo e kishte nisur lidhjen me Dagz

Einxhel mori dhuratën e parë për fëmijën kur sapo e kishte nisur lidhjen me Dagz

Yjet
Dedikimi Einxhel për nënën e saj: Lumturia paska qenë ilaçi çudibërës

Dedikimi Einxhel për nënën e saj: Lumturia paska qenë ilaçi çudibërës

Yjet