LAJMI I FUNDIT:

Edy Reja

139 Artikuj

Edy Reja konfirmon se do të ketë ndryshime në formacionin ndaj Gjeorgjisë

Edy Reja konfirmon se do të ketë ndryshime në formacionin ndaj Gjeorgjisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja: Bëmë lojë të bukur dhe merituam barazimi ndaj Spanjës, pësuam nga gabimet

Edy Reja: Bëmë lojë të bukur dhe merituam barazimi ndaj Spanjës, pësuam nga gabimet

Kombëtarja e Shqipërisë
Spanjë – Shqipëri, formacionet zyrtare – Reja dhe Enrique pa shumë befasi

Spanjë – Shqipëri, formacionet zyrtare – Reja dhe Enrique pa shumë befasi

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja flet për ndeshjen me Andorrën, debaklin ndaj Anglisë dhe situata me Armando Brojën

Edy Reja flet për ndeshjen me Andorrën, debaklin ndaj Anglisë dhe situata me Armando Brojën

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja vlerëson lartë Anglinë: Nuk mund të bënim më shumë, ishin të frikshëm në sulm

Edy Reja vlerëson lartë Anglinë: Nuk mund të bënim më shumë, ishin të frikshëm në sulm

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Shqipëria s’e ka thënë fjalën e fundit, pres një skuadër me karakter

Reja: Shqipëria s’e ka thënë fjalën e fundit, pres një skuadër me karakter

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndeshjet ndaj Anglisë dhe Andorrës, Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar te Shqipëria

Ndeshjet ndaj Anglisë dhe Andorrës, Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar te Shqipëria

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja pritet t’i bëjë disa ndryshime: Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Polonisë

Edy Reja pritet t’i bëjë disa ndryshime: Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Polonisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria thyen rekord për grumbullimin e pikëve në eliminatore, Reja kalon De Biasin

Shqipëria thyen rekord për grumbullimin e pikëve në eliminatore, Reja kalon De Biasin

Kombëtarja e Shqipërisë
Edi Reja pas fitores ndaj Hungarisë: Jemi të lumtur, tani do të luajmë shanset për ta bërë ëndrrën realitet

Edi Reja pas fitores ndaj Hungarisë: Jemi të lumtur, tani do të luajmë shanset për ta bërë ëndrrën realitet

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: E di si do të luajë Hungaria, shpresoj të bëj zgjedhjet e duhura

Reja: E di si do të luajë Hungaria, shpresoj të bëj zgjedhjet e duhura

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria më disa ndryshime ndaj San Marinos

Shqipëria më disa ndryshime ndaj San Marinos

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja paralajmëron ‘hakmarrje’ ndaj Polonisë, pas fitores ndaj Hungarisë

Edy Reja paralajmëron ‘hakmarrje’ ndaj Polonisë, pas fitores ndaj Hungarisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edi Reja: Nuk ia mohoj fitoren Polonisë, por gjyqtarët gabuan disa herë

Edi Reja: Nuk ia mohoj fitoren Polonisë, por gjyqtarët gabuan disa herë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja pritet të mos bëjë shumë ndryshime: Formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë Polonisë

Edy Reja pritet të mos bëjë shumë ndryshime: Formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë Polonisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Shpresoj që Lewandoski të mos luajë si te Bayern Munich, ndaj Polonisë për të fituar pikë

Reja: Shpresoj që Lewandoski të mos luajë si te Bayern Munich, ndaj Polonisë për të fituar pikë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar te Shqipëria për tre ndeshjet e shtatorit

Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar te Shqipëria për tre ndeshjet e shtatorit

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Nuk meritonim humbjen me këtë rezultat

Reja: Nuk meritonim humbjen me këtë rezultat

Kombëtarja e Shqipërisë
Sërish i ndodhë Edy Rejas: Lojtari i Çekisë e shtyn në tokë, krijohet tollovi

Sërish i ndodhë Edy Rejas: Lojtari i Çekisë e shtyn në tokë, krijohet tollovi

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kërkon fitore në miqësoren ndaj Republikës së Çekisë

Shqipëria kërkon fitore në miqësoren ndaj Republikës së Çekisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Futbollisti uellsian Norrington-Davies krijoi një moment sa qesharak aq edhe jo sportiv kur rrëzoi Manajn dhe Rejën

Futbollisti uellsian Norrington-Davies krijoi një moment sa qesharak aq edhe jo sportiv kur rrëzoi Manajn dhe Rejën

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja pas barazimit me Uellsin: Më pëlqeu skuadra, luajtëm mirë dhe mund të merrnim fitoren

Edy Reja pas barazimit me Uellsin: Më pëlqeu skuadra, luajtëm mirë dhe mund të merrnim fitoren

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja flet për ndeshjen me Uellsin, zbulon edhe një pjesë të formacionit startues

Edy Reja flet për ndeshjen me Uellsin, zbulon edhe një pjesë të formacionit startues

Kombëtarja e Shqipërisë
Etrit Berisha nuk është i gatshëm për lojë, Reja e ka ftuar edhe mbrojtësin Erjon Hoxhallari

Etrit Berisha nuk është i gatshëm për lojë, Reja e ka ftuar edhe mbrojtësin Erjon Hoxhallari

Kombëtarja e Shqipërisë