LAJMI I FUNDIT:
Don Xhoni

Don Xhoni

188 Artikuj

Info

Xhonatan Isufi i njohur si Don Xhon është një reper i injohur i estradës shqiptare me prejardhje nga Drenasi, i lindur më 8 prill të vitit 2000.

Don Xhoni ‘thumbon’ estradën: Sa bashkëpunime do t’i bëni për të dalur nga kriza

Don Xhoni ‘thumbon’ estradën: Sa bashkëpunime do t’i bëni për të dalur nga kriza

Yjet
Pas pamjeve ku shihet duke goditur sofrën me çekan, reagon Don Xhoni: Në asnjë rast s’e kemi përbuz bukën tonë

Pas pamjeve ku shihet duke goditur sofrën me çekan, reagon Don Xhoni: Në asnjë rast s’e kemi përbuz bukën tonë

Yjet
Butrint Imeri dhe Don Xhoni publikojnë video duke bërë muzikë rapsodike në odë burrash

Butrint Imeri dhe Don Xhoni publikojnë video duke bërë muzikë rapsodike në odë burrash

Yjet
Të famshmit shqiptarë ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Të famshmit shqiptarë ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Yjet
Don Xhoni dhuron donacion në shoqatën “Jetimat e Ballkanit” për ndërtimin e një shtëpie për një familje në nevojë

Don Xhoni dhuron donacion në shoqatën “Jetimat e Ballkanit” për ndërtimin e një shtëpie për një familje në nevojë

Yjet
“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

Yjet
Përkundër ndarjes së bujshme, Ariana Lirey thotë se ruan raporte të mira me Don Xhonin

Përkundër ndarjes së bujshme, Ariana Lirey thotë se ruan raporte të mira me Don Xhonin

Yjet
Don Xhoni relaksohet në bregdet: Pushimet verore i kryej tash sepse verës dikush duhet t’i kall ndejat

Don Xhoni relaksohet në bregdet: Pushimet verore i kryej tash sepse verës dikush duhet t’i kall ndejat

Yjet
Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Egzona Shigjeqi
Sinan Vllasaliu iu kundërpërgjigjet Don Xhonit dhe Mozzikut: Asgjë personale nuk kam, tekstet janë banale

Sinan Vllasaliu iu kundërpërgjigjet Don Xhonit dhe Mozzikut: Asgjë personale nuk kam, tekstet janë banale

Yjet
Arrestim për drogë, rrahje e akuza për mashtrim fiskal – skandalet e bujshme të artistëve shqiptarë që ‘tronditën’ opinionin gjatë vitit 2022

Arrestim për drogë, rrahje e akuza për mashtrim fiskal – skandalet e bujshme të artistëve shqiptarë që ‘tronditën’ opinionin gjatë vitit 2022

Yjet
Ish-e dashura ruse e Don Xhonit, Ariana Lirey lë të kuptohet se është martuar – postimin e shoqëron me këngën e reperit

Ish-e dashura ruse e Don Xhonit, Ariana Lirey lë të kuptohet se është martuar – postimin e shoqëron me këngën e reperit

Yjet
Don Xhoni publikon “EP”-në me katër këngë “Shah Mat”

Don Xhoni publikon “EP”-në me katër këngë “Shah Mat”

Muzikë
Tha se duhet të largohet nga muzika, Majk takohet me Don Xhonin: Vetëm dashuri dhe respekt

Tha se duhet të largohet nga muzika, Majk takohet me Don Xhonin: Vetëm dashuri dhe respekt

Yjet
Don Xhoni paralajmëron ‘EP’-në e parë me katër këngë – publikohet më 15 dhjetor

Don Xhoni paralajmëron ‘EP’-në e parë me katër këngë – publikohet më 15 dhjetor

Muzikë
Majk thumbon reperët: Noizy kopjon më së shumti, Don Xhoni të largohet nga rap-muzika

Majk thumbon reperët: Noizy kopjon më së shumti, Don Xhoni të largohet nga rap-muzika

Yjet
Shkurte Gashit dhe Don Xhonit iu refuzohen vizat – detyrohet të anulojnë koncertet e planifikuara

Shkurte Gashit dhe Don Xhonit iu refuzohen vizat – detyrohet të anulojnë koncertet e planifikuara

Yjet
Don Xhoni dënohet me dy mijë euro gjobë për armëmbajtje pa leje

Don Xhoni dënohet me dy mijë euro gjobë për armëmbajtje pa leje

Yjet
Don Xhoni flet për kunjat dhe rivalitetin me Noizyn: Kam respekt për të

Don Xhoni flet për kunjat dhe rivalitetin me Noizyn: Kam respekt për të

Yjet
Don Xhoni dhe Unikkatili së shpejti me një bashkëpunim

Don Xhoni dhe Unikkatili së shpejti me një bashkëpunim

Yjet
Fejohet ish-e dashura e Don Xhonit, Ariana Lirey?

Fejohet ish-e dashura e Don Xhonit, Ariana Lirey?

Yjet
Don Xhoni paralajmëron ‘EP’, detajet i zbulon së shpejti

Don Xhoni paralajmëron ‘EP’, detajet i zbulon së shpejti

Muzikë
Ariana Lirey flet sërish për Don Xhonin: Ai është ish i dashuri im dhe mund të bëjë çfarë të dojë

Ariana Lirey flet sërish për Don Xhonin: Ai është ish i dashuri im dhe mund të bëjë çfarë të dojë

Yjet
E përfshiu në këngën e re “Hala”, ish e dashura i drejtohet Don Xhonit: Faleminderit që nuk më harron

E përfshiu në këngën e re “Hala”, ish e dashura i drejtohet Don Xhonit: Faleminderit që nuk më harron

Yjet