LAJMI I FUNDIT:

Edy Reja

139 Artikuj

Edy Reja flet për ndeshjet ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke, situatën e lojtarëve të grumbulluar dhe shumëçka tjetër

Edy Reja flet për ndeshjet ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke, situatën e lojtarëve të grumbulluar dhe shumëçka tjetër

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja publikon listën e Shqipërisë për ndeshjet ndaj Uellsit dhe Çekisë, nuk mungojnë befasitë

Edy Reja publikon listën e Shqipërisë për ndeshjet ndaj Uellsit dhe Çekisë, nuk mungojnë befasitë

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Donim rezultat më të thellë, por ekipet si San Marino mbyllen prapa

Reja: Donim rezultat më të thellë, por ekipet si San Marino mbyllen prapa

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare: Shqipëria luan për fitore ndaj San Marinos

Formacionet zyrtare: Shqipëria luan për fitore ndaj San Marinos

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja flet për sfidën ndaj San Marinos dhe për situatën me Florian Kamberin

Reja flet për sfidën ndaj San Marinos dhe për situatën me Florian Kamberin

Kombëtarja e Shqipërisë
Futbollistët e Shqipërisë kanë arritur në San Marino, do të ketë ndryshime në skuadër

Futbollistët e Shqipërisë kanë arritur në San Marino, do të ketë ndryshime në skuadër

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja deklarohet pas humbjes që pësoi Shqipëria ndaj Anglisë

Edy Reja deklarohet pas humbjes që pësoi Shqipëria ndaj Anglisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Southgate flet për takimin Anglisë ndaj Shqipërisë – vlerëson pikat e forta të kuqezinjve, tregon edhe mungesat dhe disa titullarë

Southgate flet për takimin Anglisë ndaj Shqipërisë – vlerëson pikat e forta të kuqezinjve, tregon edhe mungesat dhe disa titullarë

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja analizon ndeshjen me Anglinë: Shqipëria nuk do të mbrohet

Reja analizon ndeshjen me Anglinë: Shqipëria nuk do të mbrohet

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja flet për ndeshjen me Andorrën, formacionin dhe shumëçka tjetër

Edy Reja flet për ndeshjen me Andorrën, formacionin dhe shumëçka tjetër

Kombëtarja e Shqipërisë
Bajrami: Shqipërinë e zgjodha me zemër

Bajrami: Shqipërinë e zgjodha me zemër

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja flet për ndeshjen ndaj Anglisë dhe dy takimet tjera të marsit, kërkon edhe rikthimin e tifozëve në stadium

Reja flet për ndeshjen ndaj Anglisë dhe dy takimet tjera të marsit, kërkon edhe rikthimin e tifozëve në stadium

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja publikon listën e Shqipërisë për ndeshjet e marsit – prurje të reja dhe rikthime te kuqezinjtë

Edy Reja publikon listën e Shqipërisë për ndeshjet e marsit – prurje të reja dhe rikthime te kuqezinjtë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja rrëfen projektin kuqezi: Botërori, talentët e rinj dhe e ardhmja

Edy Reja rrëfen projektin kuqezi: Botërori, talentët e rinj dhe e ardhmja

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja: 2020, vit i vështirë dhe jo normal, por pozitiv në futboll

Edy Reja: 2020, vit i vështirë dhe jo normal, por pozitiv në futboll

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja komenton shortin e Shqipërisë për Kampionatin Botëror – shumë i pakënaqur

Edy Reja komenton shortin e Shqipërisë për Kampionatin Botëror – shumë i pakënaqur

Kombëtarja e Shqipërisë
Grupi i ‘ferrit’ dhe ai më i lehti në kualifikimet për Kampionatin Botëror – Shqipëria duhet të djersitet shumë

Grupi i ‘ferrit’ dhe ai më i lehti në kualifikimet për Kampionatin Botëror – Shqipëria duhet të djersitet shumë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria në Grupin I për kualifikimet për Kampionatin Botëror – short i vështirë për kuqezinjtë

Shqipëria në Grupin I për kualifikimet për Kampionatin Botëror – short i vështirë për kuqezinjtë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja: Na duhej rezultati, e morëm me meritë – mbrojtja bëri gabime

Edy Reja: Na duhej rezultati, e morëm me meritë – mbrojtja bëri gabime

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare të ‘finales’: Shqipëri – Bjellorusi, Edy Reja cakton më të mirët përballë bjellorusëve

Formacionet zyrtare të ‘finales’: Shqipëri – Bjellorusi, Edy Reja cakton më të mirët përballë bjellorusëve

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë në ‘finalen’ ndaj Bjellorusisë

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë në ‘finalen’ ndaj Bjellorusisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Kjo fitore nuk do të vlente nëse nuk triumfojmë ndaj Bjellorusisë

Reja: Kjo fitore nuk do të vlente nëse nuk triumfojmë ndaj Bjellorusisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare: Shqipëria për fitore ndaj Kazakistanit

Formacionet zyrtare: Shqipëria për fitore ndaj Kazakistanit

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja: Na shërbeu shumë kjo ndeshje, Etrit Berisha është kapiten

Edy Reja: Na shërbeu shumë kjo ndeshje, Etrit Berisha është kapiten

Kombëtarja e Shqipërisë