LAJMI I FUNDIT:

KF Drenica

1142 Artikuj

Drenica dhe Malisheva duan pikë për mbijetesë, formacionet zyrtare

Drenica dhe Malisheva duan pikë për mbijetesë, formacionet zyrtare

Superliga
Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës – Perballje interesante në Gjilan dhe Skenderaj

Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës – Perballje interesante në Gjilan dhe Skenderaj

Superliga
Përkundër humbjes nga Gjilani, trajneri i Drenicës i kënaqur me lojën e lojtarëve të tij

Përkundër humbjes nga Gjilani, trajneri i Drenicës i kënaqur me lojën e lojtarëve të tij

Superliga
Trajneri i Gjilanit thotë se qëllimi i tyre është vendi i tretë

Trajneri i Gjilanit thotë se qëllimi i tyre është vendi i tretë

Superliga
Gjilani fiton minimalisht në shtëpi ndaj Drenicës

Gjilani fiton minimalisht në shtëpi ndaj Drenicës

Superliga
Gjilani pret Drenicën, formacionet zyrtare

Gjilani pret Drenicën, formacionet zyrtare

Superliga
Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 30-të, interesant në Podujevë e Suharekë

Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 30-të, interesant në Podujevë e Suharekë

Superliga
Përkundër fitores ndaj Drenicës, trajneri i Ballkanit thotë se janë në formë të dobët

Përkundër fitores ndaj Drenicës, trajneri i Ballkanit thotë se janë në formë të dobët

Superliga
Trajneri i Drenicës kërkon më shumë respekt nga kundërshtarët

Trajneri i Drenicës kërkon më shumë respekt nga kundërshtarët

Superliga
Ballkani triumfon minimalisht ndaj Drenicës

Ballkani triumfon minimalisht ndaj Drenicës

Superliga
Formacionet zyrtare: Drenica tenton befasinë, Ballkani vetëm për tri pikë

Formacionet zyrtare: Drenica tenton befasinë, Ballkani vetëm për tri pikë

Superliga
Kandidatët për titull sot në fushë, Drita e Ballkani luajnë si mysafir

Kandidatët për titull sot në fushë, Drita e Ballkani luajnë si mysafir

Superliga
Batatina i lumtur me fitoren e thellë ndaj Drenicës – e do një vend në Evropë

Batatina i lumtur me fitoren e thellë ndaj Drenicës – e do një vend në Evropë

Superliga
Llapi triumfon me rezultat të thellë ndaj Drenicës, kërkon një vend në garat evropiane

Llapi triumfon me rezultat të thellë ndaj Drenicës, kërkon një vend në garat evropiane

Superliga
Llapi – Drenica, formacionet zyrtare të dy rivalëve të vjetër

Llapi – Drenica, formacionet zyrtare të dy rivalëve të vjetër

Superliga
Superliga e Kosovës vjen me tri takime shumë të forta

Superliga e Kosovës vjen me tri takime shumë të forta

Superliga
Arsim Thaçi i kënaqur me fitoren ndaj Drenicës

Arsim Thaçi i kënaqur me fitoren ndaj Drenicës

Superliga
Drita dhe Drenica kërkojnë të rikthehen te fitoret, formacionet zyrtare

Drita dhe Drenica kërkojnë të rikthehen te fitoret, formacionet zyrtare

Superliga
Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 27-të: Drita kërkon fitoren ndaj Drenicës, Dukagjini pret Ferizajn

Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 27-të: Drita kërkon fitoren ndaj Drenicës, Dukagjini pret Ferizajn

Superliga
Ndryshon koha e ndeshjeve në Albi Mall Superligë nga kjo fundjavë

Ndryshon koha e ndeshjeve në Albi Mall Superligë nga kjo fundjavë

Superliga
Igball Jashari ka debutuar me Prishtinën në fitoren ndaj Drenicës

Igball Jashari ka debutuar me Prishtinën në fitoren ndaj Drenicës

Superliga
Devolli kërkon përforcime te Drenica: Kemi 10 xhiro për të luftuar deri në fund

Devolli kërkon përforcime te Drenica: Kemi 10 xhiro për të luftuar deri në fund

Superliga
Curri thotë se me meritë morën tre pikët në Skenderaj

Curri thotë se me meritë morën tre pikët në Skenderaj

Superliga
Prishtina merr fitore të madhe në udhëtim te Drenica

Prishtina merr fitore të madhe në udhëtim te Drenica

Superliga