LAJMI I FUNDIT:

Donat Qosja

15 Artikuj

Aktorët e serialit të famshëm “Kafeneja jonë” – Fatmir Spahiu, Fatos Kryeziu dhe Donat Qosja bëhen bashkë për një komedi të re

Aktorët e serialit të famshëm “Kafeneja jonë” – Fatmir Spahiu, Fatos Kryeziu dhe Donat Qosja bëhen bashkë për një komedi të re

TV / Film
Ndryshimi drastik i ‘Naimit’ të serialit “Kafeneja Jonë” me kalimin e viteve

Ndryshimi drastik i ‘Naimit’ të serialit “Kafeneja Jonë” me kalimin e viteve

Yjet
Filmi që përshkruan realitetin kosovar “Një Tregim Prishtine” arrin në Cineplexx

Filmi që përshkruan realitetin kosovar “Një Tregim Prishtine” arrin në Cineplexx

Cineplexx
Premiera e shfaqjes “Bretkosa”

Premiera e shfaqjes “Bretkosa”

Cult+
“Naim shaci” mbush 44 vjet

“Naim shaci” mbush 44 vjet

Yjet
Yjet mbështesin fushatën “Dhuroje për nanën” për familjet në nevojë

Yjet mbështesin fushatën “Dhuroje për nanën” për familjet në nevojë

Magazina
Fillojnë xhirimet e filmit “Një tregim Prishtine”, regjisorja Berisha shpalos detajet e dramës më të re në kryeqytet (Foto)

Fillojnë xhirimet e filmit “Një tregim Prishtine”, regjisorja Berisha shpalos detajet e dramës më të re në kryeqytet (Foto)

Butrint Avdyli
‘Kafeneja jonë’ ka dasmë, martohet ‘Koka’ (Foto)

‘Kafeneja jonë’ ka dasmë, martohet ‘Koka’ (Foto)

TV / Film
Filmi i propozuar nga Kosova për Oscars shkon në Kajro

Filmi i propozuar nga Kosova për Oscars shkon në Kajro

TV / Film
Kështu njoftojnë aktorët për ardhjen e “Kafeneja Jonë” (Foto)

Kështu njoftojnë aktorët për ardhjen e “Kafeneja Jonë” (Foto)

TV / Film
Pamje të para nga sezoni i ri i “Kafeneja Jonë” (Foto)

Pamje të para nga sezoni i ri i “Kafeneja Jonë” (Foto)

TV / Film
“Home Sweet Home” pranohet në festivalin në Karlovi Vari në Çeki (Foto)

“Home Sweet Home” pranohet në festivalin në Karlovi Vari në Çeki (Foto)

Maqedonia e Veriut
Filmi shqiptar me premierë botërore në Çeki

Filmi shqiptar me premierë botërore në Çeki

TV / Film
Donat Qosja flet rreth anëtarësimit në Akademinë Evropiane të Filmit

Donat Qosja flet rreth anëtarësimit në Akademinë Evropiane të Filmit

TV / Film
Donat Qosja bëhet anëtar i Akademisë Evropiane të Filmit (Foto)

Donat Qosja bëhet anëtar i Akademisë Evropiane të Filmit (Foto)

TV / Film