LAJMI I FUNDIT:

Duvan Zapata

51 Artikuj

Bonucci tregon tre sulmuesit më të fortë me të cilët është përballur, zbulon emrin e lojtarit që e linte pa gjumë para ndeshjeve

Bonucci tregon tre sulmuesit më të fortë me të cilët është përballur, zbulon emrin e lojtarit që e linte pa gjumë para ndeshjeve

Ndërkombëtare
Shtatë transferimet që mund t’i bëjë Newcastle në afatin kalimtar veror

Shtatë transferimet që mund t’i bëjë Newcastle në afatin kalimtar veror

Premier League
Sprinti final i afatit kalimtar veror: Gjashtë transferimet e mëdha që mund të ndodhin dhe dy tjera me shumë të panjohura

Sprinti final i afatit kalimtar veror: Gjashtë transferimet e mëdha që mund të ndodhin dhe dy tjera me shumë të panjohura

Ndërkombëtare
Zapata te Interi, agjentët arrijnë në Bergamo për ta zgjidhur situatën

Zapata te Interi, agjentët arrijnë në Bergamo për ta zgjidhur situatën

Serie A
Interi arrin marrëveshje personale me Zapatan, tani duhet bindur Atalanta

Interi arrin marrëveshje personale me Zapatan, tani duhet bindur Atalanta

Serie A
Lukaku gjithnjë e më afër largimit nga Interi, Zapata ose Dzeko e zëvendësojnë belgun

Lukaku gjithnjë e më afër largimit nga Interi, Zapata ose Dzeko e zëvendësojnë belgun

Serie A
Jo vetëm Zapata dhe Correa, Interi etiketon edhe dy sulmues tjerë si pasues të mundshëm te Lukakut

Jo vetëm Zapata dhe Correa, Interi etiketon edhe dy sulmues tjerë si pasues të mundshëm te Lukakut

Serie A
Interi po përgatitet për jetën pa Lukakun

Interi po përgatitet për jetën pa Lukakun

Serie A
Notat e lojtarëve: Atalanta 1-0 Juventus, paraqitje solide e Gjimshitit

Notat e lojtarëve: Atalanta 1-0 Juventus, paraqitje solide e Gjimshitit

Serie A
Skuadrat e mëdha në garë për Duvan Zapatan

Skuadrat e mëdha në garë për Duvan Zapatan

Serie A
Zapata: Interi nuk është skuadra më e fortë në Serie A, shfrytëzuan eliminimin nga Evropa

Zapata: Interi nuk është skuadra më e fortë në Serie A, shfrytëzuan eliminimin nga Evropa

Serie A
Atalanta mposht Napolin, i bashkohet Juventusit në finalen e Kupës së Italisë

Atalanta mposht Napolin, i bashkohet Juventusit në finalen e Kupës së Italisë

Serie A
Identifikohen dyshet sulmuese më të mira në top pesë ligat evropiane

Identifikohen dyshet sulmuese më të mira në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Ibrahimovic thumboi Zapatan në fund të ndeshjes: Kam shënuar më shumë gola sesa që ke ti ndeshje gjatë gjithë karrierës

Ibrahimovic thumboi Zapatan në fund të ndeshjes: Kam shënuar më shumë gola sesa që ke ti ndeshje gjatë gjithë karrierës

Serie A
Milani turpërohet në San Siro nga Atalanta

Milani turpërohet në San Siro nga Atalanta

Serie A
Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Atalanta 1-1 Inter, vlerësimi i Gjimshitit dhe të tjerëve

Notat e lojtarëve: Atalanta 1-1 Inter, vlerësimi i Gjimshitit dhe të tjerëve

Serie A
Atalanta dhe Ajaxi shënojnë katër gola në ndeshjen që u mbyll baras

Atalanta dhe Ajaxi shënojnë katër gola në ndeshjen që u mbyll baras

Liga e Kampionëve
Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Duvan Zapata kërkohet nga shumë klube të mëdha evropiane, Atalanta ia vendos çmimin

Duvan Zapata kërkohet nga shumë klube të mëdha evropiane, Atalanta ia vendos çmimin

Serie A
Juve planifikon transferimin e Zapatas, Atalanta e njofton për çmimin e kolumbianit

Juve planifikon transferimin e Zapatas, Atalanta e njofton për çmimin e kolumbianit

Serie A
Atalanta 0-2 Inter, nota e Gjimshitit dhe të tjerëve

Atalanta 0-2 Inter, nota e Gjimshitit dhe të tjerëve

Serie A
Juventusi e mendon seriozisht transferimin e Duvan Zapatas

Juventusi e mendon seriozisht transferimin e Duvan Zapatas

Serie A
Njëzet sulmuesit më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës këtë sezon bazuar në statistika

Njëzet sulmuesit më të mirë në pesë ligat kryesore të Evropës këtë sezon bazuar në statistika

Shkumbin Pireva