LAJMI I FUNDIT:

Detroit Pistons

55 Artikuj

NBA: Chicago Bulls fiton ndaj San Antonio Spurs, Orlando Magic pëson humbje nga Miami Heat

NBA: Chicago Bulls fiton ndaj San Antonio Spurs, Orlando Magic pëson humbje nga Miami Heat

NBA
Lakers fitojnë me rezultat të thellë ndaj Cleveland Cavaliers, fitore ka marrë edhe Orlando Magic

Lakers fitojnë me rezultat të thellë ndaj Cleveland Cavaliers, fitore ka marrë edhe Orlando Magic

NBA
James shkëlqen me ‘Triple Double’, Lakers marrin fitoren e pestë radhazi

James shkëlqen me ‘Triple Double’, Lakers marrin fitoren e pestë radhazi

NBA
Golden State Warriors triumfon me vështirësi ndaj Minnesota Timberwolves, fitore ka marrë edhe Miami Heat

Golden State Warriors triumfon me vështirësi ndaj Minnesota Timberwolves, fitore ka marrë edhe Miami Heat

NBA
NBA dhuroi shumë aksion në 11 ndeshjet e zhvilluara mbrëmë – Fitojnë Houston dhe Boston, humb Golden State

NBA dhuroi shumë aksion në 11 ndeshjet e zhvilluara mbrëmë – Fitojnë Houston dhe Boston, humb Golden State

NBA
Milwaukee eliminon Detroitin

Milwaukee eliminon Detroitin

NBA
Houston Rockets dhe Milwaukee Bucks pa probleme, marrin fitoret e treta ndaj Jazz e Pistons

Houston Rockets dhe Milwaukee Bucks pa probleme, marrin fitoret e treta ndaj Jazz e Pistons

NBA
Houston, Boston e Milwaukee arrijnë fitoret e dyta në “play-off” e NBA-s

Houston, Boston e Milwaukee arrijnë fitoret e dyta në “play-off” e NBA-s

NBA
Portland merr ndeshjen e parë përballë Oklahomas, Houston e Milwaukee pa probleme

Portland merr ndeshjen e parë përballë Oklahomas, Houston e Milwaukee pa probleme

NBA
Caktohen çiftet e Play Off-it në NBA, kampioni në fuqi e nis ndaj LA Clippers

Caktohen çiftet e Play Off-it në NBA, kampioni në fuqi e nis ndaj LA Clippers

NBA
Detroit Pistons siguron Play-Offin

Detroit Pistons siguron Play-Offin

NBA
Indiana dhe Boston me fitoret e radhës para fillimit të “play-off” në NBA

Indiana dhe Boston me fitoret e radhës para fillimit të “play-off” në NBA

NBA
Kampioni kthehet te fitorja, Spurs befasojnë Bostonin

Kampioni kthehet te fitorja, Spurs befasojnë Bostonin

NBA
Milwaukee mposhtet në shtëpi nga Philadelphia, Toronto befasohet nga Detroiti

Milwaukee mposhtet në shtëpi nga Philadelphia, Toronto befasohet nga Detroiti

NBA
Detroit pas vazhdimeve i shkakton humbje Torontos

Detroit pas vazhdimeve i shkakton humbje Torontos

NBA
Lakers vazhdojnë me fitore nën shkëlqimin e Kuzmas, fitore e thellë edhe e Bostonit

Lakers vazhdojnë me fitore nën shkëlqimin e Kuzmas, fitore e thellë edhe e Bostonit

NBA
Detroit mposhtë kampionin, triumfon edhe Toronto

Detroit mposhtë kampionin, triumfon edhe Toronto

NBA
DeRozan shkëlqen në fitoren e Spurs ndaj Lakers, Bostoni ja shkakton Detroitit humbjen e parë

DeRozan shkëlqen në fitoren e Spurs ndaj Lakers, Bostoni ja shkakton Detroitit humbjen e parë

NBA
Blake Griffin realizoi 50 pikë në fitoren e Detroitit kundër Philadelphias

Blake Griffin realizoi 50 pikë në fitoren e Detroitit kundër Philadelphias

NBA
Spurs fiton derbin me Oklahoman, Warriors mposhten nga Milwaukee

Spurs fiton derbin me Oklahoman, Warriors mposhten nga Milwaukee

NBA
Griffin shkëlqen në fitoren e Detroit, Dallasi pëson nga Clippers (Video)

Griffin shkëlqen në fitoren e Detroit, Dallasi pëson nga Clippers (Video)

NBA
Cleveland dhe Golden State pësojnë humbjet e radhës (Video)

Cleveland dhe Golden State pësojnë humbjet e radhës (Video)

NBA
Blake Griffin kalon te Detroiti në një marrëveshje të papritur shkëmbimi

Blake Griffin kalon te Detroiti në një marrëveshje të papritur shkëmbimi

NBA
Bostoni i hakmerret Detroitit (Video)

Bostoni i hakmerret Detroitit (Video)

NBA