LAJMI I FUNDIT:
Diego Godin

Diego Godin

101 Artikuj

Godin: E deshëm fitoren, por barazimi ndaj Romës është i mirë

Godin: E deshëm fitoren, por barazimi ndaj Romës është i mirë

Serie A
Fjalët e Messit kur Cavani deshi të përleshej me të, Godin e Suarez ndërhynë për t’i qetësuar

Fjalët e Messit kur Cavani deshi të përleshej me të, Godin e Suarez ndërhynë për t’i qetësuar

Përfaqësueset
Conte i zemëruar me humbjen, kundërshton edhe transferimet e verës: Përveç Godinit, lojtarët tjerë nuk kanë fituar asgjë

Conte i zemëruar me humbjen, kundërshton edhe transferimet e verës: Përveç Godinit, lojtarët tjerë nuk kanë fituar asgjë

Liga e Kampionëve
Godin lavdëron Interin dhe Conten

Godin lavdëron Interin dhe Conten

Serie A
Godin: Interi si Atletico, Conte ma kujton Simeonen

Godin: Interi si Atletico, Conte ma kujton Simeonen

Serie A
Godin dhe Vecino i bashkohen Interit në Kinë

Godin dhe Vecino i bashkohen Interit në Kinë

Serie A
Griezmann shkakton ‘trazira’ në postimin e Godinit, tifozët i kërkojnë t’i bashkohet te Interi

Griezmann shkakton ‘trazira’ në postimin e Godinit, tifozët i kërkojnë t’i bashkohet te Interi

Serie A
Prezantohet Godin: Interi është klub i madh dhe me histori, erdha për të fituar  

Prezantohet Godin: Interi është klub i madh dhe me histori, erdha për të fituar  

Serie A
Zyrtare: Interi e kompleton transferimin e Godinit me parametra zero

Zyrtare: Interi e kompleton transferimin e Godinit me parametra zero

Serie A
Nga Rabiot, Robben e Sturridge – 11 lojtarët që pritet të transferohen me parametrat zero

Nga Rabiot, Robben e Sturridge – 11 lojtarët që pritet të transferohen me parametrat zero

Futboll
Pesë futbollistët që Conte i dëshiron te Interi, secili më i mirë se tjetri

Pesë futbollistët që Conte i dëshiron te Interi, secili më i mirë se tjetri

Serie A
Formacioni i mundshëm i Interit me Conten trajner – katër transferime, largohet Icardi

Formacioni i mundshëm i Interit me Conten trajner – katër transferime, largohet Icardi

Serie A
Goal zgjedh formacionin më të mirë të sezonit në La Liga – Dominojnë lojtarët e Barcelonës, asnjë i Real Madridit

Goal zgjedh formacionin më të mirë të sezonit në La Liga – Dominojnë lojtarët e Barcelonës, asnjë i Real Madridit

La Liga
Nga Godin te Mata e Balotelli – tetë lojtarët më të mirë që do të jenë të lirë në verë

Nga Godin te Mata e Balotelli – tetë lojtarët më të mirë që do të jenë të lirë në verë

Ndërkombëtare
Juanfran refuzon rinovimin, Atletico mund të mbetet pa fazën defensive

Juanfran refuzon rinovimin, Atletico mund të mbetet pa fazën defensive

La Liga
Zyrtare: Diego Godin largohet nga Atletico Madridi

Zyrtare: Diego Godin largohet nga Atletico Madridi

La Liga
Formacioni me lojtarët që u mbaron kontrata në verë

Formacioni me lojtarët që u mbaron kontrata në verë

Ndërkombëtare
Godin do të bëhet lojtari më i paguar i Interit

Godin do të bëhet lojtari më i paguar i Interit

La Liga
Atletico Madridi ka një listë prej pesë emrave për ta zëvendësuar Diego Godinin – shumica vijnë nga Serie A

Atletico Madridi ka një listë prej pesë emrave për ta zëvendësuar Diego Godinin – shumica vijnë nga Serie A

La Liga
Marotta: Së shpejti njoftim zyrtar për Godinin, Icardin po e presim, por askush nuk është mbi klubin

Marotta: Së shpejti njoftim zyrtar për Godinin, Icardin po e presim, por askush nuk është mbi klubin

Serie A
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë lojtarët e Man Cityt

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë lojtarët e Man Cityt

Liga e Kampionëve
Godin: Ishte ndeshje e mrekullueshme, Atletico bëri paraqitje të kompletuar

Godin: Ishte ndeshje e mrekullueshme, Atletico bëri paraqitje të kompletuar

Liga e Kampionëve
Atletico 2-0 Juventus: Notat e lojtarëve, Gimenez ylli i ndeshjes

Atletico 2-0 Juventus: Notat e lojtarëve, Gimenez ylli i ndeshjes

Liga e Kampionëve
Atletico fiton ndeshjen e parë ndaj Juves në Wanda Metropolitano

Atletico fiton ndeshjen e parë ndaj Juves në Wanda Metropolitano

Liga e Kampionëve