LAJMI I FUNDIT:

Edy Reja

139 Artikuj

Formacionet zyrtare të vëllazërores: Shqipëri – Kosovë

Formacionet zyrtare të vëllazërores: Shqipëri – Kosovë

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë Kosovës – tri debutime te kuqezinjtë për vëllazëroren

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë Kosovës – tri debutime te kuqezinjtë për vëllazëroren

Kombëtarja e Shqipërisë
Paqartësi me shiritin e kapitenit te Shqipëria, Berisha kërkon sqarime nga Reja

Paqartësi me shiritin e kapitenit te Shqipëria, Berisha kërkon sqarime nga Reja

Kombëtarja e Shqipërisë
Përzgjedhësi i Shqipërisë, Reja: Nuk e doja ndeshjen me Kosovën, ata që luajnë do ta japin maksimumin

Përzgjedhësi i Shqipërisë, Reja: Nuk e doja ndeshjen me Kosovën, ata që luajnë do ta japin maksimumin

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Ishim të gatshëm të vinim në dispozicion edhe aeroplan privat për ta sjellë Kumbullën

Reja: Ishim të gatshëm të vinim në dispozicion edhe aeroplan privat për ta sjellë Kumbullën

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Po të kisha mundësi, do ta evitoja miqësoren me Kosovën

Reja: Po të kisha mundësi, do ta evitoja miqësoren me Kosovën

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndryshime në listën e kombëtares së Shqipërisë

Ndryshime në listën e kombëtares së Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Duhet të gjejmë golin, në dy ndeshjet e radhës synojmë gjashtë pikë

Reja: Duhet të gjejmë golin, në dy ndeshjet e radhës synojmë gjashtë pikë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja: Kemi fituar 10 lojtarë të rinj, do ta godasim Lituaninë te pikat e dobëta

Edy Reja: Kemi fituar 10 lojtarë të rinj, do ta godasim Lituaninë te pikat e dobëta

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja: Nuk jam i kënaqur me një pikë – nuk i konkretizuam rastet

Edy Reja: Nuk jam i kënaqur me një pikë – nuk i konkretizuam rastet

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria merr një pikë në udhëtim te Kazakistani

Shqipëria merr një pikë në udhëtim te Kazakistani

Kombëtarja e Shqipërisë
Përzgjedhësi i Shqipërisë, Reja: Dua pikë në ndeshje me Kazakistanin

Përzgjedhësi i Shqipërisë, Reja: Dua pikë në ndeshje me Kazakistanin

Liga e Kampionëve
Uzuni: Për aktivizimin vendos Reja

Uzuni: Për aktivizimin vendos Reja

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: E prisja një ndeshje të vështirë, ua dhuruam fitoren

Reja: E prisja një ndeshje të vështirë, ua dhuruam fitoren

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja flet për ndeshjen e Shqipërisë ndaj Lituanisë: Do të ketë ndryshime, por duam fitore

Reja flet për ndeshjen e Shqipërisë ndaj Lituanisë: Do të ketë ndryshime, por duam fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja shqiptare e nisi dhe e mbylli vitin me humbje, Partizani kampion pas 26 viteve si dhe përurimi i ‘Air Albania’ ngjarjet e vitit në Shqipëri

Kombëtarja shqiptare e nisi dhe e mbylli vitin me humbje, Partizani kampion pas 26 viteve si dhe përurimi i ‘Air Albania’ ngjarjet e vitit në Shqipëri

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria zhvillon ndeshje miqësore ndaj Sllovenisë në muajin mars

Shqipëria zhvillon ndeshje miqësore ndaj Sllovenisë në muajin mars

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja shihet si zëvendësues i Ancelottit te Napoli

Edy Reja shihet si zëvendësues i Ancelottit te Napoli

Serie A
Reja pranon rinovimin: Shqiptarët na besojnë më shumë sesa ne, italianët, besojmë veten

Reja pranon rinovimin: Shqiptarët na besojnë më shumë sesa ne, italianët, besojmë veten

Kombëtarja e Shqipërisë
Detajet e ofertës që ka pranuar Edy Reja nga FSHF

Detajet e ofertës që ka pranuar Edy Reja nga FSHF

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Kontrata ime përfundoi sot, dua të vazhdoj punën te Shqipëria

Reja: Kontrata ime përfundoi sot, dua të vazhdoj punën te Shqipëria

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare: Shqipëri – Francë

Formacionet zyrtare: Shqipëri – Francë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja: Franca jo e pathyeshme, kemi strategjinë tonë, pse jo për fitoren

Edy Reja: Franca jo e pathyeshme, kemi strategjinë tonë, pse jo për fitoren

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare: Shqipëria – Andorra

Formacionet zyrtare: Shqipëria – Andorra

Kombëtarja e Shqipërisë