LAJMI I FUNDIT:

Derivate

15 Artikuj

Morën derivate dhe u larguan pa paguar – policia arreston tre persona të dyshuar në Skenderaj

Morën derivate dhe u larguan pa paguar – policia arreston tre persona të dyshuar në Skenderaj

Kronika e Zezë
Studimi i ri tregon sa mund të kurseni derivate nëse vozitni më ngadalë

Studimi i ri tregon sa mund të kurseni derivate nëse vozitni më ngadalë

Auto Lajme
Dy të arrestuar në Obiliq, dyshohet se vodhën 200 litra derivate

Dy të arrestuar në Obiliq, dyshohet se vodhën 200 litra derivate

Kronika e Zezë
Aeroplani luftarak amerikan lëshon rezervuarët e derivateve në një zonë të banuar në Japoni, kërkohen hetime

Aeroplani luftarak amerikan lëshon rezervuarët e derivateve në një zonë të banuar në Japoni, kërkohen hetime

Azia
Deshi të fikë pompat në mungesë të derivateve, pronarja nokautohet nga një motoçiklist në Londër

Deshi të fikë pompat në mungesë të derivateve, pronarja nokautohet nga një motoçiklist në Londër

Evropa
Sa derivate shpenzon një Formula 1 gjatë një gare?

Sa derivate shpenzon një Formula 1 gjatë një gare?

Auto Lajme
Vetura që kushton 300.000 euro mbetet pa derivate në mes të rrugës, rumuni bllokon rrugën me Rolls-Royce Phantom

Vetura që kushton 300.000 euro mbetet pa derivate në mes të rrugës, rumuni bllokon rrugën me Rolls-Royce Phantom

Auto Fun
Shoferi i Teslas dëshiron të mbushë makinën e tij elektrike me benzinë

Shoferi i Teslas dëshiron të mbushë makinën e tij elektrike me benzinë

Auto Fun
Mbushi veturën me derivate dhe iku, arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut

Mbushi veturën me derivate dhe iku, arrestohet shtetasi i Maqedonisë së Veriut

Kronika e Zezë
Lëndohet duke ndezur zjarrin me derivate

Lëndohet duke ndezur zjarrin me derivate

Kronika e Zezë
Vjedhin derivate, arrestohen pesë persona në Lipjan

Vjedhin derivate, arrestohen pesë persona në Lipjan

Kronika e Zezë
E kapin duke vjedhur derivate, meksikanët ndëshkojnë në mënyrën më brutale të riun (Video, +18)

E kapin duke vjedhur derivate, meksikanët ndëshkojnë në mënyrën më brutale të riun (Video, +18)

Nga Bota
Vodhi Ferrarin e 200 mijë eurove, arrestohet sepse nuk kishte para për benzinë (Foto)

Vodhi Ferrarin e 200 mijë eurove, arrestohet sepse nuk kishte para për benzinë (Foto)

Ngjarje
Policia ndjek kontrabanduesit e naftës, ngjarja zhvillohet si në filma

Policia ndjek kontrabanduesit e naftës, ngjarja zhvillohet si në filma

Kronika e Zezë
Çmime të reja të derivateve të naftës në Maqedoni

Çmime të reja të derivateve të naftës në Maqedoni

Maqedonia e Veriut