LAJMI I FUNDIT:

Donald Veshaj

268 Artikuj

Bora Zemani uron Donald Veshajn për ditëlindje: Ti e di që do jesh gjithmonë bashkë vetëm, me mua

Bora Zemani uron Donald Veshajn për ditëlindje: Ti e di që do jesh gjithmonë bashkë vetëm, me mua

Yjet
“5 herë jo” – një film nga Bora Zemani dhe Donald Veshaj

“5 herë jo” – një film nga Bora Zemani dhe Donald Veshaj

TV / Film
Claydee, Elgit, Romeo dhe Donald vijnë me këngën e re “Habibi Lele”

Claydee, Elgit, Romeo dhe Donald vijnë me këngën e re “Habibi Lele”

Muzikë
Bora Zemani dhe Donald Veshaj nisin pushimet romantike në bregdet

Bora Zemani dhe Donald Veshaj nisin pushimet romantike në bregdet

Yjet
Donald dhe Romeo Veshaj po vijnë në një bashkëpunim të ri me Elgit Dodën dhe Claydee

Donald dhe Romeo Veshaj po vijnë në një bashkëpunim të ri me Elgit Dodën dhe Claydee

Muzikë
Bora Zemani dhe Donald Veshaj bashkë në një film?

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bashkë në një film?

Yjet
Bora Zemani dhe Donald Veshaj më të lumtur se kurrë – shfaqen elegant në rozë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj më të lumtur se kurrë – shfaqen elegant në rozë

Yjet
Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkëlqyen në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkëlqyen në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Yjet
Mbi një milion klikime për një ditë për këngën e re të Luizit dhe Donaldit

Mbi një milion klikime për një ditë për këngën e re të Luizit dhe Donaldit

Muzikë
Luizi dhe Donaldo publikojnë “2 Shotsa”

Luizi dhe Donaldo publikojnë “2 Shotsa”

Muzikë
Luiz Ejlli dhe Donald Veshaj po vijnë me bashkëpunim, publikohet të premten

Luiz Ejlli dhe Donald Veshaj po vijnë me bashkëpunim, publikohet të premten

Muzikë
Pak ditë para finales, Donaldi motivon Luizin: Qetësohu se do ta fitosh

Pak ditë para finales, Donaldi motivon Luizin: Qetësohu se do ta fitosh

Yjet
Darkë me katër finalistët, Donaldi dhe Iliri hyjnë në Big Brother VIP Albania

Darkë me katër finalistët, Donaldi dhe Iliri hyjnë në Big Brother VIP Albania

Yjet
Donaldi dhe Iliri sonte rifuten në shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Donaldi dhe Iliri sonte rifuten në shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Yjet
Donald Veshaj reagon pas sulmit ndaj Top Channel

Donald Veshaj reagon pas sulmit ndaj Top Channel

Yjet
Ilir Shaqiri: Luizin e karakterizon qetësia e Ilirit dhe batutat e Donaldit

Ilir Shaqiri: Luizin e karakterizon qetësia e Ilirit dhe batutat e Donaldit

Yjet
Lënë pas hatërmbetjet – Donald Veshaj e fton në emision balerinin Ilir Shaqiri

Lënë pas hatërmbetjet – Donald Veshaj e fton në emision balerinin Ilir Shaqiri

Yjet
Bënë akuza të mëdha ndaj njëri-tjetrit në BB VIP, Einxhel Shkira: Do të bashkëpunoja sërish me Donaldin nëse do ta shihja kontratën dhe sa është pagesa

Bënë akuza të mëdha ndaj njëri-tjetrit në BB VIP, Einxhel Shkira: Do të bashkëpunoja sërish me Donaldin nëse do ta shihja kontratën dhe sa është pagesa

Yjet
Një vit pas lansimit – Beatrix Ramosaj rikujton këngën që ia dedikoi Donald Veshajt

Një vit pas lansimit – Beatrix Ramosaj rikujton këngën që ia dedikoi Donald Veshajt

Yjet
Bora Zemani sjell momente të bukura nga pushimet në Itali, ku festoi ditëlindjen e 31-të

Bora Zemani sjell momente të bukura nga pushimet në Itali, ku festoi ditëlindjen e 31-të

Yjet
Bora Zemani feston ditëlindjen, Donaldi: Për ty botën

Bora Zemani feston ditëlindjen, Donaldi: Për ty botën

Yjet
Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Egzona Shigjeqi
Bora Zemani flet rreth “Dancing With The Stars”: Donaldi është në çdo moment me mua, më jep forcë në prapaskenë

Bora Zemani flet rreth “Dancing With The Stars”: Donaldi është në çdo moment me mua, më jep forcë në prapaskenë

Yjet
Donald Veshaj thotë se nëse Ronaldo nuk do të penalizohej nga trajneri i Portugalisë, Messi nuk do të arrinte në finale

Donald Veshaj thotë se nëse Ronaldo nuk do të penalizohej nga trajneri i Portugalisë, Messi nuk do të arrinte në finale

Yjet