LAJMI I FUNDIT:

Diego Milito

31 Artikuj

Vetëm Diego Milito dhe Cristiano Ronaldo kishin nisje më të mirë se ai, Kvaratskhelia drejt rekordeve

Vetëm Diego Milito dhe Cristiano Ronaldo kishin nisje më të mirë se ai, Kvaratskhelia drejt rekordeve

Serie A
Haaland apo Mbappe – legjenda e Interit, Diego Milito flet rreth debatit për sulmuesin më të mirë

Haaland apo Mbappe – legjenda e Interit, Diego Milito flet rreth debatit për sulmuesin më të mirë

Ndërkombëtare
Lautaro flet për karrierën e tij, lëvdon Militon dhe jep një mendim të sinqertë për fitimit e Topit të Artë nga Messi

Lautaro flet për karrierën e tij, lëvdon Militon dhe jep një mendim të sinqertë për fitimit e Topit të Artë nga Messi

Ndërkombëtare
Milito ‘godet’ Lukakun pas largimit nga Interi, zbulon edhe refuzimin që i bëri Real Madridit

Milito ‘godet’ Lukakun pas largimit nga Interi, zbulon edhe refuzimin që i bëri Real Madridit

Serie A
Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës – Haaland eklipson Ronaldon dhe Ibrahimovicin

Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës – Haaland eklipson Ronaldon dhe Ibrahimovicin

Ndërkombëtare
‘Konflikti’ në familjen Milito: Dita kur babai kishte festuar golin e Diegos kundër Gabrielit, për të kërkuar më vonë falje

‘Konflikti’ në familjen Milito: Dita kur babai kishte festuar golin e Diegos kundër Gabrielit, për të kërkuar më vonë falje

Liga e Kampionëve
Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Serie A
Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Ndërkombëtare
Milito me lëvdata të mëdha për Mourinhon: Njëri nga trajnerët më të mirë në histori

Milito me lëvdata të mëdha për Mourinhon: Njëri nga trajnerët më të mirë në histori

Serie A
Lukaku futet në histori të Interit – rekord më të mirë se Ronaldo, Adriano e Icardi

Lukaku futet në histori të Interit – rekord më të mirë se Ronaldo, Adriano e Icardi

Serie A
Tetë paraqitjet më të mira individuale në historinë e Ligës së Kampionëve – Milito, Drogba, Bale e Gerrard dhe katër të tjerë

Tetë paraqitjet më të mira individuale në historinë e Ligës së Kampionëve – Milito, Drogba, Bale e Gerrard dhe katër të tjerë

Liga e Kampionëve
Vizita e fundit e Barcelonës te Interi: Vullkani, goli në pozitë jashtë loje i Militos dhe penalltia e kërkuar nga Alves

Vizita e fundit e Barcelonës te Interi: Vullkani, goli në pozitë jashtë loje i Militos dhe penalltia e kërkuar nga Alves

Liga e Kampionëve
Milito: Derbi do të jetë i ekuilibruar, Lautaro mund ta bëjë dallimin

Milito: Derbi do të jetë i ekuilibruar, Lautaro mund ta bëjë dallimin

Serie A
Drejtori i Pirellit: Nainggolan-Icardi mund të jenë sikurse Sniejder-Milito në vitin e tripletës  

Drejtori i Pirellit: Nainggolan-Icardi mund të jenë sikurse Sniejder-Milito në vitin e tripletës  

Serie A
Milito: Golat e Icardit do ta kthejnë Interin në Ligën e Kampionëve

Milito: Golat e Icardit do ta kthejnë Interin në Ligën e Kampionëve

Serie A
Serie A e krijuar për sulmuesit argjentinas – Higuain fillon ndjekjen e Batistutës, Icardi po ashtu në garë (Foto)

Serie A e krijuar për sulmuesit argjentinas – Higuain fillon ndjekjen e Batistutës, Icardi po ashtu në garë (Foto)

Serie A
Milito pritet t’i rikthehet futbollit, por jo si lojtar

Milito pritet t’i rikthehet futbollit, por jo si lojtar

Ndërkombëtare
Milito: Icardi ka të gjitha për t’u bërë sulmues i madh, është vrasës në zonë

Milito: Icardi ka të gjitha për t’u bërë sulmues i madh, është vrasës në zonë

Serie A
Milito: Interi më ka befasuar, shpresoj të vazhdojmë kështu

Milito: Interi më ka befasuar, shpresoj të vazhdojmë kështu

Serie A
Top 10 futbollistët mbi 30 vjeç më të kushtueshëm në botën e futbollit (Foto)

Top 10 futbollistët mbi 30 vjeç më të kushtueshëm në botën e futbollit (Foto)

Shkumbin Pireva
Dhjetë legjendat që u rikthyen te skuadrat ku u bënë të njohur (Foto)

Dhjetë legjendat që u rikthyen te skuadrat ku u bënë të njohur (Foto)

Ndërkombëtare
Sot shtatë vite më parë Interi kompletoi Tripleten e famshme (Video)

Sot shtatë vite më parë Interi kompletoi Tripleten e famshme (Video)

Liga e Kampionëve
Milito: Icardi sulmues i madh, Interi po rritet

Milito: Icardi sulmues i madh, Interi po rritet

Serie A
Milito: Interi është më i mirë, por Milani është favorit

Milito: Interi është më i mirë, por Milani është favorit

Serie A