LAJMI I FUNDIT:

Derby d'Italia

162 Artikuj

Polemika Juventus-Inter, çfarë ndodhi dhe çfarë do të ndodh më pas

Polemika Juventus-Inter, çfarë ndodhi dhe çfarë do të ndodh më pas

Serie A
Notat e lojtarëve: Juve 1-1 Inter, veçohet paraqitja e Cuadrados

Notat e lojtarëve: Juve 1-1 Inter, veçohet paraqitja e Cuadrados

Ndërkombëtare
Mbyllet pa fitues beteja e parë gjysmëfinale e Kupës së Italisë mes Juves dhe Interit

Mbyllet pa fitues beteja e parë gjysmëfinale e Kupës së Italisë mes Juves dhe Interit

Ndërkombëtare
Derby d’Italia në gjysmëfinale të Kupës – formacionet zyrtare

Derby d’Italia në gjysmëfinale të Kupës – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Derbi i Italisë ndërmjet Interit dhe Juves – formacionet zyrtare

Derbi i Italisë ndërmjet Interit dhe Juves – formacionet zyrtare

Serie A
Inter – Juventus: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim i Derby d’Italia

Inter – Juventus: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim i Derby d’Italia

Serie A
Juventus – Inter: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim për Derby d’Italia

Juventus – Inter: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim për Derby d’Italia

Serie A
Nga lëndimet te formacioni, Allegri flet për të gjitha para Derby d’Italia

Nga lëndimet te formacioni, Allegri flet për të gjitha para Derby d’Italia

Serie A
Nga mungesat te forma dhe pritshmëritë në Derby D’Italia, Inzaghi flet për të gjitha para përballjes me Juventusin

Nga mungesat te forma dhe pritshmëritë në Derby D’Italia, Inzaghi flet për të gjitha para përballjes me Juventusin

Serie A
Juventusi merr lajme të mira, i kthehen tre lojtarët kryesorë për derbin ndaj Interit

Juventusi merr lajme të mira, i kthehen tre lojtarët kryesorë për derbin ndaj Interit

Serie A
Formacionet zyrtare: Juve dhe Inter zhvillojnë derbin e Italisë në finalen e Kupës

Formacionet zyrtare: Juve dhe Inter zhvillojnë derbin e Italisë në finalen e Kupës

Ndërkombëtare
Krahasime të shumta mes Juventusit dhe Interit – nga kush e ka skuadrën më të vlefshme deri te kush shpenzon më shumë në paga

Krahasime të shumta mes Juventusit dhe Interit – nga kush e ka skuadrën më të vlefshme deri te kush shpenzon më shumë në paga

Serie A
Interi nënshtron Milanin dhe kualifikohet në finale të Kupës së Italisë

Interi nënshtron Milanin dhe kualifikohet në finale të Kupës së Italisë

Ndërkombëtare
Calhanoglu: E dija se ishte e vështirë të zëvendësoja Eriksenin, penalltia ndaj Juventusit më rëndësishmja në karrierë

Calhanoglu: E dija se ishte e vështirë të zëvendësoja Eriksenin, penalltia ndaj Juventusit më rëndësishmja në karrierë

Serie A
Allegri nuk ka ankesa në gjyqtarin për ndeshjen Juve-Inter

Allegri nuk ka ankesa në gjyqtarin për ndeshjen Juve-Inter

Serie A
Formacionet zyrtare: Juventusi dhe Interi zhvillojnë derbin e Italisë

Formacionet zyrtare: Juventusi dhe Interi zhvillojnë derbin e Italisë

Serie A
Juventus – Inter: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim për Derby d’Italia

Juventus – Inter: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim për Derby d’Italia

Serie A
Juventusi është gati të luajë me një formacion shumë sulmues në derbi ndaj Interit

Juventusi është gati të luajë me një formacion shumë sulmues në derbi ndaj Interit

Serie A
Allegri pritet të startojë me Dybalan në “Derby d’Italia”

Allegri pritet të startojë me Dybalan në “Derby d’Italia”

Serie A
Brozovic i gatshëm të startojë ndaj Juventusit

Brozovic i gatshëm të startojë ndaj Juventusit

Serie A
Interi mposht Juventusin pas vazhdimeve dhe fiton Superkupën e Italisë

Interi mposht Juventusin pas vazhdimeve dhe fiton Superkupën e Italisë

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Inter dhe Juve zhvillojnë Derby d’Italia

Formacionet zyrtare: Inter dhe Juve zhvillojnë Derby d’Italia

Serie A
Inter – Juventus: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

Inter – Juventus: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

Serie A
Inzaghi para derbi ndaj Juventusit: Është mirë kur Allegri na sheh favorit për titull, Interi dëshiron të jetë protagonistë

Inzaghi para derbi ndaj Juventusit: Është mirë kur Allegri na sheh favorit për titull, Interi dëshiron të jetë protagonistë

Serie A