LAJMI I FUNDIT:

Dogecoin

37 Artikuj

Ngordh qeni më i famshëm në botë që frymëzoi kriptovalutën me emrin Dogecoin

Ngordh qeni më i famshëm në botë që frymëzoi kriptovalutën me emrin Dogecoin

Nga Bota
Rikthehet ‘zogu’ i Twitter – Elon Musk e rikthen logon e Twitter vetëm disa ditë pasi e zëvendësoi atë me memen ‘Doge’

Rikthehet ‘zogu’ i Twitter – Elon Musk e rikthen logon e Twitter vetëm disa ditë pasi e zëvendësoi atë me memen ‘Doge’

Aplikacione
Pasi Twitter ndryshoi logon nga një zog në një qen, rritet çmimi i Dogecoin

Pasi Twitter ndryshoi logon nga një zog në një qen, rritet çmimi i Dogecoin

Botë
E mban premtimin, Elon Musk ia ndryshon logon Twitterit – ia vendosë atë të Doge

E mban premtimin, Elon Musk ia ndryshon logon Twitterit – ia vendosë atë të Doge

Media Sociale
Qeni Shiba inu që frymëzoi kriptovalutën Dogecoin, raportohet se ka leukemi

Qeni Shiba inu që frymëzoi kriptovalutën Dogecoin, raportohet se ka leukemi

Nga Bota
Elon Musk i përgjigjet akuzave për skemë piramidale me kriptovalutën Dogecoin

Elon Musk i përgjigjet akuzave për skemë piramidale me kriptovalutën Dogecoin

Botë
Elon Musk përballet me një padi prej 258 miliardë dollarësh për ‘Skemën Piramidale Dogecoin’

Elon Musk përballet me një padi prej 258 miliardë dollarësh për ‘Skemën Piramidale Dogecoin’

Botë
Pse Dogecoin është kriptovaluta më e preferuar e Elon Muskut?

Pse Dogecoin është kriptovaluta më e preferuar e Elon Muskut?

Botë
Elon Musk e lut McDonald’s ta pranojë si formë pagese kriptomonedhën Dogecoin

Elon Musk e lut McDonald’s ta pranojë si formë pagese kriptomonedhën Dogecoin

Botë
Mallrat e kompanisë Tesla mund të blihen me Dogecoin, thotë Elon Musk

Mallrat e kompanisë Tesla mund të blihen me Dogecoin, thotë Elon Musk

Auto Lajme
Dogecoin ‘fluturon në qiell’ pasi Elon Musk tha se Tesla do të fillojë të pranojë blerjen e mallrave të saj me këtë kriptovalutë

Dogecoin ‘fluturon në qiell’ pasi Elon Musk tha se Tesla do të fillojë të pranojë blerjen e mallrave të saj me këtë kriptovalutë

Botë
Një jaht luksoz 52 metra shitet rreth 9 milionë euro dhe mund të paguhet me Dogecoin

Një jaht luksoz 52 metra shitet rreth 9 milionë euro dhe mund të paguhet me Dogecoin

Lajme Teknologji
Këto kriptovaluta u rritën më së shumti në vitin 2021

Këto kriptovaluta u rritën më së shumti në vitin 2021

Botë
Musk ka një mesazh për poseduesit e Dogecoin që dëshirojnë të fitojnë shumë para

Musk ka një mesazh për poseduesit e Dogecoin që dëshirojnë të fitojnë shumë para

Lajme Teknologji
Themeluesi i Dogecoin: Tregu i kriptovalutave kontrollohet nga një kartel i fuqishëm

Themeluesi i Dogecoin: Tregu i kriptovalutave kontrollohet nga një kartel i fuqishëm

Lajme Teknologji
Baby Doge është kriptomonedha e re e preferuar e Elon Musk

Baby Doge është kriptomonedha e re e preferuar e Elon Musk

Lajme Teknologji
Bitcoin dhe Dogecoin po bien përsëri

Bitcoin dhe Dogecoin po bien përsëri

Lajme Teknologji
Mallkimi i maskotës së Dogecoin, qentë e racës Shiba Inu për shkak të kriptovalutës çdo herë e më të kërkuar

Mallkimi i maskotës së Dogecoin, qentë e racës Shiba Inu për shkak të kriptovalutës çdo herë e më të kërkuar

Nga Bota
Me vetëm një emoji, Elon Musk “zhyt” përsëri Bitcoinin

Me vetëm një emoji, Elon Musk “zhyt” përsëri Bitcoinin

Botë
Dogecoin: Shakaja më e shtrenjtë e botës

Dogecoin: Shakaja më e shtrenjtë e botës

Botë
Bitcoin arrin në nivelin më të ulët në tre muaj, ndërsa Elon Musk i ‘shtyn investitorët të largohen’

Bitcoin arrin në nivelin më të ulët në tre muaj, ndërsa Elon Musk i ‘shtyn investitorët të largohen’

Botë
Publikimi i planit ekonomik, bojkotimi i punës nga punëtorët e Trepçës dhe ekzekutimi i pagesave për ata që përfitojnë nga subvencionimi i pagave – top ngjarjet e javës në ekonomi

Publikimi i planit ekonomik, bojkotimi i punës nga punëtorët e Trepçës dhe ekzekutimi i pagesave për ata që përfitojnë nga subvencionimi i pagave – top ngjarjet e javës në ekonomi

Albert Spahiu
Paralajmërimi i ‘njeriut kryesor të parave’ në Angli: Nëse investoni në kriptovaluta, duhet të jeni të përgatitur t’i humbni të gjitha paratë

Paralajmërimi i ‘njeriut kryesor të parave’ në Angli: Nëse investoni në kriptovaluta, duhet të jeni të përgatitur t’i humbni të gjitha paratë

Botë
Guvernatori i Bankës së Anglisë: Investitorët e kriptomonedhave duhet të jenë të përgatitur të humbin të gjitha paratë e tyre

Guvernatori i Bankës së Anglisë: Investitorët e kriptomonedhave duhet të jenë të përgatitur të humbin të gjitha paratë e tyre

Lajme Teknologji