LAJMI I FUNDIT:

Diosgyori

12 Artikuj

Portieri pengoi dy herë një djalë të shënonte gol për ditëlindjen e tij – kjo gjë e tmerroi publikun dhe mori kritika të mëdha në rrjetet sociale

Portieri pengoi dy herë një djalë të shënonte gol për ditëlindjen e tij – kjo gjë e tmerroi publikun dhe mori kritika të mëdha në rrjetet sociale

Ligat tjera
Odise Roshi prezantohet te Diosgyori VTK

Odise Roshi prezantohet te Diosgyori VTK

Ligat tjera
Zyrtare: Odise Roshi largohet nga Akhmat Grozny, huazohet në kampionatin hungarez

Zyrtare: Odise Roshi largohet nga Akhmat Grozny, huazohet në kampionatin hungarez

Ndërkombëtare
Grezda mund të vazhdojë karrierën në Hungari, Diosgyori klubi më i interesuar

Grezda mund të vazhdojë karrierën në Hungari, Diosgyori klubi më i interesuar

Ligat tjera
Florent Hasani largohet nga Diosgyori

Florent Hasani largohet nga Diosgyori

Ligat tjera
Florent Hasani flet për fillimin e futbollit në Hungari, ofertat, të ardhmen dhe ndeshjet vendimtare me Kosovën

Florent Hasani flet për fillimin e futbollit në Hungari, ofertat, të ardhmen dhe ndeshjet vendimtare me Kosovën

Ndërkombëtare
Florent Hasani vulos fitoren e DVTK ndaj Paksit në Hungari

Florent Hasani vulos fitoren e DVTK ndaj Paksit në Hungari

Ligat tjera
Ylli i Kosovës, Florent Hasani shënon supergol nga distanca në fitoren e Diosgyori

Ylli i Kosovës, Florent Hasani shënon supergol nga distanca në fitoren e Diosgyori

Ligat tjera
Supergoli nga distanca i Florent Hasanit vendos derbin ndaj Debrecenit

Supergoli nga distanca i Florent Hasanit vendos derbin ndaj Debrecenit

Ligat tjera
Florent Hasani shënon golin e parë në Hungari, ia siguron fitoren Diosgyor VTK ndaj Ferencvarosit (Video)

Florent Hasani shënon golin e parë në Hungari, ia siguron fitoren Diosgyor VTK ndaj Ferencvarosit (Video)

Ligat tjera
Zyrtare: Florent Hasani prezantohet te Diosgyor VTK

Zyrtare: Florent Hasani prezantohet te Diosgyor VTK

Superliga
Zyrtare: Florent Hasani kalon nga Trepça ’89 te Diosgyori në Hungari

Zyrtare: Florent Hasani kalon nga Trepça ’89 te Diosgyori në Hungari

Superliga