LAJMI I FUNDIT:

Dr Dre

27 Artikuj

Snoop Dogg dhe Dr. Dre në përgatitje të albumit të ri “Missionary”

Snoop Dogg dhe Dr. Dre në përgatitje të albumit të ri “Missionary”

Muzikë
Eminem zbulon se sëmundja e Dr. Dre e frymëzoi atë dhe Snoop Doggin t’i jepni fund mosmarrëveshjeve shumëvjeçare

Eminem zbulon se sëmundja e Dr. Dre e frymëzoi atë dhe Snoop Doggin t’i jepni fund mosmarrëveshjeve shumëvjeçare

Yjet
Dr. Dre ishte pranë vdekjes kur pësoi aneurizëm vitin e kaluar, familja e tij u ftua në spital për t’ia thënë ‘lamtumirën e fundit’

Dr. Dre ishte pranë vdekjes kur pësoi aneurizëm vitin e kaluar, familja e tij u ftua në spital për t’ia thënë ‘lamtumirën e fundit’

Po Flitet
Momentet kryesore që shënuan ngjarjen më të madhe të sportit në SHBA dhe performancat e yjeve të hip-hopit në ‘Super Bowl’

Momentet kryesore që shënuan ngjarjen më të madhe të sportit në SHBA dhe performancat e yjeve të hip-hopit në ‘Super Bowl’

Yjet
Shfaqje e jashtëzakonshme në ‘Super Bowl’ – Dr. Dre, Eminem, Mary J Blige, Snoop Dogg dhe 50 Cent ndezin skenën me hitet e tyre

Shfaqje e jashtëzakonshme në ‘Super Bowl’ – Dr. Dre, Eminem, Mary J Blige, Snoop Dogg dhe 50 Cent ndezin skenën me hitet e tyre

Yjet
Snoop Dogg blen shtëpinë incizuese Death Row Records që lansoi karrierën e tij e të Dr. Dre dhe bashkëpunoi me Tupac

Snoop Dogg blen shtëpinë incizuese Death Row Records që lansoi karrierën e tij e të Dr. Dre dhe bashkëpunoi me Tupac

Muzikë
Dhjetë muzikantët më të pasur në botë për vitin 2021

Dhjetë muzikantët më të pasur në botë për vitin 2021

Yjet
Dr.Dre në gjendje të mirë shëndetësore, i kthehet punës në studio muzikore

Dr.Dre në gjendje të mirë shëndetësore, i kthehet punës në studio muzikore

Yjet
Dr.Dre kthehet në shtëpi, pasi u trajtua në spital për aneurizëm të trurit

Dr.Dre kthehet në shtëpi, pasi u trajtua në spital për aneurizëm të trurit

Yjet
Dr Dre shtrohet në spital, raportohet se pësoi aneurizëm të trurit

Dr Dre shtrohet në spital, raportohet se pësoi aneurizëm të trurit

Yjet
Pandemia coronavirus që ndau çiftet për shkak të izolimit

Pandemia coronavirus që ndau çiftet për shkak të izolimit

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Yjet
Kërkoi dy milionë dollarë në muaj pas divorcit nga Dr.Dre, komedianët Andrew Schul dhe Akaash Singh krijojnë shaka se si do t’i shpenzojë Nicole Young

Kërkoi dy milionë dollarë në muaj pas divorcit nga Dr.Dre, komedianët Andrew Schul dhe Akaash Singh krijojnë shaka se si do t’i shpenzojë Nicole Young

Yjet
Bashkëshortja e Dr. Dre, Nicole Young kërkon dy milionë dollarë në muaj pas ‘betejës’ për divorc

Bashkëshortja e Dr. Dre, Nicole Young kërkon dy milionë dollarë në muaj pas ‘betejës’ për divorc

Yjet
Dr Dre mund të humbë qindra miliona dollarë nga shkurorëzimi

Dr Dre mund të humbë qindra miliona dollarë nga shkurorëzimi

Po Flitet
Pas 24 vitesh martesë, gruaja e Dr.Dre i kërkon divorcin

Pas 24 vitesh martesë, gruaja e Dr.Dre i kërkon divorcin

Yjet
50 Cent bëhet me yll në Hollywood, Eminem dhe Dr Dre dalin për ta mbështetur

50 Cent bëhet me yll në Hollywood, Eminem dhe Dr Dre dalin për ta mbështetur

Yjet
Dhjetë yjet më të paguar të dekadës

Dhjetë yjet më të paguar të dekadës

Muzikë
Jay Z është reperi i parë që bëhet miliarder

Jay Z është reperi i parë që bëhet miliarder

Po Flitet
Pagoi 70 milionë dollarë për të futur vajzën në shkollë, Dr Dre përfshihet në rrjetin e mashtrimit

Pagoi 70 milionë dollarë për të futur vajzën në shkollë, Dr Dre përfshihet në rrjetin e mashtrimit

Yjet
Jay Z është hip-hop artisti më i paguar në botë

Jay Z është hip-hop artisti më i paguar në botë

Po Flitet
Pas kritikave për “Revival”, Eminemi lanson albumin “Kamikaze”

Pas kritikave për “Revival”, Eminemi lanson albumin “Kamikaze”

Muzikë
Dr. Dre humb betejën ligjore rreth emrit të tij

Dr. Dre humb betejën ligjore rreth emrit të tij

Yjet
Eminemi i kthehet studios me Dr. Dre dhe Mike Will Made-It

Eminemi i kthehet studios me Dr. Dre dhe Mike Will Made-It

Yjet