LAJMI I FUNDIT:
Denis Zakaria

Denis Zakaria

79 Artikuj

Top 10 shitjet më të mëdha të Serie A në këtë afat kalimtar

Top 10 shitjet më të mëdha të Serie A në këtë afat kalimtar

Serie A
Arrihet marrëveshja, Zakaria do të nënshkruajë për Monacon

Arrihet marrëveshja, Zakaria do të nënshkruajë për Monacon

Ligue 1
Juventusi shumë afër t’i shesë dy lojtarë – pas tyre fillojnë blerjet

Juventusi shumë afër t’i shesë dy lojtarë – pas tyre fillojnë blerjet

Serie A
Juventusi i kënaqur me tre ofertat e ardhura për Denis Zakarian

Juventusi i kënaqur me tre ofertat e ardhura për Denis Zakarian

Serie A
Detajet prapa ofertës së West Hamit për Zakarian

Detajet prapa ofertës së West Hamit për Zakarian

Premier League
Futbollistët e padëshiruar të Juves ngarkojnë me 68 milionë euro buxhetin

Futbollistët e padëshiruar të Juves ngarkojnë me 68 milionë euro buxhetin

Serie A
Cili është futbollisti më i shpejtë në Ligën Premier

Cili është futbollisti më i shpejtë në Ligën Premier

Premier League
Juventusi kërkon të fitojë 80 milionë euro nga shitjet

Juventusi kërkon të fitojë 80 milionë euro nga shitjet

Serie A
Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Premier League
Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Serie A
Chelsea merr vendimin për të ardhmen e Denis Zakarias

Chelsea merr vendimin për të ardhmen e Denis Zakarias

Premier League
Juve e dëshiron Kovacicin për Zakarian

Juve e dëshiron Kovacicin për Zakarian

Ndërkombëtare
Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Premier League
Milani i bashkohet Chelseat në të tetën e finales, Salzburgu luan në Ligën e Evropës

Milani i bashkohet Chelseat në të tetën e finales, Salzburgu luan në Ligën e Evropës

Liga e Kampionëve
Potter tregon se përse Zakaria ende nuk ka debutuar te Chelsea

Potter tregon se përse Zakaria ende nuk ka debutuar te Chelsea

Premier League
Ende nuk ka debutuar me Chelsean, Zakaria drejt largimit nga Londra

Ende nuk ka debutuar me Chelsean, Zakaria drejt largimit nga Londra

Premier League
Zakaria sulmon Juventusin pas transferimit te Chelsea: Luanin shumë dobët, nuk ishte ai futboll për mua

Zakaria sulmon Juventusin pas transferimit te Chelsea: Luanin shumë dobët, nuk ishte ai futboll për mua

Premier League
Chelsea nuk do të ndalet me çmendurinë e shpenzime as në janar – tashmë kanë disa shënjestra

Chelsea nuk do të ndalet me çmendurinë e shpenzime as në janar – tashmë kanë disa shënjestra

Premier League
Përse i dështoi Liverpoolit transferimi i Zakarias, më pas mori Arthur Melon

Përse i dështoi Liverpoolit transferimi i Zakarias, më pas mori Arthur Melon

Premier League
Chelsea zyrtarizon Aubameyangin dhe Zakarian

Chelsea zyrtarizon Aubameyangin dhe Zakarian

Premier League
Shumë emra në listë, por Zakaria është objektivi kryesor për ta zëvendësuar Wijnaldumin te Roma

Shumë emra në listë, por Zakaria është objektivi kryesor për ta zëvendësuar Wijnaldumin te Roma

Serie A