LAJMI I FUNDIT:

KF Drenica

1143 Artikuj

Prishtina merr fitore të madhe në udhëtim te Drenica

Prishtina merr fitore të madhe në udhëtim te Drenica

Superliga
Drenica dhe Prishtina kërkojnë këndelljen në Superligë, formacionet zyrtare

Drenica dhe Prishtina kërkojnë këndelljen në Superligë, formacionet zyrtare

Superliga
Dy ndeshje të zjarrta na presin në Albi Mall Superligën e Kosovës

Dy ndeshje të zjarrta na presin në Albi Mall Superligën e Kosovës

Superliga
Delegohen gjyqtarët për xhiron e 26-të në Albi Mall Superligë

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 26-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Devolli: Po pranojmë gola të lehtë, por lufta vazhdon

Devolli: Po pranojmë gola të lehtë, por lufta vazhdon

Superliga
Dukagjini me fitore komode ndaj Drenicës

Dukagjini me fitore komode ndaj Drenicës

Superliga
Dukagjini dhe Drenica kërkojnë pikët e plota, formacionet zyrtare

Dukagjini dhe Drenica kërkojnë pikët e plota, formacionet zyrtare

Superliga
Albi Mall Superliga vazhdon me duelet e xhiros së 25-të, sot në program janë dy sfida për tu zhvilluar

Albi Mall Superliga vazhdon me duelet e xhiros së 25-të, sot në program janë dy sfida për tu zhvilluar

Superliga
Shpëtim Idrizi i lumtur me fitoren ndaj Drenicës

Shpëtim Idrizi i lumtur me fitoren ndaj Drenicës

Superliga
Geci pas humbjes nga Trepça ’89: Do të luftojmë deri në fund

Geci pas humbjes nga Trepça ’89: Do të luftojmë deri në fund

Superliga
Trepça ’89 merr një fitore të madhe në udhëtim te Drenica

Trepça ’89 merr një fitore të madhe në udhëtim te Drenica

Superliga
Drenica synon fitoren e radhës në ndeshje ndaj Trepçës ’89, formacionet zyrtare

Drenica synon fitoren e radhës në ndeshje ndaj Trepçës ’89, formacionet zyrtare

Superliga
Tri takime të forta do të zhvillohen sot në Superligën e Kosovës

Tri takime të forta do të zhvillohen sot në Superligën e Kosovës

Superliga
Duele për titull, Evropë dhe mbijetesë – super përballje do të zhvillohen në mesjavë në Superligë

Duele për titull, Evropë dhe mbijetesë – super përballje do të zhvillohen në mesjavë në Superligë

Superliga
Trajneri i Ferizajt, Panadic: Pësuam gol nga pakujdesia

Trajneri i Ferizajt, Panadic: Pësuam gol nga pakujdesia

Superliga
Bledar Devolli i lumtur që u kthye me fitore te Drenica

Bledar Devolli i lumtur që u kthye me fitore te Drenica

Superliga
Drenica merr fitoren e parë në pranverë, mposht Ferizajn me rezultat minimal

Drenica merr fitoren e parë në pranverë, mposht Ferizajn me rezultat minimal

Superliga
Drenica – Ferizaj, dueli i dy skuadrave të fundit në tabelë – formacionet zyrtare

Drenica – Ferizaj, dueli i dy skuadrave të fundit në tabelë – formacionet zyrtare

Superliga
Albi Mall Superliga starton sot me tre ndeshje të xhiros së 23-të, vëmendja në duelin Drita – Llapi

Albi Mall Superliga starton sot me tre ndeshje të xhiros së 23-të, vëmendja në duelin Drita – Llapi

Superliga
Fundjavë me super ndeshje, orari i xhiros së 23-të në Albi Mall Superligë

Fundjavë me super ndeshje, orari i xhiros së 23-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Sokoli i kënaqur me angazhimin e futbollistëve pas fitores së parë në krye të Malishevës

Sokoli i kënaqur me angazhimin e futbollistëve pas fitores së parë në krye të Malishevës

Superliga
Geci: Po pranojmë gola të lehtë, nuk e di ku është problemi

Geci: Po pranojmë gola të lehtë, nuk e di ku është problemi

Superliga
Malisheva merr fitoren e parë në pranverë, mposht lehtësisht Drenicën

Malisheva merr fitoren e parë në pranverë, mposht lehtësisht Drenicën

Superliga
Malisheva dhe Drenica në kërkim të fitores së parë në pranverë, formacionet zyrtare

Malisheva dhe Drenica në kërkim të fitores së parë në pranverë, formacionet zyrtare

Superliga