LAJMI I FUNDIT:

Edy Reja

139 Artikuj

Shqipëria humb nga Islanda në debutimin e Edy Rejas si trajner

Shqipëria humb nga Islanda në debutimin e Edy Rejas si trajner

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kërkon rezultat pozitiv në Islandë, debuton trajneri Reja  

Shqipëria kërkon rezultat pozitiv në Islandë, debuton trajneri Reja  

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: E njoh mirë Islandën, Grezda u largua se kishim pikëpamje të ndryshme

Reja: E njoh mirë Islandën, Grezda u largua se kishim pikëpamje të ndryshme

Kombëtarja e Shqipërisë
Kapiteni legjendar, Cana ka besim te kuqezinjtë: Kombëtarja mund të japë më shumë

Kapiteni legjendar, Cana ka besim te kuqezinjtë: Kombëtarja mund të japë më shumë

Kombëtarja e Shqipërisë
Trajneri i Shqipërisë, Reja: Kryeministri Edi Rama më bindi të marr drejtimin e Kombëtares

Trajneri i Shqipërisë, Reja: Kryeministri Edi Rama më bindi të marr drejtimin e Kombëtares

Kombëtarja e Shqipërisë
Sadiku flet për trajnerin e ri të Shqipërisë dhe të ardhmen e tij në nivel klubesh

Sadiku flet për trajnerin e ri të Shqipërisë dhe të ardhmen e tij në nivel klubesh

Kombëtarja e Shqipërisë
Pas konferencës për shtyp, Edy Reja merr thua dhe rrëzohet në dysheme

Pas konferencës për shtyp, Edy Reja merr thua dhe rrëzohet në dysheme

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Islandës dhe Moldavisë

Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Islandës dhe Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja ka bërë një listë paraprake të lojtarëve të Kombëtares

Edy Reja ka bërë një listë paraprake të lojtarëve të Kombëtares

Kombëtarja e Shqipërisë
Strakosha i mungon Shqipërisë ndaj Islandës dhe Moldavisë

Strakosha i mungon Shqipërisë ndaj Islandës dhe Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja flet për Shqipërinë, Hysajn dhe Napolin

Edy Reja flet për Shqipërinë, Hysajn dhe Napolin

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Më lini pak kohë të njoh skuadrën dhe shohim rezultatet

Reja: Më lini pak kohë të njoh skuadrën dhe shohim rezultatet

Kombëtarja e Shqipërisë
Duka: Edy Reja zgjedhja e duhur për shkak të eksperiencës së madhe, mendoj se kemi bërë më të mirën

Duka: Edy Reja zgjedhja e duhur për shkak të eksperiencës së madhe, mendoj se kemi bërë më të mirën

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja prezantohet si trajner i Kombëtares së Shqipërisë

Edy Reja prezantohet si trajner i Kombëtares së Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Pesë emra për trajnerin e ri të Shqipërisë: Nga eksperti Reja te Hasin që e duan shqiptarët, por aty janë edhe emra si Donadoni, De Canio e De Biasi

Pesë emra për trajnerin e ri të Shqipërisë: Nga eksperti Reja te Hasin që e duan shqiptarët, por aty janë edhe emra si Donadoni, De Canio e De Biasi

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Kam ofertë nga Shqipëria, vendosi pas ndeshjes me Andorrën

Reja: Kam ofertë nga Shqipëria, vendosi pas ndeshjes me Andorrën

Kombëtarja e Shqipërisë
Kandidatët që mund të marrin drejtimin e Shqipërisë

Kandidatët që mund të marrin drejtimin e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja sqaron arsyen e qëndrimit në Shkodër, ndërsa refuzon të flasë lidhur me postin e trajnerit të Shqipërisë

Edy Reja sqaron arsyen e qëndrimit në Shkodër, ndërsa refuzon të flasë lidhur me postin e trajnerit të Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja, favoriti kryesor për stolin e Kombëtares së Shqipërisë

Edy Reja, favoriti kryesor për stolin e Kombëtares së Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë