LAJMI I FUNDIT:

Donny van de Beek

151 Artikuj

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Premier League
Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Man Utd gati për të larguar gjashtë lojtarë në verë

Premier League
I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

I ndryshohen planet Ten Hagut: Shtatë lojtarët që pritet të largohen në verë nga Old Trafford

Premier League
Man Unitedit pritet të ketë deri në pesë mungesa në ndeshjen e dytë me Barcelonën

Man Unitedit pritet të ketë deri në pesë mungesa në ndeshjen e dytë me Barcelonën

La Liga
Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Eksod te Manchester United: Ten Hag u ka thënë gjashtë lojtarëve se janë të lirë të largohen nga Old Trafford

Premier League
Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Man Utd është gati të shesë gjashtë yje në verë

Premier League
Man Utd dhe Juventusi mendojnë shkëmbimin e lojtarëve

Man Utd dhe Juventusi mendojnë shkëmbimin e lojtarëve

Ndërkombëtare
E konfirmon Ten Hag: Van de Beek ka humbur sezonin

E konfirmon Ten Hag: Van de Beek ka humbur sezonin

Premier League
Katër yjet e Man Utd që mund të shiten gjatë verës, për të mundësuar blerjen e lojtarëve të rinj

Katër yjet e Man Utd që mund të shiten gjatë verës, për të mundësuar blerjen e lojtarëve të rinj

Premier League
Holanda publikon listën për “Katar 2022”, Van Gaal “lë në shtëpi” katër lojtarë të njohur

Holanda publikon listën për “Katar 2022”, Van Gaal “lë në shtëpi” katër lojtarë të njohur

Shkumbin Pireva
Nuk po preferohet as nga Ten Hag, Van de Beek në janar largohet nga United

Nuk po preferohet as nga Ten Hag, Van de Beek në janar largohet nga United

Premier League
Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Pa Ronaldon, por me Gnabry dhe Antony – Formacioni i mundshëm dhe ai alternativë i Man Utd për sezonin e ri

Premier League
Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Premier League
Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Premier League
Formacioni i mundshëm i Evertonit nën drejtimin e Lampardit dhe me transferimet e Dele Alli dhe Van de Beek

Formacioni i mundshëm i Evertonit nën drejtimin e Lampardit dhe me transferimet e Dele Alli dhe Van de Beek

Premier League
Van de Beek zyrtarizohet te Evertoni, do ta bartë fanellën me numrin 30

Van de Beek zyrtarizohet te Evertoni, do ta bartë fanellën me numrin 30

Premier League
United refuzon klauzolën masive përpara kalimit të Donny Van De Beek te Evertoni

United refuzon klauzolën masive përpara kalimit të Donny Van De Beek te Evertoni

Premier League
Everton fiton garën për Van de Beek, zyrtarizimi çështje orësh

Everton fiton garën për Van de Beek, zyrtarizimi çështje orësh

Premier League
Van de Beek mund të quhet lojtar i Crystal Palaces

Van de Beek mund të quhet lojtar i Crystal Palaces

Premier League
Dhjetë lojtarët që janë afër një transferimi para përfundimit të afatit kalimtar të janarit

Dhjetë lojtarët që janë afër një transferimi para përfundimit të afatit kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
‘Zbulimi’ i Elangas bën Rangnickun të largojë katër lojtarë nga Man Utd

‘Zbulimi’ i Elangas bën Rangnickun të largojë katër lojtarë nga Man Utd

Premier League
Martial u largua – por nga United priten edhe pesë largime të tjera

Martial u largua – por nga United priten edhe pesë largime të tjera

Premier League
Man Utd akuzohet për ‘mosrespektim’ të Donny van de Beek pas një postimi për të në rrjetet sociale

Man Utd akuzohet për ‘mosrespektim’ të Donny van de Beek pas një postimi për të në rrjetet sociale

Premier League