LAJMI I FUNDIT:

Dibran Hoxha

33 Artikuj

“Edhe ti mendon që Kurti është i rekrutuar i Serbisë”, “Unë nuk mendoj, unë e di” – përplasje mes Dibran Hoxhës dhe Lirim Mehmetaj

“Edhe ti mendon që Kurti është i rekrutuar i Serbisë”, “Unë nuk mendoj, unë e di” – përplasje mes Dibran Hoxhës dhe Lirim Mehmetaj

Kosovë
Hoxha: Peter Stano po e luan rolin e “kaubojit”

Hoxha: Peter Stano po e luan rolin e “kaubojit”

Kosovë
Çka deklaruan ‘Kobra’ dhe të tjerët në Polici dhe Prokurori për rastin e vrasjes së të riut nga Kukësi

Çka deklaruan ‘Kobra’ dhe të tjerët në Polici dhe Prokurori për rastin e vrasjes së të riut nga Kukësi

Drejtësi
Analistët japin afatet më optimale për zgjedhje të parakohshme që do t’i konvenonin Kurtit

Analistët japin afatet më optimale për zgjedhje të parakohshme që do t’i konvenonin Kurtit

Politikë
Paralajmërimi i Konjufcës për zgjedhje të parakohshme, analistët kalkulojnë se sa janë gjasat reale

Paralajmërimi i Konjufcës për zgjedhje të parakohshme, analistët kalkulojnë se sa janë gjasat reale

Politikë
Ministrat dhe opozitarët më të suksesshëm dhe më të dobët, sipas analistëve

Ministrat dhe opozitarët më të suksesshëm dhe më të dobët, sipas analistëve

Politikë
Përplasje reale mes Kurtit e Osmanit apo vetëm “projektim i dëshirave të opozitës”, komentojnë analistët

Përplasje reale mes Kurtit e Osmanit apo vetëm “projektim i dëshirave të opozitës”, komentojnë analistët

Kosovë
Analistët thonë se nga veprimet e fundit të Qeverisë, zgjedhjet parlamentare janë afër

Analistët thonë se nga veprimet e fundit të Qeverisë, zgjedhjet parlamentare janë afër

Politikë
Abdixhiku përplaset ashpër me analistin për opozitarizmin e LDK-së

Abdixhiku përplaset ashpër me analistin për opozitarizmin e LDK-së

Politikë
Deklaratat e Kurtit dhe Sveçlës për pagat e Njësisë elitare të Policisë ngjallin reagime të ashpra nga opozita e analistët

Deklaratat e Kurtit dhe Sveçlës për pagat e Njësisë elitare të Policisë ngjallin reagime të ashpra nga opozita e analistët

Kosovë
Kërkesa publike për njohje de-facto, vlerësohet pozicion i ri për Kosovën

Kërkesa publike për njohje de-facto, vlerësohet pozicion i ri për Kosovën

Kosovë
Shtyrja e vendimit për lirimin e objektit në veri, Qeveria kritikohet për joseriozitet

Shtyrja e vendimit për lirimin e objektit në veri, Qeveria kritikohet për joseriozitet

Kosovë
​Kritikohet ideja e Nagavcit: Blerja e teksteve shkollore do të ishte barrë për prindërit

​Kritikohet ideja e Nagavcit: Blerja e teksteve shkollore do të ishte barrë për prindërit

Arsim
Analistët: Kurti me vizitën pa protokoll në Tetovë, përçau partitë shqiptare në Maqedoninë e Veriut

Analistët: Kurti me vizitën pa protokoll në Tetovë, përçau partitë shqiptare në Maqedoninë e Veriut

Politikë
Vrasja në Prizren, “Kobrës” dhe një të dyshuari tjetër iu vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj

Vrasja në Prizren, “Kobrës” dhe një të dyshuari tjetër iu vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj

Drejtësi


mob5