LAJMI I FUNDIT:

Dimitar Berbatov

41 Artikuj

“Nëse mendon se është Ronaldinho apo Zidane, normal që ka probleme” – Berbatov me këshilla për Antonyn

“Nëse mendon se është Ronaldinho apo Zidane, normal që ka probleme” – Berbatov me këshilla për Antonyn

Premier League
Berbatov: Kane do të ishte një nënshkrim i shkëlqyer për Real Madridin

Berbatov: Kane do të ishte një nënshkrim i shkëlqyer për Real Madridin

Premier League
“Liga Premier është një maratonë, jo një sprint” – përgjigja e furishme e Berbatov nëse United mund ta fitojë titullin

“Liga Premier është një maratonë, jo një sprint” – përgjigja e furishme e Berbatov nëse United mund ta fitojë titullin

Premier League
Tuchel krahason Kai Havertzin me tre sulmues legjendar të Ligës Premier

Tuchel krahason Kai Havertzin me tre sulmues legjendar të Ligës Premier

Premier League
Berbatov këshillon Unitedin: Conte ka gjithçka që duhet për ta rikthyer ekipin te trofetë

Berbatov këshillon Unitedin: Conte ka gjithçka që duhet për ta rikthyer ekipin te trofetë

Premier League
Dimitar Berbatov pas kthimit të Cristiano Ronaldos: Edinson Cavani nuk është i lumtur te Manchester United, shpresoj që Solskjaer të flas me të

Dimitar Berbatov pas kthimit të Cristiano Ronaldos: Edinson Cavani nuk është i lumtur te Manchester United, shpresoj që Solskjaer të flas me të

Premier League
Berbatov për Van de Beek: Transferimi më zhgënjyes i Man Utd ndonjëherë

Berbatov për Van de Beek: Transferimi më zhgënjyes i Man Utd ndonjëherë

Premier League
Manchester United këshillohet të nënshkruajë me Phillips pas paraqitjeve të jashtëzakonshme në Euro 2020 Anglinë

Manchester United këshillohet të nënshkruajë me Phillips pas paraqitjeve të jashtëzakonshme në Euro 2020 Anglinë

Premier League
Berbatov flet për profesionalizmin e Ronaldos: Nuk pinte asnjë gotë as për festën e Krishtlindjes

Berbatov flet për profesionalizmin e Ronaldos: Nuk pinte asnjë gotë as për festën e Krishtlindjes

Premier League
Berbatov për Bale: Sjellja e tij është e keqe, Real Madridi duhet të gjejë një zgjidhje

Berbatov për Bale: Sjellja e tij është e keqe, Real Madridi duhet të gjejë një zgjidhje

La Liga
Berbatov: Solskjaer e ka gjetur tashmë ‘Cristiano Ronaldon e ri’ te Manchester Unitedi

Berbatov: Solskjaer e ka gjetur tashmë ‘Cristiano Ronaldon e ri’ te Manchester Unitedi

Premier League
Zbulohet lista me njëzet lojtarët që kanë përfunduar më shumë në pozitë jashtë loje në histori të Ligës Premier

Zbulohet lista me njëzet lojtarët që kanë përfunduar më shumë në pozitë jashtë loje në histori të Ligës Premier

Premier League
Tifozët votojnë për sulmuesin më të mirë në 20 vitet e fundit në futbollin evropian

Tifozët votojnë për sulmuesin më të mirë në 20 vitet e fundit në futbollin evropian

Ndërkombëtare
Berbatov: Nuk është befasi që Liverpooli e dëshiron Havertzin

Berbatov: Nuk është befasi që Liverpooli e dëshiron Havertzin

Premier League
“Isha sikur Baresi, Maldini dhe Beckenbauer në një ndeshje” – Berbatov zbulon përballjen e pazakontë që kishe kaluar te Manchester United

“Isha sikur Baresi, Maldini dhe Beckenbauer në një ndeshje” – Berbatov zbulon përballjen e pazakontë që kishe kaluar te Manchester United

Premier League
Berbatov këshillon Harry Kanen: Ndjek rrugën time, shko te Unitedi

Berbatov këshillon Harry Kanen: Ndjek rrugën time, shko te Unitedi

Premier League
Top 15 paraqitjet individuale më të mira të të gjitha kohërave në futboll

Top 15 paraqitjet individuale më të mira të të gjitha kohërave në futboll

Ndërkombëtare
Berbatov tregon partnerin e preferuar në sulm: Ishte sikur flinim bashkë

Berbatov tregon partnerin e preferuar në sulm: Ishte sikur flinim bashkë

Ndërkombëtare
Berbatov: Liverpooli e meriton plotësisht titullin e Ligës Premier këtë sezon

Berbatov: Liverpooli e meriton plotësisht titullin e Ligës Premier këtë sezon

Premier League
Berbatov: Nëse Manchestet United merr emra si Kane dhe Sancho, nuk ka vend për Ighalon

Berbatov: Nëse Manchestet United merr emra si Kane dhe Sancho, nuk ka vend për Ighalon

Premier League
Berbatov: Sancho nuk do të mendohet dy herë për t’iu bashkuar Unitedit

Berbatov: Sancho nuk do të mendohet dy herë për t’iu bashkuar Unitedit

Premier League
Berbatov: Unitedi nuk ka nevojë për Haaland apo Mandzukic, por për Kane

Berbatov: Unitedi nuk ka nevojë për Haaland apo Mandzukic, por për Kane

Premier League
Berbatov: Tifozët e Arsenalit gabuan që vërshëllyen kapitenin, Xhaka bëri mirë që nuk e hodhi në tokë fanellën

Berbatov: Tifozët e Arsenalit gabuan që vërshëllyen kapitenin, Xhaka bëri mirë që nuk e hodhi në tokë fanellën

Premier League
Berbatov parashikon sezonin e Ligës Premier – City përsëri kampion, Unitedi as në katërshe

Berbatov parashikon sezonin e Ligës Premier – City përsëri kampion, Unitedi as në katërshe

Premier League