LAJMI I FUNDIT:

Derby della Madonnina

269 Artikuj

Calabria merr dënim më të madh se Theo Hernandez dhe Dumfries pas kartonëve të kuq në derbi

Calabria merr dënim më të madh se Theo Hernandez dhe Dumfries pas kartonëve të kuq në derbi

Serie A
Lojtarët e Interit dhe Inzaghi bëjnë marrëveshje përpara derbit me Milanin

Lojtarët e Interit dhe Inzaghi bëjnë marrëveshje përpara derbit me Milanin

Serie A
Inter 5-1 Milan: Tri gjërat që nuk u panë në televizion

Inter 5-1 Milan: Tri gjërat që nuk u panë në televizion

Serie A
Inzaghi shprehet i lumtur për fitoren në derbi, thur lavde për paraqitjene ekipit të tij

Inzaghi shprehet i lumtur për fitoren në derbi, thur lavde për paraqitjene ekipit të tij

Serie A
Henrikh Mkhitaryan shënon golin e dytë personal, dhe të tretin për Interin

Henrikh Mkhitaryan shënon golin e dytë personal, dhe të tretin për Interin

Serie A
Shënon Rafael Leao, rihapet derbi mes Interit dhe Milanit

Shënon Rafael Leao, rihapet derbi mes Interit dhe Milanit

Serie A
Marcus Thuram shënon supergol në derbi ndaj Milanit

Marcus Thuram shënon supergol në derbi ndaj Milanit

Serie A
Interi kalon në epërsi ndaj Milanit

Interi kalon në epërsi ndaj Milanit

Serie A
Formacionet zyrtare, Inter – Milan: Inzaghi dhe Pioli me më të mirët në fushë

Formacionet zyrtare, Inter – Milan: Inzaghi dhe Pioli me më të mirët në fushë

Serie A
Si e befasoi Adriano tifozin shqiptar të Interit para “Derby della Madonina”

Si e befasoi Adriano tifozin shqiptar të Interit para “Derby della Madonina”

Serie A
Inter – Milan: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim i Derby della Madonninas së parë të sezonit

Inter – Milan: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim i Derby della Madonninas së parë të sezonit

Serie A
Inzaghi: Milani kundërshtar i fortë, por ne jemi Interi dhe luajmë për të fituar

Inzaghi: Milani kundërshtar i fortë, por ne jemi Interi dhe luajmë për të fituar

Serie A
Pioli: Nuk më interesojnë katër derbit e fundit të humbur, jemi gati për të fituar

Pioli: Nuk më interesojnë katër derbit e fundit të humbur, jemi gati për të fituar

Serie A
Leao: Milani mezi pret derbin me Interin

Leao: Milani mezi pret derbin me Interin

Serie A
Shkëlqeu te Reims, Interi dhe Milani duan sulmuesin Balogun

Shkëlqeu te Reims, Interi dhe Milani duan sulmuesin Balogun

Serie A


mob5