LAJMI I FUNDIT:

Edith Harxhi

14 Artikuj

Ish-ministrja e Jashtme shqiptare: Kosova nuk ka nevojë për “Dejton”, është njohur nga 115 shtete

Ish-ministrja e Jashtme shqiptare: Kosova nuk ka nevojë për “Dejton”, është njohur nga 115 shtete

Kosovë
Gjyqi në Hagë ndaj ish-krerëvee të UÇK-së, Harxhi: Proces i padrejtë, po përbaltet një pjesë e historisë së lavdishme të Kosovës

Gjyqi në Hagë ndaj ish-krerëvee të UÇK-së, Harxhi: Proces i padrejtë, po përbaltet një pjesë e historisë së lavdishme të Kosovës

Drejtësi
A do të nënshkruhet marrëveshja Kosovë-Serbi dhe sa po merret politika e jashtme e Shqipërisë me çështjet e Kosovës – intervista e Edith Harxhit për Telegrafin

A do të nënshkruhet marrëveshja Kosovë-Serbi dhe sa po merret politika e jashtme e Shqipërisë me çështjet e Kosovës – intervista e Edith Harxhit për Telegrafin

Kosovë
Harxhi thotë se politika e jashtme e Shqipërisë duhet të merret me çështjet e Kosovës

Harxhi thotë se politika e jashtme e Shqipërisë duhet të merret me çështjet e Kosovës

Kosovë
Edith Harxhi për Propozimin e BE-së: Nuk do të ketë marrëveshje finale, Vuçiq nuk do ta nënshkruajë atë

Edith Harxhi për Propozimin e BE-së: Nuk do të ketë marrëveshje finale, Vuçiq nuk do ta nënshkruajë atë

Kosovë
Propozimi i BE-së për marrëveshjen Kosovë – Serbi nxit debat në Twitter mes dy ish zyrtarëve qeveritarë, të Kosovës e Shqipërisë

Propozimi i BE-së për marrëveshjen Kosovë – Serbi nxit debat në Twitter mes dy ish zyrtarëve qeveritarë, të Kosovës e Shqipërisë

Politikë
Ish-zëvendësministrja e Jashtme e Shqipërisë: Kosova është Jeruzalemi, Meka jonë, ku është sot Basha, nipi i Pejës?

Ish-zëvendësministrja e Jashtme e Shqipërisë: Kosova është Jeruzalemi, Meka jonë, ku është sot Basha, nipi i Pejës?

Shqipëri
Edith Harxhi: Unë nuk i lë kauzat në mes, do punoj për reformimin e PD-së

Edith Harxhi: Unë nuk i lë kauzat në mes, do punoj për reformimin e PD-së

Shqipëri
Edith Harxhi reagon pasi disa kandidatë u përjashtuan nga gara për kryetar të PD-së: Akt i rëndë

Edith Harxhi reagon pasi disa kandidatë u përjashtuan nga gara për kryetar të PD-së: Akt i rëndë

Shqipëri
Edith Harxhi zyrtarizon kandidaturën për kryetare të PD-së në Shqipëri

Edith Harxhi zyrtarizon kandidaturën për kryetare të PD-së në Shqipëri

Shqipëri
Pritshmëritë nga dialogu në SHBA, Edith Harxhi: Do jetë nisja e përmbylljes së çështjes së Kosovës

Pritshmëritë nga dialogu në SHBA, Edith Harxhi: Do jetë nisja e përmbylljes së çështjes së Kosovës

Kosovë
Drejtuesja e “Albanian Policy Center”: Korrigjimi i kufijve, ndan Kosovën dhe krijon Serbinë e madhe

Drejtuesja e “Albanian Policy Center”: Korrigjimi i kufijve, ndan Kosovën dhe krijon Serbinë e madhe

Kosovë
Shkëmbimi i territoreve me Serbinë, Harxhi: Kjo është një ide vrastare! Ja çfarë humbet Kosova (Video)

Shkëmbimi i territoreve me Serbinë, Harxhi: Kjo është një ide vrastare! Ja çfarë humbet Kosova (Video)

Kosovë
Sulmi ndaj Turqisë: U godit e gjithë Evropa

Sulmi ndaj Turqisë: U godit e gjithë Evropa

Opinione