LAJMI I FUNDIT:

E moshuara

16 Artikuj

Britanikja 92-vjeçe, i bënë të gjithë për vete me lëvizjet e saj unike gjatë vallëzimit në një klub nate

Britanikja 92-vjeçe, i bënë të gjithë për vete me lëvizjet e saj unike gjatë vallëzimit në një klub nate

Fun Lajme
Vetëm personat sy mprehtë mund të dallojnë fytyrën e një plake të fshehur në këtë iluzion të ndërlikuar optik

Vetëm personat sy mprehtë mund të dallojnë fytyrën e një plake të fshehur në këtë iluzion të ndërlikuar optik

Interesante
Të moshuarës nga Shkupi i digjet shtëpia, kërkon përgjegjësi nga kompania “EVN”

Të moshuarës nga Shkupi i digjet shtëpia, kërkon përgjegjësi nga kompania “EVN”

Maqedonia e Veriut
Kërkohet rishikimi i aktakuzës për infermierët që sulmuan të moshuarën në Pejë

Kërkohet rishikimi i aktakuzës për infermierët që sulmuan të moshuarën në Pejë

Kosovë
Nuk i japin pensionin se i ka kaluar mosha, 114-vjeçarja nga Kuçova: Nuk ngopem me jetë!

Nuk i japin pensionin se i ka kaluar mosha, 114-vjeçarja nga Kuçova: Nuk ngopem me jetë!

Shqipëri
Sulmi fizik ndaj të moshuarës në qendrën “Orenda” – Prokuroria e Pejës ende nuk ka ngritur aktakuzë ndaj tri infermiereve të dyshuara

Sulmi fizik ndaj të moshuarës në qendrën “Orenda” – Prokuroria e Pejës ende nuk ka ngritur aktakuzë ndaj tri infermiereve të dyshuara

Jehona Hulaj
Abuzimi fizik me nënën e dëshmorit në Pejë – nga arrestimet, deklaratat e familjarëve dhe reagimet

Abuzimi fizik me nënën e dëshmorit në Pejë – nga arrestimet, deklaratat e familjarëve dhe reagimet

Kosovë
Dëshira e një gjysheje meksikane ishte një penis gjigant mbi varrin e saj – dhe ajo iu plotësua!

Dëshira e një gjysheje meksikane ishte një penis gjigant mbi varrin e saj – dhe ajo iu plotësua!

Interesante
Rrëfimi emocionues i 108‐vjeçares që i rriti 10 jetimë: “Natën, me mendu qysh kam jetu, ia nisi veç kaj”

Rrëfimi emocionues i 108‐vjeçares që i rriti 10 jetimë: “Natën, me mendu qysh kam jetu, ia nisi veç kaj”

Sociale
Vdes nga i ftohti e moshuara në Fier, nuk kishte rrymë për disa ditë  

Vdes nga i ftohti e moshuara në Fier, nuk kishte rrymë për disa ditë  

Shqipëri
Rrëshqiti nga ballkoni dhe përfundoi jashtë rrethojës, i ngeci këmba në litarët ku i thante rrobat – zjarrfikësit kinezë shpëtojnë të moshuarën

Rrëshqiti nga ballkoni dhe përfundoi jashtë rrethojës, i ngeci këmba në litarët ku i thante rrobat – zjarrfikësit kinezë shpëtojnë të moshuarën

Azia
Ajo është 92-vjeçe, por vallëzimi i saj të lë pa fjalë

Ajo është 92-vjeçe, por vallëzimi i saj të lë pa fjalë

Fun Lajme
Kishin angazhuar kujdestare që të kujdeset për familjaren e tyre, u habitën kur panë filmimet e kamerave të fshehta – ajo e rrëzon 94-vjeçaren (Video)

Kishin angazhuar kujdestare që të kujdeset për familjaren e tyre, u habitën kur panë filmimet e kamerave të fshehta – ajo e rrëzon 94-vjeçaren (Video)

Nga Bota
Veprimi i 8-vjeçarit i ka bërë të gjithë për vete, i kërkoi nënës ta ndalë veturën që ta ndihmon gruan e moshuar të ngjitet shkallëve (Video)

Veprimi i 8-vjeçarit i ka bërë të gjithë për vete, i kërkoi nënës ta ndalë veturën që ta ndihmon gruan e moshuar të ngjitet shkallëve (Video)

Interesante
Devoll: Vdes 85 vjeçarja nga zjarri në banesë

Devoll: Vdes 85 vjeçarja nga zjarri në banesë

Shqipëri
Vdes në det e moshuara në Sarandë

Vdes në det e moshuara në Sarandë

Shqipëri