LAJMI I FUNDIT:

Detektiv

10 Artikuj

Shpallet fituesi i emisionit “Detektivi”

Shpallet fituesi i emisionit “Detektivi”

TV / Film
Britaniket vishen si meshkuj për të zbuluar se nëse i dashuri i shoqes së tyre po e tradhton atë

Britaniket vishen si meshkuj për të zbuluar se nëse i dashuri i shoqes së tyre po e tradhton atë

Fun
Rikthehet ‘Detektivi’ me sezonin e ri

Rikthehet ‘Detektivi’ me sezonin e ri

TV / Film
Rrëfimi rrëqethës i ish-detektivit kinez, tregon sesi i kishin torturuar ujgurët

Rrëfimi rrëqethës i ish-detektivit kinez, tregon sesi i kishin torturuar ujgurët

Azia
Po kryente hetimet në skenën e krimit, detektivi i policisë së Nju Jorkut goditet me shkop në kokë nga një burrë

Po kryente hetimet në skenën e krimit, detektivi i policisë së Nju Jorkut goditet me shkop në kokë nga një burrë

Amerika
Detektivi i FBI-së kërkon shkurorëzim nga gruaja, e pa në video me një burrë tjetër duke marrë pjesë në protestën e dhunshme në Kongres

Detektivi i FBI-së kërkon shkurorëzim nga gruaja, e pa në video me një burrë tjetër duke marrë pjesë në protestën e dhunshme në Kongres

Amerika
Shkrimtarja më e lexuar e të gjithave kohërave

Shkrimtarja më e lexuar e të gjithave kohërave

Cult+
Këshilla të agjentes së FBI-së: Kështu do ta lexoni çdo person!

Këshilla të agjentes së FBI-së: Kështu do ta lexoni çdo person!

Lifestyle
Hetimet 15-vjeçare dhe testet e ADN-së konfirmojnë rastin më unik në botë: Ky postier që dikur dukej si Johnny Cash, është babai i së paku 1,300 fëmijëve jashtëmartesorë (Foto)

Hetimet 15-vjeçare dhe testet e ADN-së konfirmojnë rastin më unik në botë: Ky postier që dikur dukej si Johnny Cash, është babai i së paku 1,300 fëmijëve jashtëmartesorë (Foto)

Interesante
Hetuesi gjeti një dëshmi të çuditshme, që nuk është parë kurrë në ndonjë vendngjarje (Foto)

Hetuesi gjeti një dëshmi të çuditshme, që nuk është parë kurrë në ndonjë vendngjarje (Foto)

Fun Lajme