LAJMI I FUNDIT:

Dhunim

304 Artikuj

Dhunohet një femër në Sllatinë, intervistohet i dyshuari

Dhunohet një femër në Sllatinë, intervistohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Ngritet aktakuzë për dhunim

Ngritet aktakuzë për dhunim

Kronika e Zezë
Dhunoi të miturën dhe e kanosi se do t’ia vrasë vëllain

Dhunoi të miturën dhe e kanosi se do t’ia vrasë vëllain

Kosovë
Arrestohet një person në Gjilan, dyshohet për dhunim të një femre

Arrestohet një person në Gjilan, dyshohet për dhunim të një femre

Kronika e Zezë
Holandë: Tetë të arrestuar për dhunim të vajzave adoleshente

Holandë: Tetë të arrestuar për dhunim të vajzave adoleshente

Nga Bota
Deshi t’ia dhunon gruan, indoneziani vrau shokun e ngushtë me hanxhar – viktima thotë se tani po e do më shumë partnerin

Deshi t’ia dhunon gruan, indoneziani vrau shokun e ngushtë me hanxhar – viktima thotë se tani po e do më shumë partnerin

Nga Bota
Dhunohet një femër në Gjilan

Dhunohet një femër në Gjilan

Kronika e Zezë
Dyshohet se dhunoi një të mitur, kërkohet paraburgim për të dyshuarin nga Gjakova

Dyshohet se dhunoi një të mitur, kërkohet paraburgim për të dyshuarin nga Gjakova

Kronika e Zezë
Një muaj paraburgim për serbin që dhunoi një fëmijë në Hoçë të Madhe

Një muaj paraburgim për serbin që dhunoi një fëmijë në Hoçë të Madhe

Kronika e Zezë
Një muaj paraburgim pasi dyshohet se dhunoi një të mitur në Rahovec

Një muaj paraburgim pasi dyshohet se dhunoi një të mitur në Rahovec

Lajme
Kapet i dyshuari për dhunimin e të miturit në Prizren

Kapet i dyshuari për dhunimin e të miturit në Prizren

Kronika e Zezë
Trafikon një femër dhe e dhunon për tre ditë, arrest shtëpiak për të dyshuarin

Trafikon një femër dhe e dhunon për tre ditë, arrest shtëpiak për të dyshuarin

Kronika e Zezë
Dhunon një femër, arrestohet i dyshuari në Klinë

Dhunon një femër, arrestohet i dyshuari në Klinë

Kronika e Zezë
Dhunohet një femër në Klinë nga disa persona

Dhunohet një femër në Klinë nga disa persona

Kronika e Zezë
Një muaj paraburgim për personin që dyshohet për dhunimin e një femëre në Gjakovë

Një muaj paraburgim për personin që dyshohet për dhunimin e një femëre në Gjakovë

Kronika e Zezë
Kërkesë për paraburgim ndaj personit që dyshohet se ka dhunuar një të mitur në Rahovec

Kërkesë për paraburgim ndaj personit që dyshohet se ka dhunuar një të mitur në Rahovec

Kronika e Zezë
Dhunohet një femër e mitur në Rahovec

Dhunohet një femër e mitur në Rahovec

Kronika e Zezë
Inskenon një rast ‘dhunimi’ për të përfituar azil jashtë vendit

Inskenon një rast ‘dhunimi’ për të përfituar azil jashtë vendit

Kronika e Zezë
Kreu dhunim katër vite më parë në Slloveni, arrestohet shqiptari

Kreu dhunim katër vite më parë në Slloveni, arrestohet shqiptari

Kronika e Zezë
Përfundon seanca dëgjimore e policit të dyshuar për abuzim, flet avokati i tij

Përfundon seanca dëgjimore e policit të dyshuar për abuzim, flet avokati i tij

Kosovë
Protestë para policisë: Përdhunuesit në burg!

Protestë para policisë: Përdhunuesit në burg!

Kosovë
IPK arrestoi policin hetues në Drenas, i dyshuar për dhunimin e 16-vjeçares

IPK arrestoi policin hetues në Drenas, i dyshuar për dhunimin e 16-vjeçares

Kosovë
Vjehrri dhunon nusen e djalit në Viti, prokuroria i cakton masën e ndalimit prej 48 orësh

Vjehrri dhunon nusen e djalit në Viti, prokuroria i cakton masën e ndalimit prej 48 orësh

Kronika e Zezë
Dhunon seksualisht dy të mira, arrestohet një person në Gllogoc

Dhunon seksualisht dy të mira, arrestohet një person në Gllogoc

Kronika e Zezë