LAJMI I FUNDIT:

Dibër

128 Artikuj

Ndezi zjarr për djegien e shkurreve, arrestohet 68-vjeçari në Dibër

Ndezi zjarr për djegien e shkurreve, arrestohet 68-vjeçari në Dibër

Shqipëri
Përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një grua, vihet në pranga 63-vjeçari në Dibër

Përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një grua, vihet në pranga 63-vjeçari në Dibër

Shqipëri
Asgjësohen 233 bimë kanabis në Dibër, autori kapet duke i ujitur

Asgjësohen 233 bimë kanabis në Dibër, autori kapet duke i ujitur

Shqipëri
Shmanget tragjedia në Dibër, vëllezërit zihen për tokën, policia parandalon përshkallëzimin

Shmanget tragjedia në Dibër, vëllezërit zihen për tokën, policia parandalon përshkallëzimin

Shqipëri
Gjendet i mbytur në liqen 13-vjeçari në Dibër

Gjendet i mbytur në liqen 13-vjeçari në Dibër

Shqipëri
Vetorganizim i peshkatarëve në Dibër për t’u mbrojtur nga hajnat

Vetorganizim i peshkatarëve në Dibër për t’u mbrojtur nga hajnat

Maqedonia e Veriut
Arrestohen babë e bir në Dibër, i riu rreh vëllanë, kunatën dhe kunatin, ndërsa i ati sulmon policinë për të penguar arrestimin

Arrestohen babë e bir në Dibër, i riu rreh vëllanë, kunatën dhe kunatin, ndërsa i ati sulmon policinë për të penguar arrestimin

Shqipëri
Aksident me fatalitet në Dibër, humb jetën 18-vjeçari

Aksident me fatalitet në Dibër, humb jetën 18-vjeçari

Shqipëri
Policia zbardh vrasjen e ndodhur shtatë muaj më parë në Peshkopi, arrestohen tre persona

Policia zbardh vrasjen e ndodhur shtatë muaj më parë në Peshkopi, arrestohen tre persona

Shqipëri
Aksident në rrugën Strugë – Dibër, ndërpritet komunikacioni

Aksident në rrugën Strugë – Dibër, ndërpritet komunikacioni

Maqedonia e Veriut
Rruga Dibër-Kërçovë, për 3 muaj janë shtruar vetëm 1 kilometër

Rruga Dibër-Kërçovë, për 3 muaj janë shtruar vetëm 1 kilometër

Maqedonia e Veriut
113 vjet nga Kongresi i Dibrës

113 vjet nga Kongresi i Dibrës

Shqipëri
Vodhën 6 mln lekë [50,000 euro] nga pensionet, arrestohet drejtori i Postës në Dibër dhe vartësi

Vodhën 6 mln lekë [50,000 euro] nga pensionet, arrestohet drejtori i Postës në Dibër dhe vartësi

Shqipëri
Peshkimi nuk ndalet në Dibër, koncesioneri askund!

Peshkimi nuk ndalet në Dibër, koncesioneri askund!

Maqedonia e Veriut
Arrestohen dy persona në Dibër, kapen me lëndë narkotike

Arrestohen dy persona në Dibër, kapen me lëndë narkotike

Maqedonia e Veriut
Policia zbulon arsenal armësh në Dibër, arrestohen dy shtetas babë e bir

Policia zbulon arsenal armësh në Dibër, arrestohen dy shtetas babë e bir

Shqipëri
Zbulohet vatër e re e gripit të shpendëve në Shqipëri

Zbulohet vatër e re e gripit të shpendëve në Shqipëri

Shqipëri
Gripi i shpendëve, ndalohet shitja dhe transporti i pulave në Durrës, Dibër dhe Korçë

Gripi i shpendëve, ndalohet shitja dhe transporti i pulave në Durrës, Dibër dhe Korçë

Shqipëri
​Sot mbahen zgjedhjet e pjesshme për kryetar të 6 bashkive në Shqipëri

​Sot mbahen zgjedhjet e pjesshme për kryetar të 6 bashkive në Shqipëri

Shqipëri
Zgjedhjet e 6 marsit në 6 bashki të Shqipërisë, sot nis fushata zgjedhore

Zgjedhjet e 6 marsit në 6 bashki të Shqipërisë, sot nis fushata zgjedhore

Shqipëri
Dibër, vazhdojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 43 vjeçarit

Dibër, vazhdojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 43 vjeçarit

Shqipëri
Në Dibër, pas një muaji regjistrohet një rast i ri me COVID-19

Në Dibër, pas një muaji regjistrohet një rast i ri me COVID-19

Shëndetësi
Aksident në Dibër, lëndohen shtatë persona

Aksident në Dibër, lëndohen shtatë persona

Kronikë e Zezë
Dibër, kapen lëndë narkotike me vlerë prej 500 mijë eurove

Dibër, kapen lëndë narkotike me vlerë prej 500 mijë eurove

Kronikë e Zezë