LAJMI I FUNDIT:
Diego Perotti

Diego Perotti

59 Artikuj

Info

Diego Perotti është sulmues argjentinas i lindur më 26 korrik 1988.

Aksident i rëndë i Perottit me makinë (Foto)

Aksident i rëndë i Perottit me makinë (Foto)

Serie A
Roma e pandalshme, vazhdon me fitore dhe ngushton diferencën me Napolin (Video)

Roma e pandalshme, vazhdon me fitore dhe ngushton diferencën me Napolin (Video)

Serie A
Efekti El Shaarawy, Perotti shënon golin e tretë të Romës (Video)

Efekti El Shaarawy, Perotti shënon golin e tretë të Romës (Video)

Liga e Kampionëve
Festim i çuditshëm për golin e dytë mes Perottit dhe El Shaarawyt (Video)

Festim i çuditshëm për golin e dytë mes Perottit dhe El Shaarawyt (Video)

Liga e Kampionëve
Milani u kthehet fitoreve dhe shpëton Montellan, Roma e heshtur merr tri pikë (Video)

Milani u kthehet fitoreve dhe shpëton Montellan, Roma e heshtur merr tri pikë (Video)

Serie A
Benevento 0 – 4 Roma: Notat e lojtarëve, maksimale për Dzekon (Foto)

Benevento 0 – 4 Roma: Notat e lojtarëve, maksimale për Dzekon (Foto)

Serie A
Perotti: Do t’i tregoj djalit që kam luajtur me Tottin, i kërkoj falje Genoas

Perotti: Do t’i tregoj djalit që kam luajtur me Tottin, i kërkoj falje Genoas

Serie A
Fitorja ndaj Genoas, kualifikimi direkt në LK, lamtumira e Tottit – Spektakli i Olimpicos ia kalojnë Koloseumit të Romës (Video)

Fitorja ndaj Genoas, kualifikimi direkt në LK, lamtumira e Tottit – Spektakli i Olimpicos ia kalojnë Koloseumit të Romës (Video)

Serie A
Perotti dhe Manolas kacafyten në stërvitje

Perotti dhe Manolas kacafyten në stërvitje

Serie A
Roma 1-1 Atalanta, notat e lojtarëve (Foto)

Roma 1-1 Atalanta, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Roma 1-2 Napoli, nota e Hysajt dhe të tjerëve (Foto)

Roma 1-2 Napoli, nota e Hysajt dhe të tjerëve (Foto)

Serie A
Inter 1-3 Roma, notat e lojtarëve (Foto)

Inter 1-3 Roma, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Dy mrekullitë e Nainggolanit zbehin ëndrrën e Interit për LK, por i japin shpresë Romës për titull (Video)

Dy mrekullitë e Nainggolanit zbehin ëndrrën e Interit për LK, por i japin shpresë Romës për titull (Video)

Serie A
Perotti: Dua kombëtaren dhe kthimin në Boca

Perotti: Dua kombëtaren dhe kthimin në Boca

Serie A
Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Serie A
“Roma mund ta fitojë titullin”

“Roma mund ta fitojë titullin”

Serie A
Roma 3-2 Pescara: Notat e lojtarëve, Memushaj më i miri te mysafirët (Foto)

Roma 3-2 Pescara: Notat e lojtarëve, Memushaj më i miri te mysafirët (Foto)

Serie A
Roma – Pescara, dy gola të shpejtë (Video)

Roma – Pescara, dy gola të shpejtë (Video)

Serie A
Dzeko shënon dy herë ndaj Pescaras, asistues Perotti (Video)

Dzeko shënon dy herë ndaj Pescaras, asistues Perotti (Video)

Serie A
Perotti flet për golin e jashtëzakonshëm që shënoi (Video)

Perotti flet për golin e jashtëzakonshëm që shënoi (Video)

Serie A
Mrekulli në Romë, Perotti shënon golin e vitit në Evropë (Video)

Mrekulli në Romë, Perotti shënon golin e vitit në Evropë (Video)

Serie A
Rikthim fantastik nga Atalanta, Roma rrëshqet në Bergamo (Video)

Rikthim fantastik nga Atalanta, Roma rrëshqet në Bergamo (Video)

Serie A
“Totti është lojtari më i rëndësishëm në historinë e Romës”

“Totti është lojtari më i rëndësishëm në historinë e Romës”

Serie A
Roma lëshon fitoren nga duart, barazon me Cagliarin (Video)

Roma lëshon fitoren nga duart, barazon me Cagliarin (Video)

Serie A