LAJMI I FUNDIT:
Dries Mertens

Dries Mertens

136 Artikuj

Mertens më afër Interit sesa Chelseat

Mertens më afër Interit sesa Chelseat

Serie A
Mertens para një vendimi të madh për të ardhmen

Mertens para një vendimi të madh për të ardhmen

Serie A
Mertens drejt Chelseat, Lampard e telefonon çdo ditë

Mertens drejt Chelseat, Lampard e telefonon çdo ditë

Premier League
Liverpooli i bashkohet garës për Mertensin

Liverpooli i bashkohet garës për Mertensin

Premier League
Roma favorit për transferimin e Mertens, i ofron kontratë tri vjeçare

Roma favorit për transferimin e Mertens, i ofron kontratë tri vjeçare

Serie A
Mertens preferon kalimin te Interi edhe pse tri klube angleze janë në garë për të

Mertens preferon kalimin te Interi edhe pse tri klube angleze janë në garë për të

Serie A
Tri klube të mëdha angleze e duan Mertensin

Tri klube të mëdha angleze e duan Mertensin

Serie A
Interi i vendosur që në verë të transferojë Mertensin

Interi i vendosur që në verë të transferojë Mertensin

Serie A
Lista e gjatë e lojtarëve që Barcelona mund t’i transferojë me parametra zero

Lista e gjatë e lojtarëve që Barcelona mund t’i transferojë me parametra zero

La Liga
Juventusi afër t’ia rrëmbejë Napolit sulmuesin Mertens me parametra zero

Juventusi afër t’ia rrëmbejë Napolit sulmuesin Mertens me parametra zero

Serie A
Mertens barazon rekordin e Hamsikut si golashënuesi më i mirë në histori të Napolit

Mertens barazon rekordin e Hamsikut si golashënuesi më i mirë në histori të Napolit

Serie A
Paqe në ‘San Paolo’, gjithçka e hapur për ndeshjen e dytë

Paqe në ‘San Paolo’, gjithçka e hapur për ndeshjen e dytë

Liga e Kampionëve
Napoli kalon në epërsi ndaj Barcelonës, Mertens shënon super gol

Napoli kalon në epërsi ndaj Barcelonës, Mertens shënon super gol

Liga e Kampionëve
Interi merr vendim për shitjen e Lautaros, por do t’i transferojë dy sulmues për ta zëvendësuar argjentinasin

Interi merr vendim për shitjen e Lautaros, por do t’i transferojë dy sulmues për ta zëvendësuar argjentinasin

Serie A
Jo vetëm Mertens, Interi synon edhe transferimin e Vertonghenit falas

Jo vetëm Mertens, Interi synon edhe transferimin e Vertonghenit falas

Serie A
Interi nuk dorëzohet për Mertensin, vazhdojnë bisedimet

Interi nuk dorëzohet për Mertensin, vazhdojnë bisedimet

Serie A
Vetëm edhe një ditë kohë për transferime: Pesë sulmuesit në listën e Barcelonës, që shihen si pasardhës të Luis Suarezit

Vetëm edhe një ditë kohë për transferime: Pesë sulmuesit në listën e Barcelonës, që shihen si pasardhës të Luis Suarezit

La Liga
Napoli refuzon ofertën e Chelseat për Mertensin

Napoli refuzon ofertën e Chelseat për Mertensin

Serie A
Pesë klube futen në garë për transferimin e Mertens

Pesë klube futen në garë për transferimin e Mertens

Serie A
Interi harton planin për transferimin e Mertensit

Interi harton planin për transferimin e Mertensit

Serie A
Roma futet në bisedime me Mertens

Roma futet në bisedime me Mertens

Serie A
Chelsea dhe Interi vënë kontakt me Mertensin

Chelsea dhe Interi vënë kontakt me Mertensin

Ndërkombëtare
Juventusi i bashkohet garës për Mertensin

Juventusi i bashkohet garës për Mertensin

Serie A
Atletico Madridi i interesuar në transferimin e Mertens nga Napoli

Atletico Madridi i interesuar në transferimin e Mertens nga Napoli

La Liga