LAJMI I FUNDIT:

KF Drenica

1139 Artikuj

Barazojnë Gjilani e Ballkani, fiton Drita

Barazojnë Gjilani e Ballkani, fiton Drita

Superliga
Përballje e skuadrave pa objektiva, Drenica dhe Drita takohen në Skenderaj – formacionet zyrtare

Përballje e skuadrave pa objektiva, Drenica dhe Drita takohen në Skenderaj – formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro e fundit në Superligë, luhet për pozitën e barazhit dhe vendin e katërt

Xhiro e fundit në Superligë, luhet për pozitën e barazhit dhe vendin e katërt

Superliga
Prishtina fitore të pritur ndaj Drenicës

Prishtina fitore të pritur ndaj Drenicës

Superliga
Prishtina synon të rikthehet te fitoret ndaj Drenicës, formacionet zyrtare

Prishtina synon të rikthehet te fitoret ndaj Drenicës, formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro vendimtare në Superligë, luhet për titullin, Evropën dhe mbijetesën 

Xhiro vendimtare në Superligë, luhet për titullin, Evropën dhe mbijetesën 

Superliga
Nëntë klube licencohen për garat evropiane, tri klube nuk e kalojnë procesin e licencimit

Nëntë klube licencohen për garat evropiane, tri klube nuk e kalojnë procesin e licencimit

Sport vendor
Dukagjini fiton me rezultat të thellë në udhëtim te Drenica

Dukagjini fiton me rezultat të thellë në udhëtim te Drenica

Superliga
Dukagjini kërkon tre pikë në udhëtim te Drenica, formacionet zyrtare

Dukagjini kërkon tre pikë në udhëtim te Drenica, formacionet zyrtare

Superliga
Orari për tre xhirot e fundit në Albi Mall Superligë, të gjitha ndeshjet luhen në të njëjtën kohë dhe të njëjtën ditë

Orari për tre xhirot e fundit në Albi Mall Superligë, të gjitha ndeshjet luhen në të njëjtën kohë dhe të njëjtën ditë

Superliga
Edhe trajnerit të Trepçës ’89 i vije keq që Drenica ka rënë nga elita e futbollit kosovar

Edhe trajnerit të Trepçës ’89 i vije keq që Drenica ka rënë nga elita e futbollit kosovar

Superliga
Trajneri i Drenicës ndjen keqardhje që klubi ra për herë të parë nga Superliga e Kosovës

Trajneri i Drenicës ndjen keqardhje që klubi ra për herë të parë nga Superliga e Kosovës

Superliga
Rekord i zi për Drenicën: Bie për herë të parë nga elita e futbollit kosovar me humbjen nga Trepça ’89

Rekord i zi për Drenicën: Bie për herë të parë nga elita e futbollit kosovar me humbjen nga Trepça ’89

Superliga
Trepça ’89 kërkon pikët e plota ndaj Drenicës, formacionet zyrtare

Trepça ’89 kërkon pikët e plota ndaj Drenicës, formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro e 33-të në Albi Mall Superligë starton sot me dy duele interesante

Xhiro e 33-të në Albi Mall Superligë starton sot me dy duele interesante

Superliga
Ferizaj merr tri pikë ndaj Drenicës dhe vazhdon luftën për mbijetesë

Ferizaj merr tri pikë ndaj Drenicës dhe vazhdon luftën për mbijetesë

Superliga
Ferizaj do tri pikë të mëdha ndaj Drenicës, formacionet zyrtare

Ferizaj do tri pikë të mëdha ndaj Drenicës, formacionet zyrtare

Superliga
Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës, zhvillohen tri përballje interesante

Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës, zhvillohen tri përballje interesante

Superliga
Bylbyl Sokoli: Fitorja ndaj Drenicës ishte e domosdoshme

Bylbyl Sokoli: Fitorja ndaj Drenicës ishte e domosdoshme

Superliga
Trajneri i Drenicës thotë se Malisheva fitoi pa meritë

Trajneri i Drenicës thotë se Malisheva fitoi pa meritë

Superliga
Tri gola dhe dy kartonë të kuq: Malisheva fiton në udhëtim te Drenica

Tri gola dhe dy kartonë të kuq: Malisheva fiton në udhëtim te Drenica

Superliga
Drenica dhe Malisheva duan pikë për mbijetesë, formacionet zyrtare

Drenica dhe Malisheva duan pikë për mbijetesë, formacionet zyrtare

Superliga
Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës – Perballje interesante në Gjilan dhe Skenderaj

Dita e ndeshjeve në Albi Mall Superligën e Kosovës – Perballje interesante në Gjilan dhe Skenderaj

Superliga
Përkundër humbjes nga Gjilani, trajneri i Drenicës i kënaqur me lojën e lojtarëve të tij

Përkundër humbjes nga Gjilani, trajneri i Drenicës i kënaqur me lojën e lojtarëve të tij

Superliga