LAJMI I FUNDIT:

Divjakë

25 Artikuj

E zuri rryma teksa po punonte në tokën e tij, vdes 31 vjeçari në Divjakë

E zuri rryma teksa po punonte në tokën e tij, vdes 31 vjeçari në Divjakë

Shqipëri
Plagosi babë e bir me biçak, arrestohet një person në Divjakë

Plagosi babë e bir me biçak, arrestohet një person në Divjakë

Shqipëri
Lufta në Ukrainë shtoi parcelat me grurë në Shqipëri, pritet më shumë prodhim

Lufta në Ukrainë shtoi parcelat me grurë në Shqipëri, pritet më shumë prodhim

Shqipëri
BE-ja kthen mbrapsht domaten shqiptare, çmimi për kg në Shqipëri bie deri në 18 cent

BE-ja kthen mbrapsht domaten shqiptare, çmimi për kg në Shqipëri bie deri në 18 cent

Shqipëri
Vrojtimi i shpendëve, turistët anglezë vizitojnë Divjakën

Vrojtimi i shpendëve, turistët anglezë vizitojnë Divjakën

Shqipëri
Vetëvritet shtetasi spanjoll në një hotel në Divjakë të Fierit

Vetëvritet shtetasi spanjoll në një hotel në Divjakë të Fierit

Shqipëri
Protestuesit në Divjakë përplasen me policinë, kërkojnë heqjen e pagesës për të hyrë në park

Protestuesit në Divjakë përplasen me policinë, kërkojnë heqjen e pagesës për të hyrë në park

Shqipëri
Banorët përplasen me policinë në Divjakë, kundërshtojnë vendosjen e pagesës për të hyrë në parkun e Karavastasë

Banorët përplasen me policinë në Divjakë, kundërshtojnë vendosjen e pagesës për të hyrë në parkun e Karavastasë

Shqipëri
Plagosi me thikë kryebashkiakun e Divjakës dhe shoferin e tij, lihet në burg Orges Xhelili

Plagosi me thikë kryebashkiakun e Divjakës dhe shoferin e tij, lihet në burg Orges Xhelili

Shqipëri
Plagosja me thikë në Divjakë, Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën, shoferi në gjendje të rëndë

Plagosja me thikë në Divjakë, Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën, shoferi në gjendje të rëndë

Shqipëri
Plagosja e kryetarit të Bashkisë së Divjakës, Balla: Një i çmendur mori thikën dhe e goditi

Plagosja e kryetarit të Bashkisë së Divjakës, Balla: Një i çmendur mori thikën dhe e goditi

Shqipëri
Plagoset me thikë kreu i bashkisë së Divjakës, arrestohet autori

Plagoset me thikë kreu i bashkisë së Divjakës, arrestohet autori

Shqipëri
Arrestohet i moshuari në Divjakë, ngacmoi seksualisht të miturat

Arrestohet i moshuari në Divjakë, ngacmoi seksualisht të miturat

Shqipëri
Jahti pëson defekt pranë Divjakës, organizohet operacioni i shpëtimit

Jahti pëson defekt pranë Divjakës, organizohet operacioni i shpëtimit

Shqipëri
Makina bie në kanalin me ujë, humb jetën 31 vjeçari në Fier

Makina bie në kanalin me ujë, humb jetën 31 vjeçari në Fier

Shqipëri
Vret gruan dhe veten në Divjakë, të afërmit: Jetonin në mjerim

Vret gruan dhe veten në Divjakë, të afërmit: Jetonin në mjerim

Shqipëri
Krimi i dyfishtë në Divjakë, djali i viktimave mes lotëve: Jam në mes të katër rrugëve!

Krimi i dyfishtë në Divjakë, djali i viktimave mes lotëve: Jam në mes të katër rrugëve!

Shqipëri
Ngjarje tragjike në Divjakë: Burri vret gruan dhe më pas veten

Ngjarje tragjike në Divjakë: Burri vret gruan dhe më pas veten

Shqipëri
Bie në kanal duke vaditur, ndërron jetë 61-vjeçari në Divjakë

Bie në kanal duke vaditur, ndërron jetë 61-vjeçari në Divjakë

Kronika e Zezë
Aksident në Divjakë, humb jetën një 29 vjeçar

Aksident në Divjakë, humb jetën një 29 vjeçar

Shqipëri
Shpëtohet një 21-vjeçar në Shqipëri, rrezikonte të mbytej në det

Shpëtohet një 21-vjeçar në Shqipëri, rrezikonte të mbytej në det

Shqipëri
Makina del nga rruga, humb jetën babai dhe plagoset djali në Divjakë

Makina del nga rruga, humb jetën babai dhe plagoset djali në Divjakë

Shqipëri
​Stuhi në Divjakë, ndërpritet energjia elektrike

​Stuhi në Divjakë, ndërpritet energjia elektrike

Shqipëri
Xhirohet gjarpri më i madh në Parkun Kombëtar të Divjakës (Video)

Xhirohet gjarpri më i madh në Parkun Kombëtar të Divjakës (Video)

Shqipëri