LAJMI I FUNDIT:
Drake

Drake

270 Artikuj

Info

Drake është një reper i njohur kanadez, i lindur më 24 tetor të vitit 1986.

Në mes të koncertit, Drake i dhuron fanses çantën e mbi 30 mijë eurove si dhuratë

Në mes të koncertit, Drake i dhuron fanses çantën e mbi 30 mijë eurove si dhuratë

Yjet
Pamjet bëhen virale – Kim Kardashian injorohet nga Drake në koncertin e tij

Pamjet bëhen virale – Kim Kardashian injorohet nga Drake në koncertin e tij

Yjet
Drake detyrohet të ndërhyjë pasi një burrë shtyhet me një grua për të kapur peshqirin që hodhi ai: Jepja asaj, a je i çmendur?

Drake detyrohet të ndërhyjë pasi një burrë shtyhet me një grua për të kapur peshqirin që hodhi ai: Jepja asaj, a je i çmendur?

Yjet
Shakira dhe Drake nxisin thashethemet për romancë pasi shihen duke u larguar nga e njëjta festë

Shakira dhe Drake nxisin thashethemet për romancë pasi shihen duke u larguar nga e njëjta festë

Yjet
Drake tregon arsyen se përse nuk është martuar kurrë

Drake tregon arsyen se përse nuk është martuar kurrë

Yjet
Drake shihet i afërt me reperen Sexxy Red, nxit dyshimet për një romancë të re

Drake shihet i afërt me reperen Sexxy Red, nxit dyshimet për një romancë të re

Yjet
Pasi u krenua me thonjtë rozë në Instagram, Drake u desh të mbrohej për shkak të kritikave

Pasi u krenua me thonjtë rozë në Instagram, Drake u desh të mbrohej për shkak të kritikave

Po Flitet
Vazhdon trendi – Drake për pak sa nuk u godit me telefon në skenë

Vazhdon trendi – Drake për pak sa nuk u godit me telefon në skenë

Yjet
Pas Cristiano Ronaldos edhe Drake merr vëmendje me thonjtë e lyer me ngjyrë rozë

Pas Cristiano Ronaldos edhe Drake merr vëmendje me thonjtë e lyer me ngjyrë rozë

Yjet
Drake rindez rivalitetin me Kanye Westin, vendos zërin e Kim Kardashianit në këngën e tij të re

Drake rindez rivalitetin me Kanye Westin, vendos zërin e Kim Kardashianit në këngën e tij të re

Yjet
Pas problemeve shëndetësore – Drake cakton datat e reja të koncerteve që i kishte anuluar disa herë deri më tani

Pas problemeve shëndetësore – Drake cakton datat e reja të koncerteve që i kishte anuluar disa herë deri më tani

Yjet
Pas mbarimit të Botërorit, tifozja e zjarrtë e Kroacisë shfaqet në krahët e reperit Drake në festën e DiCaprios

Pas mbarimit të Botërorit, tifozja e zjarrtë e Kroacisë shfaqet në krahët e reperit Drake në festën e DiCaprios

Yjet
Tifozët e Napolit të frikësuar nga ‘Mallkimi Drake’

Tifozët e Napolit të frikësuar nga ‘Mallkimi Drake’

Serie A
Drake merr vëmendjen me pallton e tij me arushët prej pelushi në ndeshjen e basketbollit

Drake merr vëmendjen me pallton e tij me arushët prej pelushi në ndeshjen e basketbollit

Yjet
Drake bashkëpunon me linjën luksoze “Chrome Hearts” pak pas padisë së revistës “Vogue”

Drake bashkëpunon me linjën luksoze “Chrome Hearts” pak pas padisë së revistës “Vogue”

Yjet
Revista Vogue padit reperët Drake dhe 21 Savage për afro katër milionë euro për shfrytëzimin e imazhit pa leje

Revista Vogue padit reperët Drake dhe 21 Savage për afro katër milionë euro për shfrytëzimin e imazhit pa leje

Yjet
Drake dhe 21 Savage lansojnë albumin e përbashkët “Her Loss”

Drake dhe 21 Savage lansojnë albumin e përbashkët “Her Loss”

Muzikë
Drake thotë se shikon çdo ditë filma për të rritur dhe se ka lidhje me katër femra në të njëjtën kohë

Drake thotë se shikon çdo ditë filma për të rritur dhe se ka lidhje me katër femra në të njëjtën kohë

Yjet
Drake u pagua 100 euro në koncertin e tij të parë

Drake u pagua 100 euro në koncertin e tij të parë

Yjet
Drake beson në fitoren e Barcelonës dhe Arsenalit – pritet te shihet nëse do të godasë “mallkimi” i tij

Drake beson në fitoren e Barcelonës dhe Arsenalit – pritet te shihet nëse do të godasë “mallkimi” i tij

Yjet
Kanye West pretendon se Drake ka fjetur me Kris Jennerin

Kanye West pretendon se Drake ka fjetur me Kris Jennerin

Yjet
Drake dhe The Weeknd bojkotojnë sërish çmimet “Grammy”

Drake dhe The Weeknd bojkotojnë sërish çmimet “Grammy”

Muzikë
Mallkimi i Drake: A mundet Barcelona ta pësojë keq ndaj Real Madridit në ‘El Clasico’?

Mallkimi i Drake: A mundet Barcelona ta pësojë keq ndaj Real Madridit në ‘El Clasico’?

La Liga
Lojtarët e Barcelonës do veshin fanella të veçanta në “El Classico”, i kushtohen suksesit të Drake në Spotify

Lojtarët e Barcelonës do veshin fanella të veçanta në “El Classico”, i kushtohen suksesit të Drake në Spotify

Yjet