LAJMI I FUNDIT:

Edouard Mendy

62 Artikuj

Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Ligat tjera
Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Premier League
Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Ligat tjera
Tre futbollistë të Chelseat në pritje të zyrtarizimit në Arabinë Saudite

Tre futbollistë të Chelseat në pritje të zyrtarizimit në Arabinë Saudite

Premier League
Dështuan ta transferojnë Messin, por Al-Hilal ka gati goditjen e trefishtë nga Chelsea

Dështuan ta transferojnë Messin, por Al-Hilal ka gati goditjen e trefishtë nga Chelsea

Premier League
Chelsea ka gati listën me 12 largime

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Premier League
Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Lista me shtatë lojtarët që pritet të largohen nga Chelsea gjatë muajit qershor

Lista me shtatë lojtarët që pritet të largohen nga Chelsea gjatë muajit qershor

Premier League
Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Premier League
Pesë yjet që Pochettino mund t’i largojë nga Chelsea në verë

Pesë yjet që Pochettino mund t’i largojë nga Chelsea në verë

Premier League
Chelsea pritet t’i largojë Kepan dhe Mendyn – gjen zëvendësuesin e tyre në Bundesligë

Chelsea pritet t’i largojë Kepan dhe Mendyn – gjen zëvendësuesin e tyre në Bundesligë

Premier League
Chelsea nën llupën e klubeve të Serie A: Tetë yjet e Bluve që monitorohen nga gjigantët italianë

Chelsea nën llupën e klubeve të Serie A: Tetë yjet e Bluve që monitorohen nga gjigantët italianë

Serie A
Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Premier League
Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Premier League
Tuchel dëshiron dyshen e Chelseat te Bayern Munichu

Tuchel dëshiron dyshen e Chelseat te Bayern Munichu

Bundesliga
Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Premier League
Kriza që ka kapluar Chelsean, 10 futbollistë të ekipit të parë të lënduar

Kriza që ka kapluar Chelsean, 10 futbollistë të ekipit të parë të lënduar

Premier League
Milani interesohet për portierin Edouard Mendy

Milani interesohet për portierin Edouard Mendy

Serie A
Ronaldo pjesë e formacionit më të dobët të Kampionatit Botëror

Ronaldo pjesë e formacionit më të dobët të Kampionatit Botëror

Përfaqësueset
Tuchel e përdorë frazën e Napoleon Bonapartës për ta sqaruar situatën e Mendyt dhe Kepas

Tuchel e përdorë frazën e Napoleon Bonapartës për ta sqaruar situatën e Mendyt dhe Kepas

Premier League
Notat e lojtarëve: Southampton 2-1 Chelsea, veçohet paraqitja e Thiago Silvas

Notat e lojtarëve: Southampton 2-1 Chelsea, veçohet paraqitja e Thiago Silvas

Premier League
‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

Ndërkombëtare