LAJMI I FUNDIT:

Dritan Abazoviq

403 Artikuj

Gjukanoviq në prag të dorëzimit të detyrës: Abazoviqi dhe Krivokapiqi destabilizuan thellësisht shtetin dhe shoqërinë

Gjukanoviq në prag të dorëzimit të detyrës: Abazoviqi dhe Krivokapiqi destabilizuan thellësisht shtetin dhe shoqërinë

Mali i Zi
Sondazh i ri në Mal të Zi: URA e Abazoviqit vetëm 4.4 për qind

Sondazh i ri në Mal të Zi: URA e Abazoviqit vetëm 4.4 për qind

Mali i Zi
Abazoviq: Ukrainasit përbëjnë rreth 5 për qind të popullsisë së Malit të Zi

Abazoviq: Ukrainasit përbëjnë rreth 5 për qind të popullsisë së Malit të Zi

Mali i Zi
Rama për Abazoviqin: ‘Me ma t’mirin e të tanve’

Rama për Abazoviqin: ‘Me ma t’mirin e të tanve’

Shqipëri
Abazoviq: Të hyrat ishin 225 milionë euro më shumë se vitin e kaluar në Mal të Zi

Abazoviq: Të hyrat ishin 225 milionë euro më shumë se vitin e kaluar në Mal të Zi

Mali i Zi
Mali i Zi dhe SHBA ndërtojnë terminal për importin e gazit të lëngshëm natyror

Mali i Zi dhe SHBA ndërtojnë terminal për importin e gazit të lëngshëm natyror

Mali i Zi
Abazoviq pranon vendimin e Gjukanoviqit: Po shkojmë në zgjedhje

Abazoviq pranon vendimin e Gjukanoviqit: Po shkojmë në zgjedhje

Mali i Zi
Abazoviq tregon arsyen pse Mali i Zi votoi pro Kosovës në Këshillin e Evropës

Abazoviq tregon arsyen pse Mali i Zi votoi pro Kosovës në Këshillin e Evropës

Kosovë
Seancë dëgjimore për Abazoviqin shkaku i votës për Kosovën në Këshillin e Evropës

Seancë dëgjimore për Abazoviqin shkaku i votës për Kosovën në Këshillin e Evropës

Komunat
Abazoviq: Demarkacioni s’është diskutuar, për ne punë e kryer

Abazoviq: Demarkacioni s’është diskutuar, për ne punë e kryer

Kosovë
Abazoviq: Marrëveshja ime me Kishën Ortodokse Serbe, model për Kosovën

Abazoviq: Marrëveshja ime me Kishën Ortodokse Serbe, model për Kosovën

Kosovë
Abazoviq vizitoi Devolli Corporation, Shkëlqim Devolli shtron iftar për të

Abazoviq vizitoi Devolli Corporation, Shkëlqim Devolli shtron iftar për të

Biznes
Abazoviq arrin në Pejë: Shumë shpejt do të bëhet binjakëzimi i Pejës me Ulqinin

Abazoviq arrin në Pejë: Shumë shpejt do të bëhet binjakëzimi i Pejës me Ulqinin

Kosovë
Abazoviq: Krenar me ushtarët malazezë që shërbejnë në KFOR

Abazoviq: Krenar me ushtarët malazezë që shërbejnë në KFOR

Siguri
Abazoviq pas takimit me Osmanin: Falënderoj Kosovën për mikpritjen

Abazoviq pas takimit me Osmanin: Falënderoj Kosovën për mikpritjen

Kosovë
Osmani në takimin me Abazoviqin: Presim mbështetjen e Malit të Zi në forcimin e subjektivitetit ndërkombëtar

Osmani në takimin me Abazoviqin: Presim mbështetjen e Malit të Zi në forcimin e subjektivitetit ndërkombëtar

Kosovë
Faturim i jashtëligjshëm për rrymën në veri, deklarata e Konjufcës për zgjedhjet dhe vizita e Abazoviqit – lajmet e javës

Faturim i jashtëligjshëm për rrymën në veri, deklarata e Konjufcës për zgjedhjet dhe vizita e Abazoviqit – lajmet e javës

Besnike Salihu
Osmani pret sot Abazoviqin, kryeministri malazez e mbyll vizitën në Pejë

Osmani pret sot Abazoviqin, kryeministri malazez e mbyll vizitën në Pejë

Kosovë
Pacolli pret për iftar Abazoviqin: Krenari kur shohim shqiptarët të avancuar në pozita të larta

Pacolli pret për iftar Abazoviqin: Krenari kur shohim shqiptarët të avancuar në pozita të larta

Kosovë
Dritan Abazoviq nesër viziton Devolli Corporation, Shkëlqim Devolli e pret edhe në iftar

Dritan Abazoviq nesër viziton Devolli Corporation, Shkëlqim Devolli e pret edhe në iftar

Kosovë
Abazoviqi në LDK, pritet nga Abdixhiku: Biseduam për zhvillimet e fundit politike

Abazoviqi në LDK, pritet nga Abdixhiku: Biseduam për zhvillimet e fundit politike

Kosovë
Krasniqi pret në takim Abazoviqin, flasin për emigrimin e të rinjve dhe marrëveshjen e Ohrit

Krasniqi pret në takim Abazoviqin, flasin për emigrimin e të rinjve dhe marrëveshjen e Ohrit

Kosovë
Universum International College nderon kryeministrin e Malit të Zi, Dritan Abazoviq me çmimin “Doctor Honoris Causa”

Universum International College nderon kryeministrin e Malit të Zi, Dritan Abazoviq me çmimin “Doctor Honoris Causa”

Arsim
Abazoviq të shtunën në Pejë, pritet nga Muhaxheri

Abazoviq të shtunën në Pejë, pritet nga Muhaxheri

Kosovë