LAJMI I FUNDIT:
Douglas Costa

Douglas Costa

187 Artikuj

Info

Douglas Costa është futbollist brazilian i lindur më 14 shtator 1990.

Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Ndërkombëtare
Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Serie A
Zyrtare: Douglas Costa kalon te LA Galaxy

Zyrtare: Douglas Costa kalon te LA Galaxy

Ligat tjera
Futbollisti Douglas Costa argëtohet me këngën e Don Xhonit, shpërndan një nga performancat e tij në rrjete sociale

Futbollisti Douglas Costa argëtohet me këngën e Don Xhonit, shpërndan një nga performancat e tij në rrjete sociale

Yjet
Zbulohet arsyeja se pse Milani nuk nënshkroi me Douglas Costan në janar

Zbulohet arsyeja se pse Milani nuk nënshkroi me Douglas Costan në janar

Serie A
Milani synon transferimin e Douglas Costa

Milani synon transferimin e Douglas Costa

Serie A
Bayerni do ta rikthejë Costan te Juventusi

Bayerni do ta rikthejë Costan te Juventusi

Bundesliga
Bayerni merr fitore komode përballë Stuttgartit

Bayerni merr fitore komode përballë Stuttgartit

Bundesliga
Zyrtare: Douglas Costa rikthehet te Bayerni

Zyrtare: Douglas Costa rikthehet te Bayerni

Bundesliga
Arrihet marrëveshja: Douglas Costa drejt Bayernit

Arrihet marrëveshja: Douglas Costa drejt Bayernit

Bundesliga
Douglas Costa refuzon transferimin te Unitedi

Douglas Costa refuzon transferimin te Unitedi

Serie A
Douglas Costa refuzon Wolverhamptonin

Douglas Costa refuzon Wolverhamptonin

Premier League
Juventusi i ofroi një tjetër shkëmbim Barcelonës, por kataluansit refuzuan ofertën e kampionit italian

Juventusi i ofroi një tjetër shkëmbim Barcelonës, por kataluansit refuzuan ofertën e kampionit italian

Serie A
Costa drejt transferimit në Angli, Wolves përgatitë ofertë për të

Costa drejt transferimit në Angli, Wolves përgatitë ofertë për të

Serie A
United planifikon të mbyllë marrëveshjen me Costan brenda kësaj jave

United planifikon të mbyllë marrëveshjen me Costan brenda kësaj jave

Serie A
Problemet me lëndime, Costa mbetet në listën e shitjeve të Juves

Problemet me lëndime, Costa mbetet në listën e shitjeve të Juves

Serie A
Nuk po gjen blerës, Douglas Costa mund të mbetet te Juve

Nuk po gjen blerës, Douglas Costa mund të mbetet te Juve

Serie A
Juventusi tenton t’i shesë pesë lojtarët në Ligën Premier

Juventusi tenton t’i shesë pesë lojtarët në Ligën Premier

Serie A
Manchester Unitedi në bisedime me Juventusin për Douglas Costan

Manchester Unitedi në bisedime me Juventusin për Douglas Costan

Premier League
Juventusi vihet pas Thomas Partey, ka gati edhe lojtarë si pjesë e shkëmbimit

Juventusi vihet pas Thomas Partey, ka gati edhe lojtarë si pjesë e shkëmbimit

Serie A
Revolucioni i Pirlos në Juventus: Lojtarët që largohen dhe ata që qëndrojnë

Revolucioni i Pirlos në Juventus: Lojtarët që largohen dhe ata që qëndrojnë

Serie A
Jo vetëm Costa, por Juve ia ofron edhe dy lojtarë të tjerë Arsenalit për Lacazetten

Jo vetëm Costa, por Juve ia ofron edhe dy lojtarë të tjerë Arsenalit për Lacazetten

Serie A
Douglas Costa për Lacazetten – operacioni i Juventusit për të transferuar sulmuesin nga Arsenali

Douglas Costa për Lacazetten – operacioni i Juventusit për të transferuar sulmuesin nga Arsenali

Serie A
Revolucion dhe largim në masë te Juventusi

Revolucion dhe largim në masë te Juventusi

Serie A