LAJMI I FUNDIT:

Detroit Auto Show

49 Artikuj

Tetë automjetet e reja që debutuan në panairin e automjeteve në Detroit

Tetë automjetet e reja që debutuan në panairin e automjeteve në Detroit

Auto Lajme
‘Djali i makinave’ Biden promovon automjetet elektrike në një panair automjetesh në Detroit

‘Djali i makinave’ Biden promovon automjetet elektrike në një panair automjetesh në Detroit

Auto Lajme
Geneva Motor Show mund të mos rikthehet as gjatë vitit që vjen

Geneva Motor Show mund të mos rikthehet as gjatë vitit që vjen

Auto Lajme
Shkaku i coronavirusit është anuluar shënimi i 70 vjetorit të themelimit të Pebbles Beach

Shkaku i coronavirusit është anuluar shënimi i 70 vjetorit të themelimit të Pebbles Beach

Auto Lajme
Lexus LQ do të vijë që të dominojë në tregun e makinave SUV

Lexus LQ do të vijë që të dominojë në tregun e makinave SUV

Modelet e Reja
Data e përafërt kur do të prezantohet BMW 4 Series nuk është aq larg ka pritej

Data e përafërt kur do të prezantohet BMW 4 Series nuk është aq larg ka pritej

Modelet e Reja
Volkswagen planifikon një makinë që mbushet me rrymë për të gjitha terrenet

Volkswagen planifikon një makinë që mbushet me rrymë për të gjitha terrenet

Modelet e Reja
Numër i madh i super-makinave evropiane, do të jenë pjesë e një aktiviteti të Detroit Auto Show

Numër i madh i super-makinave evropiane, do të jenë pjesë e një aktiviteti të Detroit Auto Show

Ngjarje
Ford Bronco që u pa duke u testuar, do të prezantohet gjatë një organizimi special

Ford Bronco që u pa duke u testuar, do të prezantohet gjatë një organizimi special

Modelet e Reja
Lexus LC me kulm të hapur, është parë gjatë realizimit të një sesioni fotografik

Lexus LC me kulm të hapur, është parë gjatë realizimit të një sesioni fotografik

Modelet e Reja
Ford dhe Volkswagen bashkojnë forcat për teknologjinë e makinave të reja elektrike

Ford dhe Volkswagen bashkojnë forcat për teknologjinë e makinave të reja elektrike

Modelet e Reja
Ford Explorer 2020 do të ketë çmim më të shtrenjtë (Foto)

Ford Explorer 2020 do të ketë çmim më të shtrenjtë (Foto)

Modelet e Reja
Kia Tusker testohet në borë, me shtresa të mëdha kamuflazhi (Foto)

Kia Tusker testohet në borë, me shtresa të mëdha kamuflazhi (Foto)

Modelet e Reja
Ford Explorer 2020 me enterier shumë të qetë (Foto)

Ford Explorer 2020 me enterier shumë të qetë (Foto)

Modelet e Reja
Ford konsideron një Explorer për të gjitha terrenet (Foto)

Ford konsideron një Explorer për të gjitha terrenet (Foto)

Modelet e Reja
Prezantohet Kia Telluride, makina me gjashte ulëse për të gjitha terrenet (Video)

Prezantohet Kia Telluride, makina me gjashte ulëse për të gjitha terrenet (Video)

Modelet e Reja
Italdesign tregon një detaj të makinës që do ta prezantojë pas dy muajsh (Foto)

Italdesign tregon një detaj të makinës që do ta prezantojë pas dy muajsh (Foto)

Modelet e Reja
Shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë, BMW Z4 2019 mund ta arrijë edhe më shpejtë (Foto)

Shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë, BMW Z4 2019 mund ta arrijë edhe më shpejtë (Foto)

Modelet e Reja
​Panairi në Detroit, vetëm VW nga Gjermania

​Panairi në Detroit, vetëm VW nga Gjermania

Auto Lajme
Explorer ST 2020 tërësisht i ri, SUV-i më i fuqishëm nga Ford (Foto)

Explorer ST 2020 tërësisht i ri, SUV-i më i fuqishëm nga Ford (Foto)

Modelet e Reja
Mazda do të sjellë së shpejti një makinë të re misterioze (Foto)

Mazda do të sjellë së shpejti një makinë të re misterioze (Foto)

Modelet e Reja
Debuton Toyota GR Supra (Video)

Debuton Toyota GR Supra (Video)

Modelet e Reja
Ram HD do të jetë “pickup-i” më i madh deri më tani (Video)

Ram HD do të jetë “pickup-i” më i madh deri më tani (Video)

Modelet e Reja
Prezantohet Lexus LC me tavan të hapur (Foto)

Prezantohet Lexus LC me tavan të hapur (Foto)

Modelet e Reja