LAJMI I FUNDIT:

Eddie Nketiah

25 Artikuj

‘Epoka Wenger’ te Arsenali do të marrë fund këtë verë

‘Epoka Wenger’ te Arsenali do të marrë fund këtë verë

Premier League
Kush është misteriozi Dide? Ylli i Ligës Premier vë në lajthitje fansat me shumë prej tyre që dyshojnë se mund të jetë një lojtar i Arsenalit

Kush është misteriozi Dide? Ylli i Ligës Premier vë në lajthitje fansat me shumë prej tyre që dyshojnë se mund të jetë një lojtar i Arsenalit

Yjet
Heroi surprizë i Arsenalit, Eddie Nketiah, ka transformuar trupin e tij, duke konsumuar 3500 kalori çdo ditë

Heroi surprizë i Arsenalit, Eddie Nketiah, ka transformuar trupin e tij, duke konsumuar 3500 kalori çdo ditë

Premier League
A ishte pozicion jashtë loje dhe përse kamerat e Sky Sports nuk e vizualizuan Zinchenkon në golin e fitores së Arsenalit

A ishte pozicion jashtë loje dhe përse kamerat e Sky Sports nuk e vizualizuan Zinchenkon në golin e fitores së Arsenalit

Premier League
Nga asistimi milimetrik i Granit Xhakës – Nketiah i barazon shifrat

Nga asistimi milimetrik i Granit Xhakës – Nketiah i barazon shifrat

Premier League
Arsenali kryen detyrën ndaj Oxfordit dhe kualifikohet në raundin e katërt të FA Cup

Arsenali kryen detyrën ndaj Oxfordit dhe kualifikohet në raundin e katërt të FA Cup

Ndërkombëtare
Xhaka beson që Nketiah do ta zëvendësojë për mrekulli Gabriel Jesusin e lënduar

Xhaka beson që Nketiah do ta zëvendësojë për mrekulli Gabriel Jesusin e lënduar

Premier League
Arsenali bindës në fitoren ndaj Bodo/Glimt

Arsenali bindës në fitoren ndaj Bodo/Glimt

Liga e Evropës
Arsenali largohet me pikë të plota nga Zurichu

Arsenali largohet me pikë të plota nga Zurichu

Liga e Evropës
Arsenali tregon fuqinë edhe ndaj Sevillas, e mposhtë me rezultat të thellë

Arsenali tregon fuqinë edhe ndaj Sevillas, e mposhtë me rezultat të thellë

Premier League
Zyrtare: Nketiah rinovon me Arsenalin

Zyrtare: Nketiah rinovon me Arsenalin

Premier League
Nketiah afër kalimit te West Hami

Nketiah afër kalimit te West Hami

Premier League
Notat e lojtarëve: Arsenal 2-1 Leeds, Nketiah vendimtar

Notat e lojtarëve: Arsenal 2-1 Leeds, Nketiah vendimtar

Premier League
Arsenali forcon pozitën e katërt me fitoren ndaj Leeds

Arsenali forcon pozitën e katërt me fitoren ndaj Leeds

Premier League
Notat e lojtarëve: Chelsea 2-4 Arsenal, veçohet Nketiah

Notat e lojtarëve: Chelsea 2-4 Arsenal, veçohet Nketiah

Premier League
Arsenali fiton trillerin ndaj Chelseat dhe bën një hap të madh në garën për top-katërshe

Arsenali fiton trillerin ndaj Chelseat dhe bën një hap të madh në garën për top-katërshe

Premier League
Newcastle synon transferimin e katër lojtarëve të Arsenalit këtë janar

Newcastle synon transferimin e katër lojtarëve të Arsenalit këtë janar

Premier League
Arsenali pritet t’i largojë tre sulmues më 2022

Arsenali pritet t’i largojë tre sulmues më 2022

Premier League
Arsenali i gatshëm t’i shesë dy talentet e tyre

Arsenali i gatshëm t’i shesë dy talentet e tyre

Premier League
Shqipëria U21 deklasohet nga Anglia U21 në kualifikimet për Kampionatin Evropian

Shqipëria U21 deklasohet nga Anglia U21 në kualifikimet për Kampionatin Evropian

Ndërkombëtare
Tensione te Arsenali, Ceballon dhe Nketiah përleshen mes veti para ndeshjes ndaj Fulhamit

Tensione te Arsenali, Ceballon dhe Nketiah përleshen mes veti para ndeshjes ndaj Fulhamit

Premier League
Arsenal 1-1 Leicester: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Arsenal 1-1 Leicester: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Premier League
Arsenali i falet talenteve, kthehet te fitorja në Ligën Premier pas 180 minutave lojë

Arsenali i falet talenteve, kthehet te fitorja në Ligën Premier pas 180 minutave lojë

Premier League
Gjashtë transferime që mund të ndodhin brenda kësaj jave: Yje nga Arsenali, Tottenhami dhe Chelsea mund të bëhen me klube të reja

Gjashtë transferime që mund të ndodhin brenda kësaj jave: Yje nga Arsenali, Tottenhami dhe Chelsea mund të bëhen me klube të reja

Ndërkombëtare