LAJMI I FUNDIT:

Dirk Kuyt

13 Artikuj

Dirk Kuyt në Tiranë me Feyenoordin: Do të ishte madhështore ta fitonin trofeun

Dirk Kuyt në Tiranë me Feyenoordin: Do të ishte madhështore ta fitonin trofeun

Ligat tjera
Dyshja e famshme holandeze rrezikon burgun shkaku i vënies së basteve – Kuyt pranon fajin, Sneijder jo

Dyshja e famshme holandeze rrezikon burgun shkaku i vënies së basteve – Kuyt pranon fajin, Sneijder jo

Përfaqësueset
Top 50 lojtarët me më së shumti het-trike të realizuara në këtë shekull

Top 50 lojtarët me më së shumti het-trike të realizuara në këtë shekull

Ndërkombëtare
Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Ndërkombëtare
Rikthimi në shtëpi – gjashtë lojtarët që u rikthyen në vendin ku e nisën për ta përfunduar karrierën

Rikthimi në shtëpi – gjashtë lojtarët që u rikthyen në vendin ku e nisën për ta përfunduar karrierën

Ndërkombëtare
Dirk Kuyt përfshihet në përleshjen gjatë ndeshjes së grupmoshave U-19 të Ajaxit dhe Feyenoordit

Dirk Kuyt përfshihet në përleshjen gjatë ndeshjes së grupmoshave U-19 të Ajaxit dhe Feyenoordit

Ndërkombëtare
Viti që ‘vodhi’ shumë legjenda, futbollistët më të mëdhenj që u pensionuan në vitin 2017 (Foto)

Viti që ‘vodhi’ shumë legjenda, futbollistët më të mëdhenj që u pensionuan në vitin 2017 (Foto)

Shkumbin Pireva
Dirk Kuyt flet pas pensionimit

Dirk Kuyt flet pas pensionimit

Ndërkombëtare
Kuyt pensionohet nga futbolli

Kuyt pensionohet nga futbolli

Ndërkombëtare
Sezoni i Kuyt në statistika për Feyenoordin

Sezoni i Kuyt në statistika për Feyenoordin

Ligat tjera
Nga Bale te Milner –Dhjetë lojtarët që pasi ndërruan skuadër dhe pozitën në fushë vazhduan shkëlqimin (Foto)

Nga Bale te Milner –Dhjetë lojtarët që pasi ndërruan skuadër dhe pozitën në fushë vazhduan shkëlqimin (Foto)

Ndërkombëtare
Megjithatë, është një klub që i ka fituar të gjitha takimet në këtë fillim sezoni

Megjithatë, është një klub që i ka fituar të gjitha takimet në këtë fillim sezoni

Ligat tjera
Transferimet më të mira nga Liga Premier në Super Ligën turke, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Transferimet më të mira nga Liga Premier në Super Ligën turke, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Arbios Kryeziu