LAJMI I FUNDIT:

Dominic Calvert Lewin

36 Artikuj

Arteta dëshiron një qendërsulmues të ri, pesë emra yjesh në listë

Arteta dëshiron një qendërsulmues të ri, pesë emra yjesh në listë

Premier League
Calvert-Lewin do të largohet nga Evertoni, garë e madhe nga gjigantët anglezë për të nënshkruar me të

Calvert-Lewin do të largohet nga Evertoni, garë e madhe nga gjigantët anglezë për të nënshkruar me të

Premier League
Kriza financiare, Evertoni detyrohet të shesë njërin mes Richarlison ose Calvert-Lewin

Kriza financiare, Evertoni detyrohet të shesë njërin mes Richarlison ose Calvert-Lewin

Premier League
Man Utd etiketon katër yje të mëdhenj për të përforcuar sulmin

Man Utd etiketon katër yje të mëdhenj për të përforcuar sulmin

Premier League
Arsenali i vendosur për revolucion në verë, ka gati 215 milionë euro për transferimin e tre yjeve

Arsenali i vendosur për revolucion në verë, ka gati 215 milionë euro për transferimin e tre yjeve

Premier League
Formacioni i mundshëm i Evertonit nën drejtimin e Lampardit dhe me transferimet e Dele Alli dhe Van de Beek

Formacioni i mundshëm i Evertonit nën drejtimin e Lampardit dhe me transferimet e Dele Alli dhe Van de Beek

Premier League
Arsenali po përpiqet shumë që të kompletojë të paktën dy blerje në afatin kalimtar të janarit  

Arsenali po përpiqet shumë që të kompletojë të paktën dy blerje në afatin kalimtar të janarit  

Premier League
Atletico Madridi rivalizon Arsenalin për sulmuesin Calvert-Lewin

Atletico Madridi rivalizon Arsenalin për sulmuesin Calvert-Lewin

Ndërkombëtare
Arsenali gati të shpenzojë 70 milionë euro për një sulmues

Arsenali gati të shpenzojë 70 milionë euro për një sulmues

Premier League
Arsenali i interesuar për Calvert-Lewin e Watkins

Arsenali i interesuar për Calvert-Lewin e Watkins

Premier League
Dramë te Evertoni – Richarlison kërkon ta gjuaj penalltinë, mezi bindet dhe qetësohet nga bashkëlojtarët

Dramë te Evertoni – Richarlison kërkon ta gjuaj penalltinë, mezi bindet dhe qetësohet nga bashkëlojtarët

Premier League
Pesë befasitë taktike që Gareth Southgate mund të përdor në finalen e Euro 2020 ndaj Italisë

Pesë befasitë taktike që Gareth Southgate mund të përdor në finalen e Euro 2020 ndaj Italisë

Përfaqësueset
Ancelotti dëshiron transferimin e Calvert-Lewin në Real Madrid

Ancelotti dëshiron transferimin e Calvert-Lewin në Real Madrid

La Liga
Anglia demolon San Marinon

Anglia demolon San Marinon

Përfaqësueset
Lojtarët me më së shumti raste të humbura për gol në Ligën Premier – Werner është i katërti

Lojtarët me më së shumti raste të humbura për gol në Ligën Premier – Werner është i katërti

Premier League
“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

Shkumbin Pireva
Të gjithë të bindur te Unitedi, Calvert-Lewin është objektivi kryesor i transferimeve

Të gjithë të bindur te Unitedi, Calvert-Lewin është objektivi kryesor i transferimeve

Premier League
Manchester Unitedi ka gati ofertën për sulmuesin Calvert-Lewin

Manchester Unitedi ka gati ofertën për sulmuesin Calvert-Lewin

Premier League
Ancelotti krahason Calvert-Lewinin me Cristiano Ronaldon

Ancelotti krahason Calvert-Lewinin me Cristiano Ronaldon

Premier League
Lojtarët më të mirë deri më tani në këtë edicion të Ligës Premier – Grealish aktualisht më i dalluari

Lojtarët më të mirë deri më tani në këtë edicion të Ligës Premier – Grealish aktualisht më i dalluari

Premier League
Kramaric po i befason të gjithë – kroati është më i mirë se Lukaku, Ronaldo dhe Ibrahimovic

Kramaric po i befason të gjithë – kroati është më i mirë se Lukaku, Ronaldo dhe Ibrahimovic

Ndërkombëtare
Renditen treshet më të mira sulmuese të Ligës Premier – Prinë treshja e Liverpoolit

Renditen treshet më të mira sulmuese të Ligës Premier – Prinë treshja e Liverpoolit

Premier League
Ibrahimovic është statistikisht lojtari i dytë më i mirë në Evropë në këtë sezon

Ibrahimovic është statistikisht lojtari i dytë më i mirë në Evropë në këtë sezon

Ndërkombëtare
Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare