LAJMI I FUNDIT:

Eibar

130 Artikuj

Courtois ishte më i dobëti: Real Madrid 3-1 Eibar, notat e lojtarëve

Courtois ishte më i dobëti: Real Madrid 3-1 Eibar, notat e lojtarëve

La Liga
Real Madridi fiton me lehtësi ndaj Eibarit, vazhdon ‘luftën’ për titull me Barcelonën

Real Madridi fiton me lehtësi ndaj Eibarit, vazhdon ‘luftën’ për titull me Barcelonën

La Liga
Formacionet zyrtare: Real Madridi me disa mungesa ndaj Eibarit

Formacionet zyrtare: Real Madridi me disa mungesa ndaj Eibarit

La Liga
Zidane zhvillon ndeshjen e 200-të si trajner i Realit, statistikat fantastike të francezit

Zidane zhvillon ndeshjen e 200-të si trajner i Realit, statistikat fantastike të francezit

Ndërkombëtare
Zidane: Di Stefano është stadiumi ynë, jemi gati të luajmë aty

Zidane: Di Stefano është stadiumi ynë, jemi gati të luajmë aty

La Liga
Real Madridi zbulon listën me lojtarët e ftuar për takimin ndaj Eibarit

Real Madridi zbulon listën me lojtarët e ftuar për takimin ndaj Eibarit

La Liga
Nuk ka vend për Balen, tifozët e Real Madridit votojnë se kush duhet të startojë kundër Eibarit

Nuk ka vend për Balen, tifozët e Real Madridit votojnë se kush duhet të startojë kundër Eibarit

La Liga
Fanellat e lojtarëve të Real Madridit nga ndeshja kundër Eibarit do të dalin në ankand

Fanellat e lojtarëve të Real Madridit nga ndeshja kundër Eibarit do të dalin në ankand

La Liga
Bale pritet t’ia fillojë si titullar ndaj Eibarit

Bale pritet t’ia fillojë si titullar ndaj Eibarit

La Liga
Braithwaite i lumtur me debutimin te Barcelona, ka edhe disa fjalë për Messin

Braithwaite i lumtur me debutimin te Barcelona, ka edhe disa fjalë për Messin

La Liga
Barcelona 5-0 Eibar, notat e lojtarëve – Messi me notë maksimale

Barcelona 5-0 Eibar, notat e lojtarëve – Messi me notë maksimale

La Liga
Barcelona demolon Eibarin, Messi me “poker golash” paralajmëron Realin para El Clasicos

Barcelona demolon Eibarin, Messi me “poker golash” paralajmëron Realin para El Clasicos

La Liga
Messi kompleton het-trikun brenda 40 minutave ndaj Eibarit

Messi kompleton het-trikun brenda 40 minutave ndaj Eibarit

La Liga
Pas një driblimi fantastik, Messi i shënon gol të bukur Eibarit

Pas një driblimi fantastik, Messi i shënon gol të bukur Eibarit

La Liga
Barcelona – Eibar, formacionet zyrtare: Setien starton me dy sulmues

Barcelona – Eibar, formacionet zyrtare: Setien starton me dy sulmues

La Liga
Hazard më në fund ka ‘arritur’ te Real Madridi – belgu po tregon tani se përse janë paguar 100 milionë euro për të

Hazard më në fund ka ‘arritur’ te Real Madridi – belgu po tregon tani se përse janë paguar 100 milionë euro për të

La Liga
Real Madridi triumfon thellë te Eibari dhe merr kryesimin në La Liga

Real Madridi triumfon thellë te Eibari dhe merr kryesimin në La Liga

La Liga
Formacionet zyrtare: Eibar – Real Madrid

Formacionet zyrtare: Eibar – Real Madrid

La Liga
Griezmann i kënaqur me funksionimin e MSG-së

Griezmann i kënaqur me funksionimin e MSG-së

La Liga
De Jong ishte aq i mirë sot në fushë sa që edhe tifozët e Eibarit e duartrokitën

De Jong ishte aq i mirë sot në fushë sa që edhe tifozët e Eibarit e duartrokitën

La Liga
Valverde lavdëron treshen MSG: Lojtarët e shkëlqyeshëm e gjejnë gjithmonë njëri-tjetrin në fushë

Valverde lavdëron treshen MSG: Lojtarët e shkëlqyeshëm e gjejnë gjithmonë njëri-tjetrin në fushë

La Liga
Messi tregoi se është lojtari më jo vetjak në botë me asistimin te Suarezi ndaj Eibarit

Messi tregoi se është lojtari më jo vetjak në botë me asistimin te Suarezi ndaj Eibarit

La Liga
Gafa e Messit përballë portierit, argjentinasi e teproi në ndeshjen ndaj Eibarit

Gafa e Messit përballë portierit, argjentinasi e teproi në ndeshjen ndaj Eibarit

La Liga
Notat e lojtarëve: Eibar 0-3 Barcelona, Messi më i dalluari

Notat e lojtarëve: Eibar 0-3 Barcelona, Messi më i dalluari

La Liga